Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Czlowiek pod ochrona 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2730
Post Re: Czlowiek pod ochrona
subadam napisał(a):
mamy daleko idaca pomoc od panstwa.

Moze w tym rzecz zeby panstwa (rozne panstwa) dokladaly wszelkich staran aby chronic zarowno zwierzeta jak i ludzi. Bo do pieciu lat wiezienia w porownaniu z wyrokiem w zawieszeniu dla mnie jest niezbyt zrozumiale. Ale przeciez nie wszystko musze rozumiec.
Zblizaja sie imieniny sw. Franciszka, ktory zwierzeta zaliczal do swoich braci.


N wrz 29, 2019 18:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2730
Post Re: Czlowiek pod ochrona
Ale sie porobilo. Moze by tak jakis pomnik dla norek. Albo dla srebrnych lisow.


Pt wrz 18, 2020 18:54
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Czlowiek pod ochrona
Ryzyko zawodowe, chciał mieć broń i strzelać, dostał broń , może zabijać, ale nie można strzelać do wszystkiego co się rusza. Myśliwy zanim odda strzał musi w 100% być pewny do czego strzela, nienależycie, niestarannie zidentyfikował cel i pach, ustrzelił sobie 5 lat, brawo należą mu się gratulacje, równie dobrze to mógłby być człowiek pomylony z drzewem. Należy solidnie karać i eliminować wszystkich głupców w lesie, bo inaczej niedługo to my będziemy na muszce.


Pn lis 23, 2020 17:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czlowiek pod ochrona
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Ryzyko zawodowe, chciał mieć broń i strzelać, dostał broń , może zabijać, ale nie można strzelać do wszystkiego co się rusza. Myśliwy zanim odda strzał musi w 100% być pewny do czego strzela, nienależycie, niestarannie zidentyfikował cel i pach, ustrzelił sobie 5 lat, brawo należą mu się gratulacje, równie dobrze to mógłby być człowiek pomylony z drzewem. Należy solidnie karać i eliminować wszystkich głupców w lesie, bo inaczej niedługo to my będziemy na muszce.



Te przepisy prawa karnego, są naprawdę ciekawe :mrgreen: przez omyłkę zastrzelił żubra, dostał 5 lat, a ktoś inny który przez omyłkę, na śmierć rozjechał kogoś samochodem, dostał 2 lata.
No ale wiadomo, życie zagrożonego wyginięciem gatunku żubra, jest więcej warte niż życie zwykłych ludzi, których w tej chwili na świecie mamy zdecydowanie w nadmiarze.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N gru 13, 2020 17:56
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Czlowiek pod ochrona
Robek, przepisy Prawa Karnego, podlegają jeszcze interpretacji. Samochód nie jest narzędziem do zabijania i jeżeli ktoś samochodem zabił, to musiał to być żeczywiście nieszczęśliwy wypadek. A w przypadku, broni palnej nieszczęśliwy wypadek byłby wtedy, gdyby ten Żubr ocalał. Myślę, że to na pewien czas coś ci wyjaśni.


Pn gru 14, 2020 0:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czlowiek pod ochrona
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Robek, przepisy Prawa Karnego, podlegają jeszcze interpretacji. Samochód nie jest narzędziem do zabijania i jeżeli ktoś samochodem zabił, to musiał to być żeczywiście nieszczęśliwy wypadek. A w przypadku, broni palnej nieszczęśliwy wypadek byłby wtedy, gdyby ten Żubr ocalał. Myślę, że to na pewien czas coś ci wyjaśni.


To co mówisz nie ma sensu, jak ktoś kogoś zastrzeli, to zawsze z premedytacją? tutaj nie ma czegoś takiego jak nieszczęśliwy wypadek? co ty mi tutaj za cuda wymyślasz?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn gru 14, 2020 22:18
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Czlowiek pod ochrona
A można zastrzelić tak tylko dla żartów?


Wt gru 15, 2020 0:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL