Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz lis 14, 2019 12:15

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Czy powinniśmy przejść na wegetarianizm? 
Autor Wiadomość

Post Re: Czy powinniśmy przejść na wegetarianizm?
https://forumprawne.org/prawo-karne/188 ... jstwo.html

To tak jak już chcesz używać prawniczej terminologii. Przeczytaj w ustawie.

Śr sty 02, 2019 10:13

art 2.1 został dopisany później ..... po tym kiedy zwrócono uwagę na nonsensy jakie powodowało brzmienie ustawy w pierwotnej formie, gdyż ci co ją pisali mieli dość mgliste pojęcie o biologii i nie mieli pojęcia jak bogaty jest świat zwierząt... stąd też późniejsze doprecyzowanie że ustawa dotyczy kręgowców.....
na szczęście jej tytuł brzmi poprawnie czyli "ustawa o ochronie zwierząt" a nie np. "deklaracja praw zwierząt"

doczytaj sobie proszę trochę o tym czym jest podmiot prawa a czym przedmiot.....o zdolności prawnej i zdolności do czynności prawnych i sobie odpowiedz na pytanie dlaczego mówienie o prawach zwierząt jest absurdem

Ostatnio edytowano Śr sty 02, 2019 10:25 przez R27, łącznie edytowano 1 raz

Śr sty 02, 2019 10:17

dobrze...jaka jest kara za doprowadzenie do śmierci komara poprzez urwanie mu skrzydełek i odnóży?

Śr sty 02, 2019 10:19

Szybko o moim świadectwie bo mam doświadczenie w tej kwestii. Próbowałam przejść na wegetarianizm sama nie skończyło się to zbyt dobrze... Miałam parę problemów zdrowotnych i wchodzenie w taką dietę nie było najlepszym wyjściem. Ale pomogła mi z tego wyjść psychodietetyk / dietetyk z Częstochowy https://www.ewakolaczyk-dietetyk.pl. Dlatego jeśli już decydujecie się na taką dietę, a wasze zdrowie nie jest w najlepszej kondycji to polećcie się specjalisty jak ułożyć taką dietę, ba styl życia żeby miała wszystkie potrzebne składniki.

Śr lis 13, 2019 20:15

Wybacz, ale gdzie jest problem w przejściu wegetarianizmem? Poza mięsem coś jeszcze wykluczyłaś, że pojawiło się jakieś ryzyko braków? Rozumiem przy weganizmie, gdzie wyklucza się wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego- tu serio spora wiedza jest potrzebna, aby sobie nie zrobić krzywdy.
Wiem, że to najprawdopodobniej niezłych lotów spam, ale celowo podejmuję dyskusję i masz okazję wykazać, że Twoim celem jest dyskutowanie a nie reklama, bo przecież jest to prawdopodobne ;)

Pytam bardzo serio- sama przestałam jeść mięso będąc dzieckiem z zerową wiedzą i na wstępie brakiem wsparcia ze strony rodziny a zdrowie poszybowało w górę. Serio- problem się pojawia na poziomie weganizmu i tu już wiedza jest wskazana, z tym, że moim zdaniem ortodoksyjny weganizm jest zwykłym fanatyzmem, bo światopogląd ma służyć człowiekowi a nie na opak i serio kapsułki nie muszą być wegańskie :)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...

Cz lis 14, 2019 7:21
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8