Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 17, 2024 0:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Znak z Nieba. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Znak z Nieba.
Ok czyli całe życie aż do śmierci na krzyżu nie zawierało jakichkolwiek przesłanek, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym, żadnych znaków. To w takim razie objawienie się Jezusa apostołom w chwalebnym ciele po zmartwychwstaniu również nie jest wystarczające by w niego uwierzyć? Jeżeli tak uważacie to chyba to jest jakaś już kpina.


Pt sty 11, 2019 21:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Znak z Nieba.
Kapral135 napisał(a):
Ok czyli całe życie aż do śmierci na krzyżu nie zawierało jakichkolwiek przesłanek, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym, żadnych znaków. To w takim razie objawienie się Jezusa apostołom w chwalebnym ciele po zmartwychwstaniu również nie jest wystarczające by w niego uwierzyć? Jeżeli tak uważacie to chyba to jest jakaś już kpina.



Na to że Jezus objawił sie apostołom, jest tyle dowodów, jak na to że Zeus rzucał piorunami, więc to wszystko bierze sie na wiare.
No i nie wiem co chcesz tutaj osiągnąć? bo przecież są jeszcze inne święte księgi inne religie, inne objawienia, inni Bogowie, więc nie wiem skąd pewność, że akurat ta jedna religia jest prawdziwa?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt sty 11, 2019 21:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Znak z Nieba.
To, iż Pan Jezus jest Bogiem jest bardzo łatwe do udowodnienia od 1985 roku. Szkoda jednak, iż prawie nikt nie jest tym zainteresowany. Kilka lat temu na tym portalu umieściłem traktat, który to proponuje.


Pt sty 11, 2019 22:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Znak z Nieba.
Jest, był i będzie na wieki wieków amen, to oczywiste, Bóg Ojciec byłby nierozsądny posyłając swojego Syna na Ziemię bez dania mu cech szczególnych tzw cech mesjasza, których jest masa, Jezus Chrystus to Bóg Żywy druga osoba Trójcy Świętej, jako Syn Boga Ojca jest mu równy w chwale, w Bóstwie w istocie, jedynie ustępuję mu mocą i władzą. Oprócz cech mesjasza Jezus uczynił także mnóstwo cudów, które są potwierdzeniem jego niezwykłej istoty.
Pismo Święte to księga, która jest święta, to księga, która została spisana pod patronatem samego Boga Ojca więc każde słowo w niej to prawda także Jezus był jest i będzie Synem Boga Żywego.
Kościoły na Ziemi to domy Boże w których mieszka Bóg.


So sty 12, 2019 0:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Znak z Nieba.
Offtop przeniesiony do kosza. Proszę trzymać się tematu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sty 12, 2019 18:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL