Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 Gdzie sa dowody naukowe na istnienie Boga? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Gdzie sa dowody naukowe na istnienie Boga?
feelek napisał(a):
W takim razie ponawiam pytanie, w jaki sposób nie znając rozmiarów wszechświata, naukowcy obliczyli czas, jaki upłynął od wielkiego wybuchu?

Pisałem Ci już, że znamy rozmiary (obserwowalnego) wszechświata. Gdybyś zrozumiał, co napisałem wcześniej, wiedziałbyś, że jest to wystarczające. Pisałem Ci, jak naukowcy wyznaczają wiek wszechświata. Jeśli nie rozumiesz, odsyłam do książek, np. tej, którą Ci zaproponowałem. Pozdrawiam.


N cze 27, 2021 19:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Gdzie sa dowody naukowe na istnienie Boga?
atheist napisał(a):
Pisałem Ci już, że znamy rozmiary (obserwowalnego) wszechświata. Gdybyś zrozumiał, co napisałem wcześniej, wiedziałbyś, że jest to wystarczające.

Wystarczające tylko do obliczenia wieku obserwowalnego wszechświata.


N cze 27, 2021 19:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Gdzie sa dowody naukowe na istnienie Boga?
feelek napisał(a):
atheist napisał(a):
Pisałem Ci już, że znamy rozmiary (obserwowalnego) wszechświata. Gdybyś zrozumiał, co napisałem wcześniej, wiedziałbyś, że jest to wystarczające.

Wystarczające tylko do obliczenia wieku obserwowalnego wszechświata.

Wystarczające do obliczenia momentu Wielkiego Wybuchu. Jest on traktowany jako początek wszystkiego, w tym czasu, i obecnie uważa się, że jest to granica badań naukowych. Twierdzenia, że coś było "wcześniej", albo że istnieją wszechświaty równoległe, prawdopodobnie na zawsze pozostaną spekulacjami.


N cze 27, 2021 19:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 12:38
Posty: 1531
Post Re: Gdzie sa dowody naukowe na istnienie Boga?
george45 napisał(a):
Słowo prędzej powie czym coś nie jest, niż czym jest jest.
W jakim celu przekazujesz swoje poznanie? Myślisz, że reszta to głupcy, nie poznali tego co Ty poznałaś, a może szukasz bratniej duszy, która utwierdzi cię w Twych przekonaniach, chcesz zasłużyć na na niebo, albo, no właśnie albo…. .
Tam gdzie dwóch się spotyka w imię Jezusa, tam on jest obecny pomiędzy nimi. Na niebo nie można sobie zasłużyć. Słabo mnie czytasz skoro pomijasz słowa "zgoda na cel zaistnienia"
george45 napisał(a):
To co mówisz, o nie istnieniu zwanym piekłem, wiesz z doświadczenia, czy może ktoś Tobie o Tym powiedział, gdzieś przeczytałaś, sama wydedukowałaś, rodzice przekazali?

Wiem ze Słowa Bożego.

_________________
"To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak jak Ja was umiłowałem" (J 15,12)


Pn cze 28, 2021 8:49
Zobacz profil
Post Re: Gdzie sa dowody naukowe na istnienie Boga?
Jaki Bóg ci je przekazał no i w jaki sposób?


Pn cze 28, 2021 17:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL