Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 Reforma sądownictwa 
Autor Wiadomość
Post Re: Reforma sądownictwa
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Przykro mi, ale w ten sposób pokazujesz jedynie to, że nie jesteś w stanie udowodnić, iż zarzuty, które mu postawiono, są de facto spowodowane decyzją z dnia 18 grudnia 2017 r. w sprawie uchylenia decyzji prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 roku.

W obliczu prezentowanej na forach Twojej miłości do PiS, to i Pan Bóg niewiele by zdziałał w udowadnianiu, że nie masz racji :lol:


So paź 16, 2021 13:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 20:13
Posty: 79
Post Re: Reforma sądownictwa
Metody erystyczne (według Schopenhauera):
32. Argument ostatni – ad personam: Widząc, że przeciwnik jest mocniejszy, atakować go osobiście, obrażać lub w jakikolwiek sposób porzucać prawdziwy przedmiot sporu. Rzucać inwektywami – używanie słów obraźliwych wobec przeciwnika, np. "Ty i całe twoje stronnictwo jesteście przykładami chorej ambicji, przy maleńkich móżdżkach".


Nie mogłaś w bardziej rozpaczliwy sposób pokazać, że nie masz dowodów na poparcie tez, iż sędzia Tuleja ma postawione zarzuty, bo wydał wyrok, który nie spodobał się Kaczyńskiemu i Ziobrze.


So paź 16, 2021 13:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Reforma sądownictwa
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Przykro mi, ale w ten sposób pokazujesz jedynie to, że nie jesteś w stanie udowodnić, iż zarzuty, które mu postawiono, są de facto spowodowane decyzją z dnia 18 grudnia 2017 r. w sprawie uchylenia decyzji prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 roku.
No i co z tego? Fakt, że Alus nie potrafi tego udowodnić w żaden sposób nie dowodzi przecież faktu, że tak właśnie ta sprawa może być interpretowana. I stanowić w ten sposób „ostrzeżenie” dla innych sędziów chcących kwestionować bezprawie PiS. Dlatego właśnie sędziowie są w państwach cywilizowanych nieusuwalni. Żeby nie dochodziło do takich sytuacji, w których „nie można udowodnić”, ale tak się dziwnie składa, że sędzia, który nie podoba się władzy został usunięty za jakieś uchybienie.


So paź 16, 2021 19:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 20:13
Posty: 79
Post Re: Reforma sądownictwa
Wiesz jak się nazywa takie "interpretacje"?

Teoria spiskowa.


So paź 16, 2021 19:31
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Reforma sądownictwa
Przykro mi, ale dyskusja z twardym elektoratem jest bezcelowa. Można złapać za rękę, a powie, że to nie jest ta ręka. Tym samym kończę udzielanie się w tym wątku jako user.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 16, 2021 19:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 20:13
Posty: 79
Post Re: Reforma sądownictwa
Przykro mi, ale właśnie uciekłaś się do 32 metody z listy nieuczciwych metod dyskusji Schopenhauera. Co oznacza, że nie jesteś w stanie udowodnić tezy, iż sędzia Tuleya został pociągnięty do odpowiedzialności z powodu wyroku z 18 grudnia 2017 r.


So paź 16, 2021 19:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Reforma sądownictwa
taryjel napisał(a):
Dlatego właśnie sędziowie są w państwach cywilizowanych nieusuwalni. Żeby nie dochodziło do takich sytuacji, w których „nie można udowodnić”, ale tak się dziwnie składa, że sędzia, który nie podoba się władzy został usunięty za jakieś uchybienie.


W Polsce zgodnie z Konstytucja tez sa nieusuwalni, a jednak PiS ich usuwa lamiac Konstytucje.


So paź 16, 2021 23:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 20:13
Posty: 79
Post Re: Reforma sądownictwa
Nieusuwalni, a nie "nieprzenaszalni". Czytaj to, co zapisano w Konstytucji, a nie to, co niektórzy wmawiają, że w niej jest.


N paź 17, 2021 7:49
Zobacz profil
Post Re: Reforma sądownictwa
subadam napisał(a):
taryjel napisał(a):
Dlatego właśnie sędziowie są w państwach cywilizowanych nieusuwalni. Żeby nie dochodziło do takich sytuacji, w których „nie można udowodnić”, ale tak się dziwnie składa, że sędzia, który nie podoba się władzy został usunięty za jakieś uchybienie.


W Polsce zgodnie z Konstytucja tez sa nieusuwalni, a jednak PiS ich usuwa lamiac Konstytucje.

Święte słowa subadam, święte słowa.

Alus napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Przykro mi, ale w ten sposób pokazujesz jedynie to, że nie jesteś w stanie udowodnić, iż zarzuty, które mu postawiono, są de facto spowodowane decyzją z dnia 18 grudnia 2017 r. w sprawie uchylenia decyzji prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 roku.

W obliczu prezentowanej na forach Twojej miłości do PiS, to i Pan Bóg niewiele by zdziałał w udowadnianiu, że nie masz racji :lol:

Nie martw się Aluś, na każdego przyjdzie czas by zrozumiał swoje błędy. Bóg ma tę moc, tylko to Jego trzeba słuchać a nie prezesa prezesów.

Yarpen_Zirgin napisał(a):
Nie mogłaś w bardziej rozpaczliwy sposób pokazać, że nie masz dowodów na poparcie tez, iż sędzia Tuleja ma postawione zarzuty, bo wydał wyrok, który nie spodobał się Kaczyńskiemu i Ziobrze.

Tu prawdę powiedziałeś.


N paź 17, 2021 8:01
Post Re: Reforma sądownictwa
Niektorzy ludzie nie potrafia spojrzec szerzej i wierza tylko w to, co napisane i powiedziane przez czynniki rzadowe (ich rzadu).
Glosy fachowcow, sprzeczne z oficjalna linia ich partii sa dla nich niewiarygodne.

Kiedys przyjda i po nich, choc zawsze byli bierni i wierni i moze nawet sami beda przekonani, ze na to zasluzyli?

Jaki byl skutek akcji przeciw sedziemu Tulei? W wiezieniu siedzi? Jak nadprokurator Ziobro udowodnil, ze powinien?


N paź 17, 2021 9:20
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Reforma sądownictwa
Taka anegdotka z morałem:
Cytuj:
Pewien osioł powiedział tygrysowi:
- Trawa jest niebieska
Tygrys odpowiedział mu:
- Nie, trawa jest zielona.
Dyskusja nabrała tempa i obaj postanowili poddać sprawę arbitrażowi i w tym celu zwrócili się do lwa, króla dżungli.
Przed dotarciem na polanę w lesie, gdzie na tronie siedział lew, osioł zaczął krzyczeć:
- Wasza Wysokość, czy to prawda, że ​​trawa jest niebieska?
Lew odpowiedział:
- To prawda, ​​trawa jest niebieska.
Osioł rzucił się naprzód i kontynuował:
- Tygrys nie zgadza się ze mną, zaprzecza i denerwuje mnie, ukaraj go.
Król wtedy oświadczył:
- Tygrys zostanie ukarany 5 latami milczenia.
Osioł skoczył z radości i poszedł swoją drogą, zadowolony i powtarzając:
- Trawa jest niebieska, trawa jest niebieska...
Tygrys przyjął jego karę, ale zapytał lwa:
– Wasza Wysokość, dlaczego mnie ukarałeś, przecież trawa jest zielona?
Lew odpowiedział:
- W rzeczywistości trawa jest zielona.
Tygrys zapytał:
– Więc dlaczego mnie karzesz?
Lew odpowiedział:
- To nie ma nic wspólnego z pytaniem, czy trawa jest niebieska czy zielona. Kara jest taka dlatego, że ​​tak odważna, inteligentna istota jak ty nie może tracić czasu na kłótnie z osłem, a na dodatek przyjść i zawracać mi głowę tym pytaniem.
Morał 🌿
Najgorszą stratą czasu jest kłotnia z głupcem i fanatykiem, któremu nie zależy na prawdzie ani rzeczywistości, a jedynie na zwycięstwie swoich przekonań i złudzeń.
Nigdy nie marnuj czasu na dyskusje, które nie mają sensu…
Są ludzie, którzy mimo przedstawionych im dowodów nie mają zdolności zrozumienia i inni, którzy są zaślepieni przez ego, nienawiść i urazę, a jedyną rzeczą, której chcą, to mieć rację, nawet jeśli jej nie mają.
Kiedy ignorancja krzyczy, inteligencja milczy.
Twój spokój i cisza są warte więcej.
~ Autor nieznany

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N paź 17, 2021 9:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 12:38
Posty: 1531
Post Re: Reforma sądownictwa
taryjel napisał(a):
Dlatego właśnie sędziowie są w państwach cywilizowanych nieusuwalni

Tak? Może dodaj jeszcze że we Włoszech(z ich niezwykłym Kodeksem dyscyplinującym, pozbawiającym wykonywania zawodu, ba nawet prawa do emerytury) , a może np. w Niemczech są nieusuwalni? No chyba że akurat te kraje uważasz za niecywilizowane :roll: Czy francuski, włoski lub niemiecki sędzia korzysta z immunitetu, mają takowy przywilej jak u nas?

_________________
"To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak jak Ja was umiłowałem" (J 15,12)


Pn paź 18, 2021 6:37
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Reforma sądownictwa
Jak się pozbyć niezależnych sędziów i zmarginelizować SN? Kaczyński ma pomysł:
https://www.money.pl/gospodarka/reforma ... x50ug8t7aE

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn paź 18, 2021 6:50
Zobacz profil
Post Re: Reforma sądownictwa
Im wieksz chaos tym lepiej dla JarKacza i akolitow.
A zwykly obywatel niech sie cieszy ze mu na 1 miske ryzu dziennie (jeszcze) starczy.

Planowana (!) operacja Terleckiego byla od reki i jeszcze dla niego profesora sciagneli.
A zwykli obywatele? Moja znajoma umarla na udar 3 tygodnie temu, bo w szpitalu na miejscu zamknieto neurologie dla udarowcow i wieziono ja karetka (!) 2 godziny 120 km.


Zdrowia wszystkim zycze, zeby doczekac czasow zdelegalizowania PiSu i ich bojowek.


Pn paź 18, 2021 7:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 20:13
Posty: 79
Post Re: Reforma sądownictwa
Tak zapytam: Na jakiej podstawie prawnej chciałabyś zdelegalizować PiS?


Pn paź 18, 2021 12:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL