Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Nic do stracenia ... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 30, 2021 11:24
Posty: 4
Post Nic do stracenia ...
Witam piszę do was ponieważ wszedłem głęboko w wszechświat gwiazd zobaczyłem cudownie rozwinięte i wysoko zawansowane istoty które kręcą rajem adrenaliny zysków przyjemności władzy cudów seksualności miłości tworzenia rozwoju imprez w galaktyce a wy w sumie nie macie w sumie nic do stracenia w swojej wierze w której nie jesteście fajni ani lubiani tylko jesteście czystą esencją abc niewolników dla siebie i robić wszystkiego dla siebie ale ewidentnie nie ma nikogo w Polsce kto by was poprowadził nie ma w Polsce złota wiedzy projektów grup tutaj nic nie ma kompletnie na prawdę walcząc z wiedzą tajemną i new agem to jak byście zabijali ostatnia deskę ratunku na podniesienie naszej cywilizacji i przybliżenie ku prawdziwym Bogom którzy mogą pomóc w wojnie z okupantami tego kraju i kultury niedorozwiniętych niewolników którzy nic nie wiedzą nic nie widzą i nic nie potrafią podczas gdy muszą budować raj na ziemi by stoczyć ostateczna bitwę o ziemie o różne kraje z wrogami pozaziemskimi którzy mają technologie do kontrolowania umysłów emocji w celu wyrzucenia nas z wszechświata i świata i wszystkich możliwości .


Ostatnio edytowano Wt lis 30, 2021 11:30 przez sickbluff, łącznie edytowano 1 raz



Wt lis 30, 2021 11:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Nic do stracenia ...
Niewiele zrozumiałem. Trudno jest mi znaleźć orzeczenie w tak długim zdaniu. Czy mógłbyś poprosić owe istoty o krótki kurs interpunkcji?


Wt lis 30, 2021 11:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 30, 2021 11:24
Posty: 4
Post Re: Nic do stracenia ...
Nie zrozumiałeś bo te hasła z prawdziwego życia są Ci obce i nic z tego nie zrozumiesz bo jesteś kompletnie zniewolony


Wt lis 30, 2021 11:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Nic do stracenia ...
sickbluff napisał(a):
Nie zrozumiałeś bo te hasła z prawdziwego życia są Ci obce i nic z tego nie zrozumiesz bo jesteś kompletnie zniewolony
No trudno. Będę musiał pozostać w niewoli przecinków i kropek i zrezygnować z wolności, jaką daje wyrzygiwanie słów bez ładu i składu.


Wt lis 30, 2021 11:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 30, 2021 11:24
Posty: 4
Post Re: Nic do stracenia ...
...


Wt lis 30, 2021 11:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Nic do stracenia ...
sickbluff napisał(a):
...
Rozumiem, że próbujesz zwrócić „dług interpunkcyjny” i napisać teraz te kropki, których zabrakło w poprzednich postach. Niestety interpunkcja tak nie działa. „Istoty” Ci źle wyjaśniły.


Wt lis 30, 2021 11:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 30, 2021 11:24
Posty: 4
Post Re: Nic do stracenia ...
Nie są z Polski tylko z innych galaktyk , ale ty tutaj udajesz że nie potrafisz czytać po prostu boli Cię to co jest prawdziwe jesteś w jakieś kompletnym matrixie i fikcji niewolnictwa .


Wt lis 30, 2021 11:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Nic do stracenia ...
sickbluff napisał(a):
Nie są z Polski tylko z innych galaktyk
Nie ma tam jakichś lingwistów, którzy by badali języki naszej galaktyki? Zapytaj.

Cytuj:
,
Łuuuuuu! Wspaniale. Dziękuję! Jak mam się odwdzięczyć za uraczenie mnie tym magicznym symbolem? Jeszcze tylko nie wal spacji przed takimi znakami i będzie dobrze.

Cytuj:
fikcji niewolnictwa .
No nie. Uważam, że nie jestem niewolnikiem, więc raczej na odwrót chciałeś napisać.


Wt lis 30, 2021 12:29
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Nic do stracenia ...
@sickbluff
Proszę używać znaków interpunkcyjnych zgodnie z zasadami: https://aleklasa.pl/gimnazjum/gramatyka ... rpunkcyjne
Temat przeniosłam do Hydre Parku, bo wiara w ufoludki nijak nie pasuje do działu Wiara i Prawda.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 30, 2021 14:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Nic do stracenia ...
sickbluff napisał(a):
Witam piszę do was ponieważ wszedłem głęboko w wszechświat gwiazd zobaczyłem cudownie rozwinięte i wysoko zawansowane istoty które kręcą rajem adrenaliny zysków przyjemności władzy cudów seksualności miłości tworzenia rozwoju imprez w galaktyce a wy w sumie nie macie w sumie nic do stracenia w swojej wierze.


Jest dużo do stracenia, w końcu bez tej wiary to pojawia sie dość bolesny strach przed śmiercią, tak samo życie doczesne jest dla nich beznadziejne, przegrane, niewiele warte, bolesne, a później w Niebie, ma być nie wiadomo jak wspaniale, więc tutaj też by była utrata czekania, na nie wiadomo co.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr gru 01, 2021 0:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL