Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 18:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Po co ludzie beda pamietali swoje życie w niebie? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Po co ludzie beda pamietali swoje życie w niebie?
qwertyu napisał(a):
Ale skoro już pytasz to odpowiem, tak, oczywiście, że jest mi wszystko jedno,



Ja podchodzę do tego zupełnie inaczej, bo to są moje wspomnienia, moje życie, i nie wyobrażam sobie tego, żeby to wszystko utracić.

qwertyu napisał(a):
bo "niebo" czy też "raj" to stan pełnej szczęśliwości, pełnej, czyli całkowitej i doskonałej, to znaczy że nie może być tam żadnego, najmniejszego nawet smutku, więc Bóg wykreował Niebo w ten sposób, że nawet gdybyśmy nie mieli kontaktu z osobami, których znamy i kochamy w tym życiu, to i tak nie będzie nam z tego powodu smutno, jeżeli znajdziemy się w raju to przez całą wieczność nie zabraknie nam niczego i niczego więcej niż będziemy mieć nie będziemy potrzebować.




Tutaj sam sobie zaprzeczasz, bo z jednej strony mówisz, że może nie będzie tam osób które znamy i kochamy, ale pomimo tego nic nam nie zabraknie.
No to zabrakło nam tych kochanych osób? czy jednak nie zabrakło?
I najważniejsza kwestia która już nie raz tutaj była wałkowana, skoro mówisz: to przez całą wieczność nie zabraknie nam niczego więc piłki nożnej też nie zabraknie? będę mógł sobie grać bez końca? a nawet jak ktoś przypadkowo w trakcie gry, złamie mi noge, to i tak będę w stanie pełnej szczęśliwości?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr sty 02, 2019 23:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL