Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 0:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Objawienia w religiach świata 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So lut 18, 2006 9:57
Posty: 1061
Post 
Może oznaczać "Moja argumentacja". To jest akurat najmniej ważne.


So kwi 01, 2006 17:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Tak dla przypomnienia, temat brzmi "Objawienia w religiach świata" .

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N kwi 02, 2006 8:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
Asienkko skoro temat brzmi objawienia w religiach świata to sie nie obrazisz zapewne jak porozmawiamy o pewnym forumowym objawieniu ;) którego doznał Jonathan Sarkos

cytuje:
""Zaprawdę, takoż nie licz na miejsce w niebie, Ty, który stracąsz bliźniźh swoich z ich różnych dróg ku zbawieniu i swoją tylko im narzucasz" Mar 6,14"

z ksiegi przysłów pod tytułem Marcepanowe Wzgórza rozdział 6-ósty klepka 14-sta
SCSI MCMXLL 584758937584759


Wydaje mi się Telharze,że niektórzy myślą, iż inni nie myślą
stąd zapewne te "cytaty"...

dodam,że gdyby chodziło o Marka byłby to tekst:
"Takze król Herod posłyszał o Nim, gdyz jego imię nabrało rozgłosu,i mówił:Jan Chrzciciel powstał z martwych i dlatego moce cudotwórcze działają w Nim. "


Jonathanie Sarkos pokazałes w ten sposób swoja ignorancję wobec katolików z którymi chcesz dyskutować [?]
pamietaj ,ze jesteś na stronach katolickiego serwisu
jeśli przyszedłeś tutaj nie po to by dyskutować a obrażać...
to powinienes troche dłużej sie zastanowić ...

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


N kwi 02, 2006 18:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 18, 2006 20:30
Posty: 1589
Post 
Mieszku, a ja odebrałem to jako swietny żart Jonathana - bo niby dlaczego wyłacznie przez KK można do nieba ?

A przez inne religie Chrześcijańskie to nie mozna ?

Ty też tak to potraktuj :)

Rozumiem, że podpis Jonathana Cie obraża.

Jonathan, głosuję za wycięciem tego podpisu :)


N kwi 02, 2006 18:35
Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 18, 2006 9:57
Posty: 1061
Post 
Hmm, sprawa jest dalece bardziej skomplikowana, nizby sie mogło wydawać. otóż, jeśli mieszek napisał by obok swojego zawołania "niech żyje cywilizacja łacińska", np. ze jestem trąba, czy tumanem, niespecjalnie bym się tym przejął, bowiem według wszelkich dostepnych mi informacji, ani jednym, ani drugim nie jestem.

Jest to forum katolickie, i owszem. Mimo to mam dwa pytania do Mieszka. Pierwsze brzmi, czy to on ustala tutaj warunki ? Drugie: chciałbym wiedzieć, gdziem kiedy, jakimi sposobami obrażałem katolików.

Mieszku, przyjmijmy Twój punkt widzenia: według niego Bóg dał mi wolna wolę, jakis tam dowcip, całkiem niemałą inteligencję. Korzystając więc, z tych trzech boskich darów, pozwoliłem sobie wstawić takie a nie inne słowa w moją sygnaturkę.

Powiem więcej: żyjesz zapewne w zgodzie z pismem, zasadami, regułami i normami przez nie wyznaczanymi. Moim zdaniem w pewniej (niemałej) mierze, przemawia przez Ciebie Bóg.

Ale przyznaję się również, że ten podpis (jesli to o niego chodzi) ma pewien walor odślepiający, a przynajmniej taką intencję: otóż w mojej interpretacji Mieszek, pisząc takie rzeczy, jakie w pewnych tematach pisze, jest na dość niewysokim poziomu rozwoju moralnego. i teraz proszę o uwagę czytającego niewątpliwie właśnie te słowa moderatora - napisałem co prawda, ze to moja interpretacja, jednak opieram ja o jedną z dwóch liczacych się w świecie koncepcji moralności, które byly opracowywane empirycznie przez bardzo wiele lat. Moim pełnym prawem jest dokonywać wzgledem nich interpretacji.

Ale dopóki Mieszek nie sprecyzuje o co chodzi z obrazaniem katolików, wszelkie powyzsze słowa pozostają w sferze domysłów.


Pn kwi 03, 2006 0:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL