Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
 Bye, bye, moi mili :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
szalony napisał(a):
Bo szalony sie zawahal, i wrocil na forum. Niemniej jesli ktos mialby mi z tego powodu zarzucic niekonsekwencje, i nieumiejetnosc zdecydowanego wyboru - poprosze moderacje o usuniecie mojego profilu.

Ok ?


szalony napisał(a):
Tzn. jak uwazasz, ToMu ? Jesli uwazasz, ze nie powinienem wracac po ogloszeniu, ze opuszczam forum, powiedz - a opuszcze forum. Nie chce bowiem robic z siebie pajaca.


Usuwać profil :?: Nie powinieneś wracać na forum :?:

Ja nigdzie nic takiego nie napisałem.

Tylko się dziwiłem - bo z jednej strony piszesz że odchodzisz, a z drugiej na forum pisujesz dalej.

Dobrze, że zostałeś.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt lis 03, 2006 7:57
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 9:08
Posty: 1456
Post 
Ech panowie, panowie.

Szalony bądź konsekwentny. Wczoraj napisałes że zostajesz :D

_________________
Nie mam nic, co bym mogła Tobie dać,
Nie mam sił by przed Tobą, Panie stać...


Pt lis 03, 2006 8:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 17:06
Posty: 968
Post 
Co Ty myślisz, szalony, że moderacja nie widzi związków przyczynowo-skutkowych między konfliktową sytuacją o godz. N, a prośbą o odejście o godz. N+1? :) Wyluzuj i jak się znowu zagotujesz, to wyłącz kompa na godzinę i idź pobiegać, czy zdjęcia porób albo zjedz budyń, bo ja ja wiem co jeszcze...

Witamy powtórnie! :)

_________________
Nie smuć się zaraz z nieszczęść na świecie, bo nie znasz dobra zamierzonego w wyrokach Bożych, które one niosą z sobą dla wiecznej radości wybranych. (św. Jan od Krzyża)


Pt lis 03, 2006 8:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
A co mi tam. Dołączam się do Incognito i szalonego.

Opuszczam forum wiara

Nie chcę prosić o usunięcie profilu, bo byłoby to dla mnie krzywdzące, a po za tym może kiedyś chciałabym wrócić.

Jest to formą jakiegoś strajku wobec moderacji, który ma na celu dać moderacji i administracji coś do przemyślenia.


N lis 05, 2006 14:41
Zobacz profil
Post 
Akacjo,dlaczego akurat strajk wobec moderacji.Jeśli chodzi o cel słuszny to może być strajk,ale mam nadzieję,że znowu wrócisz. :bukiet:


N lis 05, 2006 14:52
Post 
Spytam jeszcze akacjo.Kto na forum jest winien grzechu i o jaki grzech chodzi.Lepiej wiedzieć.


N lis 05, 2006 14:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Jak czytam takie tematy, to zaczynam myśleć o mordowaniu...
Pozdro all.
Ide sobie od was! Było miło, mam nadzieje, że będziecie dobrze o mnie myśleli, ale wszystko ma swój czas...

Za 20 minut wracam.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


N lis 05, 2006 16:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
EIRE II napisał(a):
Akacjo,dlaczego akurat strajk wobec moderacji.Jeśli chodzi o cel słuszny to może być strajk,

A co mam zrobić w związku z grzechem jaki ma miejsce na forum, a który sprawia mi niepokój? Jest to moja forma protestu i sprzeciwu wobec tej sytuacji.
EIRE II napisał(a):
Spytam jeszcze akacjo.Kto na forum jest winien grzechu i o jaki grzech chodzi.Lepiej wiedzieć.

Dyskusja na ten temat toczy się w założonym przez Ciebie temacie "Czy za głoszenie herezji na forum grozi ekskomunika".
Chodzi o grzechy przeciwko I i II przykazaniu Bożemu jakie mają miejsce w czasie polemik forumowych a ktore są sianiem zgorszenia i zamętu w życie wiary innych a moderacja w jakimś stopniu do tego dopuszcza.


N lis 05, 2006 16:48
Zobacz profil
Post 
Moderacja powinna więc zauważyć niektóre wypowiedzi.Nawet nie wiedziałem,że w założonym temacie niektórzy użytkownicy piszą wbrew przykazaniom.Ja jednak nie jestem moderatorem i nie jestem w stanie usunąć obraźliwych wypowiedzi jeśli takie są.Dziwi mnie brak reakcji ze strony moderatorów.Ale nie mogę powiedzieć,że forum jest na nic.Widzę wiele dających nadzieję wypowiedzi.Czy zatem poprosić moderację o zamknięcie tematu "Czy za głoszenie herezji na forum grozi ekskomunika". z powodu pewnych wypowiedzi?


N lis 05, 2006 19:23

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
EIRE nie chodzi o to że w tym temacie są obraźliwe wypowiedzi tylko że poruszana jest kwestia problemowa, o grzechu jaki faktycznie ma miejsce na forum w czasie toczenia różnych polemik. I to dość ważna sprawa dla sumienia, bo sprawa ta sprawia mi niepokój od dłuższego już czasu.


N lis 05, 2006 19:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
akacja Ty to forum opuszczasz już cały dzień. Czyżbyś chciała opuszczać sobie nas codziennie do momentu powrotu.
No protest maksymalny, sprzeciw moderacji tak ostry, że aż mnie telepie ze starchu...

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


N lis 05, 2006 19:46
Zobacz profil
Post 
Można o problemie grzesznych polemik powiadomić Asiennkę. Jest obecnie adminem na forum.A jakie nagany przewidujesz dla moderatorów za brak reakcji.Ja proponuję degradację z moderatora na usera,a w skrajnym przypadku zbanowanie.


N lis 05, 2006 19:53
Post 
Ja tylko zauważę, że jeden temat o rzekomych grzechach moderacji już istnieje ;) I nawet macie tam wypowiedź księdza :) - więc może lepiej nie robić z każdego tematu dyskusji o tym samym ?? ( to m.in. nazywa się głoszeniem, akacjo )


N lis 05, 2006 20:05

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
Baranku ja tylko chciałam poinformować że uczynię to samo co szalony i Incognito, czyli że w formie protestu opuszczę forum wiara a zapytano się mnie jaka jest tego przyczyna więc odpowiedziałam.
A z tym głoszeniem i dyskusją to posługujecie się niezrozumiałym dla mnie żargonem.


N lis 05, 2006 20:29
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Można o problemie grzesznych polemik powiadomić Asiennkę. Jest obecnie adminem na forum.A jakie nagany przewidujesz dla moderatorów za brak reakcji.Ja proponuję degradację z moderatora na usera,a w skrajnym przypadku zbanowanie.


Eire!!!! jestem pod wrażeniem!!!!!!

Gdybym był na miejscu Asienkki to gołosiłbym cie Przewodniczącym Trybunału Forumowego!!!

Ty jestes po prostu....booooski!!


N lis 05, 2006 21:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL