Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 2:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Bóg jest miłością 
Autor Wiadomość
Post Re: Bóg jest miłością
A dlaczego nie może zrobić tego Bóg który jest nieograniczony zasobami?


Pn lip 23, 2018 21:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Bóg jest miłością
Manna z nieba Ci się marzy? No to połóż się pod gruszą na dowolnie wybranym boku...., bo znajomość Ewangelii lezy i kwiczy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lip 23, 2018 22:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Bóg jest miłością
Quinque napisał(a):
A dlaczego nie może zrobić tego Bóg który jest nieograniczony zasobami?

Jeśli ktoś wykorzystywałby Quinque seksualnie i Quingue rozchorowałby się przez to, to Bóg nieograniczonymi zasobami powinien ciągle przywracać Quinque do stanu zdrowia?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn lip 23, 2018 22:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg jest miłością
Małgosiaa napisał(a):
A co Ty zrobiłeś w tej sprawie? Dorzuciłeś się do jakiejś fundacji, która pomaga tym dzieciom?


Jak dostane wypłatę to od razu zaczynam wspierać te wszystkie fundacje.
Tylko kiedy dostane tą wypłate, i od kogo? :D :D :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn lip 23, 2018 22:07
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Bóg jest miłością
@Robek
Zaczynasz przeginać z trollowaniem. Niedługo krawędź się skończy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lip 23, 2018 22:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg jest miłością
Małgosiaa napisał(a):
@Robek
Zaczynasz przeginać z trollowaniem. Niedługo krawędź się skończy.



Jak chcesz żebym wspomagał fundacje charytatywne, to daj mi na to pieniądze, aż tak trudno to zrozumieć?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn lip 23, 2018 22:28
Zobacz profil
Post Re: Bóg jest miłością
Quinque napisał(a):
A dlaczego nie może zrobić tego Bóg który jest nieograniczony zasobami?

Czyńcie sobie ziemie poddaną - robi, wskazał ludziom drogę życia, ale siłą nie zmusza do miłosierdzia, a człowiek woli lenistwo i obwinianie Boga.
W niedziele w Kielcach został rozpoczęty Tydzień św Krzysztofa dla Misji.
Misjonarze oprócz głoszenia Ewangelii prowadzą szpitale, domy opieki, wspomagają głodujących żywnością.
Obok katedry była garstka, w większości starszych ludzi dzielących się swoimi zasobami finansowymi z potrzebującymi w krajach misyjnych.
Kilkanaście metrów obok na rynku, tabuny młodzieży, młodych rodzin z dzieci, relaksowało się.....między innymi ów relaks polegał na staniu w kolejce (ok godziny) po lody (ponoć najlepsze w mieście)
Zapewne ci młodzi, podobnie jak Ty i inni młodzi, mają argument dlaczego Bóg nie może wrzucić datków na potrzeby misyjne zamiast mnie .

Robek napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
@Robek
Zaczynasz przeginać z trollowaniem. Niedługo krawędź się skończy.



Jak chcesz żebym wspomagał fundacje charytatywne, to daj mi na to pieniądze, aż tak trudno to zrozumieć?

Wiesz Robek lubię Cię, ale gdy rżniesz takiego głupa jesteś po prostu niestrawny.


Wt lip 24, 2018 6:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Bóg jest miłością
Małgosiaa napisał(a):
A co Ty zrobiłeś w tej sprawie? Dorzuciłeś się do jakiejś fundacji, która pomaga tym dzieciom?


Po dłuższym namyśle przyznaje tutaj "Małgosiaa" racje, i faktycznie z tych 100 może 200zł na ręke które zarabiam miesięcznie, mógłbym jakąś tam część przekazać na rzecz dzieci które głodują w Afryce.
No ale z drugiej strony, cały czas realizuje tą piramide Masłowa, i cały czas tak samo jak głodujące Afrykańskie dzieci, jestem na jej pierwszym poziomie.
Ale jak tylko osiągnę kiedyś drugi poziom, to od razu zaczynam wspomagać te organizacje charytatywne, bo skoro już bym był na wyższym poziomie, w tej piramidzie Masłowa, to by wypadało wspomagać tych co są niżej.




Alus napisał(a):
Obok katedry była garstka, w większości starszych ludzi dzielących się swoimi zasobami finansowymi z potrzebującymi w krajach misyjnych.
Kilkanaście metrów obok na rynku, tabuny młodzieży, młodych rodzin z dzieci, relaksowało się.....między innymi ów relaks polegał na staniu w kolejce (ok godziny) po lody (ponoć najlepsze w mieście)



Tutaj jest dosyć prosta odpowiedź, bo starsi ludzie mają emeryture, więc są przy kasie, mogą sponsorować te misje.

A młodzież ma góra kilka złoty na lody, więc stoją w kolejce.

Alus napisał(a):
Zapewne ci młodzi, podobnie jak Ty i inni młodzi, mają argument dlaczego Bóg nie może wrzucić datków na potrzeby misyjne zamiast mnie .



Skoro takie coś istniej,(te całe misje) to znaczy że było w planach Boga, więc na co robić coś wbrew woli Boga? przecież jeśli Bóg byłby na przeciw temu, to chociażby w miejscu gdzie teraz jest Afryka zaplanowałby ocean, i po kłopocie, nikt by w Afryce nie głodował, bo by nie było Afryki.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt lip 24, 2018 12:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL