Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 5:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 DOWÓD NA ISTNIENIE LUDZI PRZEWROTNYCH nie mylić z niewierząc 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
JakubN napisał(a):
Jedno słowo rzeczywiście powinno być na czerwono. :)
Seweryn napisał(a):
Przykro ,że mószę przekonywać przewrotnych ,że Bóg to nie wróżka ,a tommy to nie siekiera i że księżyc nie jest zbudowany z zielonego sera.

Zastanowiłbym się raczej na Twoim miejscu, jak nie przekonywać wszystkich dookoła, że jesteś całkowitym ignorantem i że dyskusja z Tobą [z braku po Twojej stronie odrobiny wysiłku umysłowego] mija się z celem.

Over&Out


To miło , że w moich tezach widzisz tylko błędy ortograficzne, a posty twoje bedę ignorował bo nie wnoszą nic do tematu .Aha i ciągle nie odpowiedziałeś mi na pytanie :Czemu obrażasz wierzących niewierzących i kpisz z poczynania dzieci?

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


Cz lip 12, 2007 11:39
Zobacz profil
Post 
Bo to nie miejsce - chcesz, to załóż temat "Dlaczego JakubN obraża dzieci Seweryna i kpi z poczynania dzieci".


Cz lip 12, 2007 11:42

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
JakubN napisał(a):
Bo to nie miejsce - chcesz, to załóż temat "Dlaczego JakubN obraża dzieci Seweryna i kpi z poczynania dzieci".


Dobry pomysł.

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


Cz lip 12, 2007 11:45
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Seweryn napisał(a):
tommy napisał(a):
tommy pisze, ze ziemia jest okragla. tommy twierdzi, ze ksiezyc jest zbudowany z zielonego sera. Skoro ziemia jest okragla i tommy ma racje to znaczy, ze ksiezyc jest zbudowany z zielonego sera.


Przykro ,że muszę przekonywać przewrotnych ,że Bóg to nie wróżka , tommy nie siekiera i że księżyc nie jest zbudowany z zielonego sera.


W sumie wyszedł bardzo ładny wierszyk. Katolik nawet w ludziach przewrotnych potrafi znaleźć dobre strony .W tym wypadku jest to wena twórcza.

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


Cz lip 12, 2007 14:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 03, 2006 17:17
Posty: 1479
Post 
Koledzy pięknie wytłumaczyli Twój błąd logiczny. Zrobili to nawet tak, że zrozumiałby 10latek.

A ja jeszcze dodam, że twój dowód wygląda absurdalnie, ponieważ dotyczy czegoś, co na 100% powinno zaistnieć. Ludzie którzy pisali Biblię wiedzieli, że ludzie przewrotni będą istnieć. Dlaczego?
Napiszę może z caps lockiem, żeby dotarło.
Ekhm.

BO SAMI BYLI NIMI W TAMTYCH CZASACH.

Stworzyli nową religię, zaprzeczali innym, więc byli przewrotni.
Przez to nie trudno się domyślić, że będzie więcej takich "przewrotów".
Więc czemu nie zapisać ego w biblii?
Postaw się na ich miejscu.
Stwierdzili oczywisty fakt.


To tak jakbym napisał.

"Ojej! Dłonie są idealne do składania ich w modlitwie! A więc bóg istnieje!"

Rozumiesz?

_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett


Cz lip 12, 2007 14:57
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Jednak udowodnić kto jest przewrotny ,a kto nie, nie jest już tak łatwo Dobry dziekanie ,ale kilku udało się znaleźć .

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


Cz lip 12, 2007 15:07
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3798
Post 
Moim zdaniem Seweryn powinieneś zadać sobie pytanie czym jest "słowo"?.Nie warto spierać sie o słówka ,nie warto dochodzic kto jest przewrotny a kto nie ,tak samo jak nie warto dochodzić miejsca w którym nocuje dzień ,jedno i drugie to walka z wiatrakami ,pogoń za wiatrem ,strata czasu .Mowisz ,że słowo Bog ma wieksze znaczenie od innego słowa ,a ja pytam dla kogo?Czy dla chińczyka który nie rozumie tego słowa słowo Bog bedzie miało jakiechś znaczenie?Ów chińczyk słowo Bog może pomylić nawet ze słowem but i zamiast mówić Bog będzie mówił but i co powiesisz go za to?Może taraz zrozumisz jaką wartość ma każde słowo i ,że słowa nie róznią sie od siebie niczym?Porównujesz słowa do liczb i mówisz ,ze mają rózną wartość i znów pytam dla kogo one mają różną wartość?Czy 2-jka, dla chińczyka ma inną wartość niz dla nas ?A jeżeli nie to znaczy ,że liczby mają taką samą wartość .Chcesz mi powiedzieć ,że słowo" Bog" rózni sie od słowa" żelazko"Ale to co chcesz wytłumaczyć mi, to zauważy nawet chińczyk ,że słowo Bog rózni sie od słowa żelazko bo to pierwsze nie wygląda tak samo jak to drugie i jest krótsze.Jezeli z tym co chcesz dowieżć ,zgodzi sie nawet chińczyk który nie rozumi co mówisz to w jaki sposób przekonasz mnie ,że słowa maja różną wartość?


Cz lip 12, 2007 18:06
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Moim zdaniem Seweryn powinieneś zadać sobie pytanie czym jest "słowo"?.Nie warto spierać sie o słówka ,nie warto dochodzic kto jest przewrotny a kto nie ,tak samo jak nie warto dochodzić miejsca w którym nocuje dzień ,jedno i drugie to walka z wiatrakami ,pogoń za wiatrem ,strata czasu .Mowisz ,że słowo Bog ma wieksze znaczenie od innego słowa ,a ja pytam dla kogo?Czy dla chińczyka który nie rozumie tego słowa słowo Bog bedzie miało jakiechś znaczenie?Ów chińczyk słowo Bog może pomylić nawet ze słowem but i zamiast mówić Bog będzie mówił but i co powiesisz go za to?Może taraz zrozumisz jaką wartość ma każde słowo i ,że słowa nie róznią sie od siebie niczym?Porównujesz słowa do liczb i mówisz ,ze mają rózną wartość i znów pytam dla kogo one mają różną wartość?Czy 2-jka, dla chińczyka ma inną wartość niz dla nas ?A jeżeli nie to znaczy ,że liczby mają taką samą wartość .Chcesz mi powiedzieć ,że słowo" Bog" rózni sie od słowa" żelazko Ale to co chcesz wytłumaczyć mi, to zauważy nawet chińczyk ,że" słowo Bog rózni sie od słowa żelazko bo to pierwsze nie wygląda tak samo jak to drugie i jest krótsze.Jezeli z tym co chcesz dowieżć ,zgodzi sie nawet chińczyk który nie rozumi co mówisz to w jaki sposób przekonasz mnie ,że słowa maja różną wartość?

Powiem tylko ,aby nauczył się jezyków ,jeśli oczywiście chce.

Inny czy naprawdę myślisz ,że Bóg od żelazka różni się tylko iloscią liter ? :cry: ( bo zkładam ,że wiesz iż rozmawiamy o znaczeniu jakie to słowo przedstawia )

Po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że temat ten może pasować do tego działu, ale o ile nie będzie się ograniczał do samej dyskusji nad tym czy ludzie przewrotni istnieją. - Paschalis

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


Cz lip 12, 2007 18:25
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Ja też po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku ,że nie chcę już dłużej męczyć tego tematu i z mojej strony uważam go za zamknięty.

Chciałbym też przeprosić Big Maca ,bo mimo wszystko uważam go za dobrego człowieka .

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


Cz lip 12, 2007 21:44
Zobacz profil
Post 
Seweryn, chyba właśnie odkryłeś, jak się tworzą religie !
Tylko nie potrafisz tego logicznie zrozumieć, tylko wkładasz swoje odkrycie w karty biblii. Wyobraź sobie przez chwilę, że nie jesteś katolikiem. Może Ci to pomoże...


N lip 15, 2007 22:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL