Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 20:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Wykluczenie stacji TVN 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
Elbrus napisał(a):
W sumie racja - w PiS dużo katolików jest, a zgodnie z Magisterium Kościoła nie wolno katolikom być socjalistami.
Mam pomysł! Jeśli jakiś PRAWDZIWY katolik uprawia socjalizm, to można stwierdzić, że to nie jest socjalizm, że to nie jest nawet lewicowość, bo to jest po prostu katolicka wrażliwość społeczna.

Nie wiem czy jest w nauczaniu Kościoła jakiś oficjalny zakaz socjalizmu, chyba nie ma, a co więcej niektórzy filozofowie sympatyzujacy z chrześcijaństwem głosili ideę socjalizmu np. Leszek Kołakowski (filozof, nie poseł PiS).


Elbrus napisał(a):
Mam nadzieję, że minister Czarnek weźmie się wreszcie za tą lewacką bandę w Radzie Języka Polskiego, weźmie paru mundurowych ze sobą, przystawią im nabite ostro karabiny i z braterską miłością zaczną ich przekonywać do zmiany Słownika Języka Polsiego, tak żeby przystawał do rzeczywistości, do żywej tradycji patritotycznej, bo nie może być tak, że to zdrajcy narodu i obce kapitały sobie rządzą językiem jak chcą - język polski należy do Polaków i to czyści, patriotyczni Polacy powinni mieć władzę nad językiem polskim, a nie żadni Amerykanie, Niemcy czy Żydzi. To chyba jasne?

Bo inaczej Polska przegra, jak się będziemy fałszywie litować i odpuszczać. Nie można odpuszczać ani nauk humanistycznych, ani przyrodniczych. Trzeba rozum mieć i działać.

Minister Czarnek zwiększa władzę kuratorów oświaty, stara się zablokować tęczowe i czarne piatki w szkołach, nie tylko on ale i małopolska kurator oświaty Barbara Nowak. Oby przyblokował Czarnek ta parodię "Dziadów" A. Mickiewicza w teatrze bo to dziadostwo - no ale lewakom lepiej nabijać się z Czarnka, taki debil pośmieje się Czarnka, a Czarnek jest doktorem i to chyba nawet habilitowanym, ot poziom portalu wiara.pl.


N gru 19, 2021 22:10
Zobacz profil
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
Duda tez jest doktorem i to prawa a nie zna ani prawa ani jezykow obcych.
Bo przeciez gdyby znal, to by go swiadomie nie lamal.


N gru 19, 2021 22:12

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
@Kael
Duda jest Żydem i świętuje Hanukę.

Kael napisał(a):
sanctam twoje wszystkie tematy to wrzut jakiegos zlepku mysli, a przycisniety pytaniami, zeby podac konkrety uciekasz jak typowy troll.
Nie kochasz Amerykanow, do ktorych Duda, JarKacz i Morawiecki niedawno sie modlili?
Wiesz, ze w efekcie nie tylko kapital amerykanski moze zniknac z Polski ale kazdy zagraniczny inwestor moze zwinac interes zagrozony takim lexJarKacz?

I co ci zostanie? Suchy chleb i woda z kranu, jasli bedzie ciebie na to stac.
PiS zrujnowal wszystko, na co mial wplyw.
Krewni i znajomi PiSu sie oblowili, ale pieniedzy nie da sie zjesc, a bez funkcjonujacej gospodarki i nic kupic za nie sie nie da. Ale moze mlody jestes i konca lat osiemdziesiatych nie pamietadz.

Za Morawieckiego jest inflacja, ale za PO też była duża. Nic z tym nie robiono.Często jestem w pracy jak piszę ze smartfona i nie mam czasu pisać rozprawki problemowej bo ktoś sobie tego życzy. Póki co płaca minimalna w Polsce rośnie, Glapiński ratuje złotego, zwiększa stopy procentowe. Zrujnowała Polskę Unia Europejska ignorujac zasadę suwerenności państw członkowskich i łamiac traktaty chcieliby kontrolować nasza sytuację wewnętrzna.


N gru 19, 2021 22:15
Zobacz profil
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
No tak, fakty i liczby sa poza twoim zainteresowaniem, wiec lykajac przezuta przez TVP czy inne gazetki.papke, wierzysz bezmyslnie swoim idolom.
Udowodnij te duza inflacje za PO, z ktora nic nie robiono. Potrafisz?

Lech Kaczynski tez byl zydem, bo swietowal Chanuke?
https://www.prezydent.pl/kancelaria/arc ... anuka,1546
No a jesli Lech, to logicznie i Jaroslaw. Blizniacy przeciez!
Tyle ze nawet gdyby byl zydem z wiary jest Polakiem z obywatelstwa i ma sie u Dudy nijak do tego co o jego doktoracie napisalam

Klanisz sie "autorytetowi Czatnka" bo to doktor, a tu my go niby nie doceniamy. Tytul.u Czarnka ci wystarcza za argument o niemoyslnosci a na przywolanie tytulu u prezydenta RP wyskakujesz z Zydami.

Zalosny trolling


Pn gru 20, 2021 7:01
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
Dziwią mnie te protesty TVN.
Tak się zastanawiam ,a w ogóle to zniknie TVN

Bo taka panuje dziwna atmosfera w mediach jakby miał zniknąć TVN.
Ja tylko i tak ogladam skoki w TVN bo niestety TVp zabrali.

Czasem obejrze jakiś serial fajny czy program familiadowy ,ale nigdy nie oglądałem dla wiadomości czy polityki. Oczywiscie czasem obejrze wiadomości. Ale rzadko.


Pn gru 20, 2021 7:42

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
sanctam napisał(a):
Duda jest Żydem i świętuje Hanukę.
Czy po tym tekście dalej będziesz zarzucał innym, że rżną głupa?
Cytuj:
Za Morawieckiego jest inflacja, ale za PO też była duża.
Jak wysoka była inflacja za PO i jak odbiegała od celu NBP?
Cytuj:
Często jestem w pracy jak piszę ze smartfona i nie mam czasu pisać rozprawki problemowej bo ktoś sobie tego życzy.
To jest naprawdę cienkie wytłumaczenie. Jak nie masz czasu rzeczowo odpisać, to nie odpisuj. Odpisz z domu.
Cytuj:
Zrujnowała Polskę Unia Europejska
Proszę porównać sobie byłe demoludy, które weszły do UE i te, które nie weszły.
Cytuj:
ignorujac zasadę suwerenności państw członkowskich
Suwerenność Polski w Unii Europejskiej polega na tym, że może ona przestrzegać zasad cywilizowanego kraju i być w Unii, albo opuścić Unię i stać się, na własne życzenie kolejną Białorusią. Problem rodzi się, gdy ktoś chce zjeść ciastko (naruszać zasady cywilizacji) i mieć ciastko (dalej dostawać pomoc z brukselskiego cyca).

szach900 napisał(a):
Dziwią mnie te protesty TVN.
Co Cię w nich dziwi?
Cytuj:
Tak się zastanawiam ,a w ogóle to zniknie TVN

Bo taka panuje dziwna atmosfera w mediach jakby miał zniknąć TVN.
Ale przecież w tych protestach nie chodzi o TVN. Chodzi o to, że PiS wykonuje kolejny krok w celu zdobycia monopolu na informacę w Polsce. TVN sobie pewnie poradzi. Powołają spółkę w jakimś kraju Unii i sprzedadzą jej udziały. Ale wolność informacji będzie dalej ograniczana.


Pn gru 20, 2021 9:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
taryjel napisał(a):
sanctam napisał(a):
Duda jest Żydem i świętuje Hanukę.
Czy po tym tekście dalej będziesz zarzucał innym, że rżną głupa?

Nie, nie będę, ale A.Duda faktycznie jest szabes gojem i świętował Chanukę.

taryjel napisał(a):
Cytuj:
Za Morawieckiego jest inflacja, ale za PO też była duża.
Jak wysoka była inflacja za PO i jak odbiegała od celu NBP?

To jest pytanie do Adama Glapińskiego i byłych organów NBP i członków Rady Polityki Pieniężnej jakie miała cele. Inflacja w kryzysowym momencie za rządów PO-PSL wynosiła ok. 5%.

Ja Unii Europejskiej nie popieram, Polska też wpłaca tam chyba jakieś składki, ale Ty masz prawo popierać.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Pn gru 20, 2021 12:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
sanctam napisał(a):
Nie, nie będę, ale A.Duda faktycznie jest szabes gojem i świętował Chanukę.
Zaraz. Wyżej pisałeś, że A. Duda jest Żydem. Teraz piszesz, że jest szabes gojem. Dodatkowo uzasadniasz bycie szabes gojem tym, że świętował hanukę. Tylko że szabes goj jest przecież dlatego przydatny, że nie świętuje żydowskich świąt. Więc znowu — nie dość że zmieniasz zdanie z postu na post, to jeszcze uzasadnienie jest bez sensu.

Cytuj:
To jest pytanie do Adama Glapińskiego i byłych organów NBP i członków Rady Polityki Pieniężnej jakie miała cele.
Nie. Cel inflacyjny jest informacją publiczną.
Cytuj:
Inflacja w kryzysowym momencie za rządów PO-PSL wynosiła ok. 5%.
Obecnie wynosi 8% i nie wydaje się to „momentarne”.


Pn gru 20, 2021 12:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
taryjel napisał(a):
Zaraz. Wyżej pisałeś, że A. Duda jest Żydem. Teraz piszesz, że jest szabes gojem. Dodatkowo uzasadniasz bycie szabes gojem tym, że świętował hanukę. Tylko że szabes goj jest przecież dlatego przydatny, że nie świętuje żydowskich świąt. Więc znowu — nie dość że zmieniasz zdanie z postu na post, to jeszcze uzasadnienie jest bez sensu.

To w takim razie musi być Żydem.


taryjel napisał(a):
Nie. Cel inflacyjny jest informacją publiczną.

Rozumiem, ja nie znam się na rynku inwestycyjnym, kryptowalutach , forexach itp.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Pn gru 20, 2021 12:24
Zobacz profil
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
To moze nie uzywaj argumentow z workow "ja sie nie znam na... ale wydaje mi sie ze to tak jest".
Masz jakies tematy na ktorych sie znasz, a nie tylko costam slyszales w twoich mediach a i to nie do konca?

Nl i co ze sp Lechem Kaczynskim i jego bratem blizniakiem? Jakies okreslenia antysemickie tez dla nich znajdziesz? Czy sie ... boisz zemsty Jaroslawa?


Pn gru 20, 2021 12:27

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
sanctam napisał(a):
To w takim razie musi być Żydem.
Potrafisz to uzasadnić? Ja go widziałem na katolickiej mszy, więc „musi być” katolikiem. Czy znowu w następnym poście zmienisz zdanie.
Cytuj:
Rozumiem, ja nie znam się na rynku inwestycyjnym, kryptowalutach , forexach itp.
A co mają do rzeczy kryptowaluty i forexy? Jeśli zaś nie masz pojęcia o walutach fiduncjarnych, to dlaczego się na ich temat wypowiadasz?


Pn gru 20, 2021 12:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
taryjel napisał(a):
sanctam napisał(a):
To w takim razie musi być Żydem.
Potrafisz to uzasadnić? Ja go widziałem na katolickiej mszy, więc „musi być” katolikiem. Czy znowu w następnym poście zmienisz zdanie.

Uzasadnilem to tym, że świętował Chanukę. Czy rozumiesz co tutaj piszemy, czy nadal rżniesz głupa?
taryjel napisał(a):

Cytuj:
Rozumiem, ja nie znam się na rynku inwestycyjnym, kryptowalutach , forexach itp.
A co mają do rzeczy kryptowaluty i forexy? Jeśli zaś nie masz pojęcia o walutach fiduncjarnych, to dlaczego się na ich temat wypowiadasz?

Ty nie rozumiesz podstawowych pojęć, ja odniosłem się do inflacji, nie do kryptowalut etc.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Pn gru 20, 2021 13:15
Zobacz profil
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
sanctam a uzasadnienie, że Duda jeat katolikiem możesz zobaczyć wielojrotnie w necie. Zaczynajac od "uratowania Hostii" jeszcze jako kandydat na pretydenta.
Polacy, narod czekajacy mesjanskich znakow, latwo sie na ten PR zalapali.

Uzasadniam, ze jest katolikiem tym, że świętował wielojrotnie Eucharystie.
Czy rozumiesz co tutaj piszemy, czy nadal rżniesz głupa?


Trolluj sobie dalej. Moze moderacja to w koncu zauwazy.
Na marginesie: ilu was tu pisze?


Pn gru 20, 2021 13:49

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
sanctam napisał(a):
Uzasadnilem to tym, że świętował Chanukę.
Podałem Ci analogiczne rozumowanie pokazujące, że jest jednak katolikiem. Zignorowałeś ten argument.
Cytuj:
Ty nie rozumiesz podstawowych pojęć, ja odniosłem się do inflacji, nie do kryptowalut etc.
Ale ja nic nie pisałem o żadnych kryptowalutach. To Ty zupełnie od czapy wprowadzasz kryptowaluty do dyskusji. Złotówka jest walutą fiduncjarną.


Pn gru 20, 2021 13:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Wykluczenie stacji TVN
taryjel napisał(a):
sanctam napisał(a):
Uzasadnilem to tym, że świętował Chanukę.
Podałem Ci analogiczne rozumowanie pokazujące, że jest jednak katolikiem. Zignorowałeś ten argument.

Uczestniczy w żydowskich nabożeństwach też.

taryjel napisał(a):
Złotówka jest walutą fiduncjarną.

Rozumiem, a Bitcoin;)?


Pn gru 20, 2021 14:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL