Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 Sex jest wadliwy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Sex jest wadliwy
Believing, to tak jak byś powiedział, że wiemy o tym , czego nie widać.


So cze 19, 2021 10:19
Zobacz profil
Post Re: Sex jest wadliwy
Niekoniecznie.


So cze 19, 2021 10:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Sex jest wadliwy
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Seks to sprawa intymna, wstydliwa, to temat tabu, ludzie nie rozmawiają otwarcie o seksie bez zahamowań, to tajemnica, seks pobudza nasze instynkty, nasze odruchy, zaczynamy się czerwienić, krew zaczyna się gotować, odczuwamy podniecenie, nabieramy ochotę, no i koniec końców kończymy w łóżku , lub gdzieś w krzakach.


Nie chcę uprawiać personalnych wycieczek, ale jeśli takie jest Twoje wyobrażenie o seksie, to przydałby się seksuolog.

Uprawianie seksu to sprawa intymna, ale seks nie jest i nie powinien być tematem wstydliwym czy tematem tabu, o ile rozmówca pozostaje z nami w relacji, w której o seksie wypada rozmawiać. Tak, bliscy ludzie rozmawiają o seksie bez zahamowań, nie robią z tego tajemnicy a rozmowa, o ile nie taki jest jej cel, nie pobudza żadnych instynktów. Nie, ludzie, o ile nie mają problemów z seksem, nie czerwienią się rozmawiając o nim, nic się w nich nie gotuje, nie podniecają się z powodu zwykłej rozmowy o seksie (chyba, że chcą). I wreszcie rozmowa o seksie nie kończy się w łóżku, a tym bardziej w krzakach.

Jeśli takie są Twoje doświadczenia, to wyrazy współczucia i zrób coś z tym, bo bałbym się trochę przebywać z kimś, kto na słowo "seks" zaczyna się czerwienić, krew zaczyna się w nim gotować i nie może się powstrzymać, żeby skończyć w krzakach.


So cze 19, 2021 13:50
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Sex jest wadliwy
Seks jest piękny. Seks jest wspaniały. Z seksem wiąże się wspaniałe uczucie spełnienia, radości. Jest to rzecz niesamowita. Po seksie towarzyszy mi uczucie spełnienia. O tym właśnie pięknie trzeba mówić.

Jeśli zaś z seksem staje się narzędziem wykorzystania, zniszczenia drugiej osoby, to nie dziwi mnie temat wątki, że seks jest wadliwy.


So cze 19, 2021 15:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Sex jest wadliwy
Jak mozna seksem zniszczyc druga osobe?


N cze 20, 2021 1:15
Zobacz profil
Post Re: Sex jest wadliwy
subadam napisał(a):
Jak mozna seksem zniszczyc druga osobe?

Przez przypadkowy gwałt, gwałt małżeński.
Gwałt niszczy kobietę zgwałconą i często dziecko poczęte na skutek gwałtu.


N cze 20, 2021 7:13

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Sex jest wadliwy
subadam napisał(a):
Jak mozna seksem zniszczyc druga osobe?
W historii były też gwałty militarne. Wojsko po opanowaniu danej wioski dostawało rozkazy zgwałcenia swoich ofiar, nie tylko kobiet, ale i mężczyzn.

Oczywiście, tego nie uczą w podręcznikach szkolnych.


N cze 20, 2021 7:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Sex jest wadliwy
nolda napisał(a):
Duchowość zobaczyć na oczy? aleś pojechał. Popatrz, najlepiej w dzień, na przewody wysokiego napięcia, może na oczy zobaczysz prąd. W nocy to raczej będzie niemożliwe z powodu ciemności. Poza tym noc, to nie czas na oglądanie prądu,
noc to raczej czas na seks, nawet ten "wadliwy".


Więc na co mi taka duchowość, której nie widać, więc tego nie ma, to jest nic nie warte.

Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Miłość jest po prostu bezpieczniejszym tematem, lepiej rozmawiać o miłości, a to drugie i tak koniec końców samo przyjdzie.


A to do każdego umierającego ze starości prawiczka, seks również przyjdzie?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N cze 20, 2021 8:37
Zobacz profil
Post Re: Sex jest wadliwy
Robek napisał(a):
Więc na co mi taka duchowość, której nie widać

Może i nie widać duchowości, ale z całą pewnością widać jej skutki.

To tak jak z prądem, nie zobaczysz go w przewodach, ale widzisz jego działanie: w żarówce, lodówce, TV.


N cze 20, 2021 9:05

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Sex jest wadliwy
Gwalt to nie seks, to bullizm, pokaz dominacji gdzie seks jest tylko narzedziem wykorzystanym do tego celu.


N cze 20, 2021 16:18
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Sex jest wadliwy
Atheist, ja nie miałem na myśli rozmowy o seksie z księdzem .

No chyba, że uważasz ,że o operacji plastycznej powinno się rozmawiać z górnikiem?


N cze 20, 2021 23:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Sex jest wadliwy
Believing napisał(a):
Może i nie widać duchowości, ale z całą pewnością widać jej skutki.

To tak jak z prądem, nie zobaczysz go w przewodach, ale widzisz jego działanie: w żarówce, lodówce, TV.


Co to za niedorzeczny tok rozumowania, na tej zasadzie to przecież Boga "Ra" nie widzę, no ale słońce które stworzył widać, więc jak słońce istnieje to i Ra istnieje?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N cze 20, 2021 23:45
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Sex jest wadliwy
A autor, czy on bierze udział w rozmowie?
Co mam rozumieć przez to, że seks jest wadliwy, że miłość jest ważniejsza niż seks?
A miłość, czy Ona nie ma żadnych wad?
Jezus z miłości dał się zabić, codziennie na ołtarzu daje się zabijać i codziennie przelewa krew, czy to jest takie przyjemne? No niech ktoś spróbuje tej miłości, czy może być większa miłość od tej , który Sam jest Miłością? Dlaczego nikt tej miłości nie próbuje, dlaczego wszyscy boją się tak wielkiej miłości, no chyba ma jakieś wady?


Wt cze 22, 2021 19:56
Zobacz profil
Post Re: Sex jest wadliwy
Robek napisał(a):

Co to za niedorzeczny tok rozumowania, na tej zasadzie to przecież Boga "Ra" nie widzę, no ale słońce które stworzył widać, więc jak słońce istnieje to i Ra istnieje?

Odpowiedz sobie na pytanie, czy to co Cię ogrzewa nazwiesz słońcem, czy bogiem Ra?


Wt cze 22, 2021 20:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Sex jest wadliwy
Believing napisał(a):
Odpowiedz sobie na pytanie, czy to co Cię ogrzewa nazwiesz słońcem, czy bogiem Ra?


Ogrzewa mnie słońce, stworzone przez Boga Ra.


Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Jezus z miłości dał się zabić, codziennie na ołtarzu daje się zabijać i codziennie przelewa krew, czy to jest takie przyjemne? No niech ktoś spróbuje tej miłości, czy może być większa miłość od tej , który Sam jest Miłością? Dlaczego nikt tej miłości nie próbuje, dlaczego wszyscy boją się tak wielkiej miłości, no chyba ma jakieś wady?


A kto kazał stwarzać ludzkość i za nią umierać? ja tutaj nie widzę żadnej miłości.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr cze 23, 2021 13:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL