Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Małżeńtwa a ludzie bezżenni i chorzy psychicznie w niebie. 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Małżeńtwa a ludzie bezżenni i chorzy psychicznie w niebi
Robek napisał(a):
chcąc pochłonąć ich co najmniej 1 kilo na dzień,

Chyba Ciebie pogięło :shock: :D . 1 kg na dzień i potem zatwardzenie, cukrzyca i nie wiadomo co jeszcze. Miałbyś raj jakiego nikt nie doświadczył :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 23, 2019 7:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 21, 2016 13:02
Posty: 67
Post Re: Małżeńtwa a ludzie bezżenni i chorzy psychicznie w niebi
Robek napisał(a):
Jaśminowa napisał(a):
Robek możesz sobie zrobić takie "małe niebo" tutaj na ziemi. Wiele Tobie do szczęścia nie potrzeba. Cola i cukierki




Bym zrobił sobie Niebo na ziemi, ale nawet nie ma na to kasy, bo te moje ulubione cukierki kosztują 40zł za kilo, i chcąc pochłonąć ich co najmniej 1 kilo na dzień, to przecież zarabiając minimalną krajową, mogłoby kasy mi na to zabraknąć, więc jak sama widzisz wszystko kręci się do okoła pieniędzy.

No i tutaj wtrącając, to jeśli kobieta miała w swoim życiu 3 mężów(tak wyszło że byłą dwukrotnie wdową) to w tym Niebie, oni będą tworzyć razem we czwórkę jakiś rodzaj rodziny? wspólnoty? jak to ma wyglądać?

Jako odpowiedź napiszę kawał, który niedawno usłyszałam:
Maż i żona umarli w podobnym czasie i oboje trafili do nieba. Na miejscu żona odnalazła małżonka i mówi: mój kochany nadal będziemy razem!
On na to: O nieee moja droga. Ksiądz w kościele powiedział "dopóki śmierć was nie rozłączy"


So lut 23, 2019 8:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Małżeńtwa a ludzie bezżenni i chorzy psychicznie w niebi
Małgosiaa napisał(a):
Chyba Ciebie pogięło :shock: :D . 1 kg na dzień i potem zatwardzenie, cukrzyca i nie wiadomo co jeszcze. Miałbyś raj jakiego nikt nie doświadczył :D



No przecież nie raz kupowałem już kilo cukierków, i w ciągu godziny to zjadłem, i jakoś od tego nie wybuchłem :D więc jak jednego dnia zjadłem kilo cukierków, to co stoi na przeszkodzie żeby zjeść kolejnego dnia następny kilogram? a przecież nie mówię że bym chciał zjeść tone cukierków dziennie, tylko 1 kilogram, więc nie wiem o co ci tutaj chodzi, przecież kilogram mięsa jabłek czy tam ciasta, spokojnie można połknąć :mrgreen: i jakoś nikogo z moich znajomych to nie dziwi że tyle jem, no ale jak u ciebie są inne zwyczaje żywieniowe, i z jednego jajka smażysz jajecznice dla całej rodziny, to może faktycznie tutaj inne zwyczaje u ciebie panują, w końcu jak ktoś pracuje jedynie przy komputerze, wtedy ilość potrzebnych kalorii, jest kilkukrotnie niższa.


No i dla jasności cukrzyca nie jest od jedzenie słodyczy, to są mądrości ludowe które nie zawsze mają związek z rzeczywistością, a cukrzyca to są dość skomplikowane sprawy, nie będę tutaj się rozpisywał jakie są przyczyny i skutki cukrzycy, ale powiem że mój ojciec nigdy nie lubił słodkiego, wręcz unikał spożywania, jakiegokolwiek cukru, a powiem ci że ma cukrzyce, więc już po tym widać, że to nie są takie proste sprawy jak tutaj je przedstawiasz.




Jaśminowa napisał(a):
Jako odpowiedź napiszę kawał, który niedawno usłyszałam:
Maż i żona umarli w podobnym czasie i oboje trafili do nieba. Na miejscu żona odnalazła małżonka i mówi: mój kochany nadal będziemy razem!
On na to: O nieee moja droga. Ksiądz w kościele powiedział "dopóki śmierć was nie rozłączy"



Czyli jednak w Niebie będzie indywidualizm :mrgreen: to są moje klimaty.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So lut 23, 2019 14:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL