Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Wszechmoc Boga. 
Autor Wiadomość
Post Wszechmoc Boga.
Witam podziele się moim poruszeniem duchowym. Dokładnie chodzi o dziewictwo. Wszechmoc Boga istnieje. Człowiek dzięki ufności Bogu może otrzymać łaskę I dojść do takiego stopnia poznania i chwały, że jego naruszenie godności w sferze czystości przez rozpętane zło nieczystości w 21 wieku jest przekształcone w palme męczęństwa przy woli, że pragniesz Boga zachowując przy tym dziewidztwo.To myśli od Św Tomasza z Akwinu podczas gdy zło chce nas niszczyć w tej sferze. Bóg karmi nas słowem. Chwała Panu, Ave Maryja.


Pt mar 26, 2021 23:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wszechmoc Boga.
chwałabogu napisał(a):
Witam podziele się moim poruszeniem duchowym. Dokładnie chodzi o dziewictwo. Wszechmoc Boga istnieje.


Bóg nie może kłamać, Bóg nie może stworzyć Boga który będzie silniejszy od niego, Bóg nie może bardzo wielu rzeczy, więc ta cała wszechmoc to tylko takie słowo, nie można rozumieć go dosłownie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So mar 27, 2021 10:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wszechmoc Boga.
Takie gadki, typu "Bóg nie może fsdfslkgs" , więc nie jest wszechmogący. Bóg nie musi spełniać twoich chorych zachcianek, i robić fsdfslkgs , które nie ma logicznego sensu.
Bóg nie kłamie, bo sam tego chce, jest prawdomówny. Oprócz wszechmocy ma inne cechy jak Dobro.
To że "nie może stworzyć Boga który będzie silniejszy od niego", wynika z tego że jest najsilniejszy.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So mar 27, 2021 11:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wszechmoc Boga.
Andy72 napisał(a):
Takie gadki, typu "Bóg nie może fsdfslkgs" , więc nie jest wszechmogący.


Skoro czegoś nie może, to znaczy że nie jest wszechmogący.

Andy72 napisał(a):
Bóg nie musi spełniać twoich chorych zachcianek, i robić fsdfslkgs , które nie ma logicznego sensu.
Bóg nie kłamie, bo sam tego chce, jest prawdomówny.


Nie przekręcaj! przecież w Biblii pisze, że Bóg nie może kłamać, nic tam nie jest napisane, że to jest kwestia tego, czy chcę czy nie chcę.

Andy72 napisał(a):
Oprócz wszechmocy ma inne cechy jak Dobro.


Już mówiłem że wszechmocy jako takiej nie ma, bo mieć nie może, a dobro to jest coś bardzo względnego, to tak jakby mówić że zachód słońca ma piękno, a to przecież nie jest prawda.

Andy72 napisał(a):
To że "nie może stworzyć Boga który będzie silniejszy od niego", wynika z tego że jest najsilniejszy.


Weź się w końcu zdecyduj :mrgreen: bo dopiero co mówiłeś że Bóg jest wszechmocny, a teraz mówisz że nie może czegoś tam stworzyć, więc jak to w końcu jest?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So mar 27, 2021 15:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL