Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 01, 2024 6:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
 wieczny odpoczynek 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
ProxyOne:
Cytuj:
Serio?...
Myślę, że
jak prowadzimy dyskusję to serio, a nie dla jaj.
Określenie "wieczne odpoczywanie" stało się dla mnie rozjaśnione po Twoim skierowaniu na List do Hebrajczyków i wypowiedzi zefciu'a.
Niepotrzebne były te uwagi o nieudolności internetowej.
Ale niech to, pal licho.

Jeszcze raz ProxyOne:
Cytuj:
...widzisz bezsens religii, to odrzuć wszelkie rytuały i potraktuj boga, Boga (jak wolisz) jak grawitację.

Pod tym podpiszę się. Mogę traktować boga, Boga jak grawitację, Grawitację (z tym dużym G chyba przesadziłem;).


Cz paź 30, 2014 12:45
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
No I nie mówiłem, że umysł niezbyt lotny?

Tej, niewiarek, rozróżniaj może między nami dwoma, co? Bo faktycznie wystawiasz sobie świadectwo sieciowej nieudolności. : P A co z etyką ateisty?


Cz paź 30, 2014 15:20

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
ErgoProxy:
Cytuj:
Tej, niewiarek, rozróżniaj może między nami dwoma, co?

Nie wiem co znaczy "Tej", może obsunął Ci się paluszek, a nie sprawdzasz tego co napisałeś.

Nie mam najmniejszego problemu, aby odróżniać siebie od Ciebie. Jak wydaje Ci się to problemem, to może jakiś lekarz Ci coś pomoże.

ErgoProxy:
Cytuj:
No I nie mówiłem, że umysł niezbyt lotny?

Dzięki za docenienie ze strony fahohca.
Cytuj:
faktycznie wystawiasz sobie świadectwo sieciowej nieudolności, : P A co z etyką ateisty?

Żadne gólgogle i inne wyszukiwarki nie znalazły w biblii określenia "wieczny odpoczynek"
Nie mam chęci, jako ateista, analizować całej biblii aby znaleźć coś nawiązującego do tego tematu.
I w nosie mam świńskie określenia pod moim adresem.

Jakiś tam fragment tekstu zaczynający się od "P A". Nie wiem co to znaczy, nie będę bawił się w Sherlocka Holmes'a. Tak zwyczajnie, szkoda mi na to czasu.

Pytasz mnie o etykietę?
Na początku spytaj się o swoją, bo chyba pod lupą będzie Ci trudno ją znaleźć.
Ja staram się nikogo nie obrażać, a dla Ciebie chamstwo, to chyba codzienny cheb.


Cz paź 30, 2014 18:01
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
Nabzdyczony jak osa i dziesięć szerszeni. Tej, niewiarek, mózg ci się uszami wylewa. Spuść nieco pary, to ujdziesz z życiem. : PPP

Nie pytałem ciebie o etykietę, tylko o etykę. Podobno byłeś otwarty na dyskusję w tym temacie, ale jak przyszło do konkretów, pominąłeś rzecz milczeniem. Skądinąd wiem, że ProxyOne jest twoją odpowiedzią zainteresowany.

Zabawne, że łatwo przychodzi ci wykłócać się z chamem, ale w poważnej rozmowie odpowiadasz półgębkiem. Ano, powiem ProxyOne, że orze na ugorze. Nie wystarczy strugać inteligenta savoir-vivrem, trzeba się jeszcze wykazać przemyśleniami, głębokimi i trafnymi. Już widzę, że będą z tym problemy. Wyprowadzisz mnie z błędu?


Cz paź 30, 2014 20:07

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
To oczywiste, że chodziło mi o napomknioną etykę, a nie etykietę.
Jak ktoś mnie obraża to nie mam prawa zareagować?


Pt paź 31, 2014 6:31
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
Nie.

Możesz pisać na temat, albo zostaniesz wymoderowany, ostrzyżony i wygoniony na kopach. Jajka się spytaj (też ateista).


Pt paź 31, 2014 6:59

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
No brawo. To jest język rozmowy?
Chyba taki najłatwiej Ci przychodzi?
Nie muszę zgadzać się z Twoimi poglądami!


Pt paź 31, 2014 10:33
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
Udoowodnij mi swoją wartość albo spadaj.

Proxy One czeka na odpowiedź w każdym razie. Twoje słowo coś znaczy w ogóle, czy przyszedłeś tutaj użerać się o pierdoły?


Pt paź 31, 2014 10:56

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
Dalej ten sam pełen agresji język.
Czy jest sens komuś takiemu coś udowadniać?


Pt paź 31, 2014 11:29
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
Głupszym chyba już być się nie da, c'nie?

Po pierwsze, mnie nie musisz nic udowadniać. Ja się nabijam z ciebie bez litości i ogólnie mam niezłą zabawę wodząc ciebie za nos. Agresja, patrzcie go! Agresji to tyżeś jeszcze nie powąchał, prawda Soul?

A po drugie, sieciowy nieudaczniku, Ergo Proxy i Proxy One to dwie różne osoby. Przewińże sobie ten wątek i przyjrzyj się uważnie statystykom. Proxy One czeka na twoją odpowiedź, cholera wie dlaczego traktując ciebie poważnie. Ja chyba spiszę cię na straty i będę konsekwentnie darł z ciebie łacha, obojętnie czy się czymś wykażesz - w co wątpię...


Pt paź 31, 2014 11:43

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
Nie wiem dlaczego moderator toleruje takie wypowiedzi.
Te moje sam ocenzuruję " "************************************ (censored)"


Pt paź 31, 2014 12:09
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
To wracamy do tematu. Pytanie o etykę było takie:
ProxyOne napisał(a):
Na przykład: posyłanie na "wieczne odpoczywanie" (zabijanie) nienarodzonych. I pytanie: czy ateista może używać takiego określania i czy może nie akceptować takich praktyk?

No więc?


Pt paź 31, 2014 12:19

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
Skoro to "wieczne odpoczywanie" ma być naszym szczęściem to może lepiej od razu odebrać sobie życie?

ErgoProxy:
Cytuj:
(zabijanie) nienarodzonych

Uważam, że poruszanie tego tematu jest podobne jak dyskusja o tym wczorajszym sędzi, który naszemu piłkarzowi dał czerwoną kartkę.
To nie jest odpowiedź w kilku słowach.
Chcesz o tym rozmawiać, załóż osobny wątek.


Pt paź 31, 2014 12:51
Zobacz profil
Post Re: wieczny odpoczynek
No i tyle z otwartości niewiarka. Po cholerę mam zakładać wątek, w dodatku w cudzym imieniu, dla niepoważnego rozmówcy który potrafi tylko odbijać piłeczkę, bo wygenerowanie autorskich przemyśleń przegrzewa mu neurony?


Pt paź 31, 2014 13:10

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: wieczny odpoczynek
Autorskie przemyślenia zostały już dawno napisane na tej stronie.
Teraz to są już tylko moje odpowiedzi na teksty pisane przez gościa, które nie mają nic wspólnego z tematem.


Pt paź 31, 2014 14:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL