Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 4:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
 Homoseksualizm - nauka a wiara 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt kwi 12, 2011 21:24
Posty: 5
Post Homoseksualizm - nauka a wiara
Witam. Jestem nowy na forum i chciałbym tutaj przedstawić swoje świadectwo oraz podzielić się z wami informacjami na temat Homoseksualizmu.

Homoseksualizm – wymawiając to słowo rodzą się podstawowe pytania.
Czy należy z nim walczyć? Czy możemy zmienić naszą homoseksualną orientacje? Czy to co mówią „specjaliści”, media o konieczności akceptacji swojej inności jest fałszem?
Na każde z tych pytań odpowiedź jest taka sama : TAK.
Każdy z nas z czasem zapomina co powinno być autorytetem w jego życiu. Naszymi autorytetami stali się psychologowie, lekarze, których nigdy ten problem nie dotknął. Autorytetem stała się większość książek i Internet, które zmuszają nad do akceptacji swojej inności. Autorytetem stało się prawo, które zaczyna legalizować związki tej samej płci.
Jeżeli jesteś facetem, który uważa się za homoseksualistę przypomnij sobie jak było na początku.
Na początku twierdziłeś, że to Ci minie. Później zacząłeś się tym przejmować i szukać pomocy u wyżej wspomnianych autorytetach. No i teraz prawdopodobnie pod wpływem tych twoich autorytetów akceptujesz Się i twierdzisz, że to normalne, nie da się tego zmienić i że Bóg kocha ciebie jako homoseksualiste.

Człowieku obudź się. ! ! !
Dlaczego nie zaufałeś Sobie i Bogu? Autorytetem każdego z nas powinnien być rozum, serce a przede wszystkim wiara I Bóg. Przestaliśmy podążać ścieżką prawdy i znaleźliśmy łatwiejsze i mniej brutalniejsze złudne rozwiązanie.

Pomoc 2002 jest organizacją, a właściwie grupą wsparcia, która przez podane na początku „autorytety” nie cieszy się uznaniem. Z niewiadomych przyczyn większość Homoseksualistów skutecznie zmyśla przeróżne kłamstwa na temat Pomocy2002. Do owej Pomocy2002 ja sam należę. Ludzie tutaj zgłaszają się głównie z odczuciami homoseksualnymi. I wiecie co? Ludzie ci zmieniają się. Zanika w nich ekscytacja tą samą płcią. Ja sam niezmiernie cieszę się, że Bóg w jakiś sposób postawił na mej drodze tę grupę ludzi, którzy są żywym świadectwem na to, że Homoseksualizm jest tylko kwestią wyboru i to od nas zależy i od naszej pracy nad sobą, czy będziemy chcieli coś zrobić w tym kierunku. Dokonaj mądrego wyboru i zastanów się co Ci podpowiada serce i Bóg , a co mówią ci media , Internet i masa psychologów.
Zacznij o siebie walczyć i nie ulegnij ponownie „złudnym autorytetom”.

WWW.POMOC2002.PL

„Błądzenie jest rzeczą ludzką, ale dobrowolne trwanie w błędzie jest rzeczą diabelską”

Jeżeli znasz osobę homoseksualną wspomnij jej o POMOCY2002.

Jeżeli masz jakieś pytanie do mnie bądź obawy przed napisaniem do Pomocy2002 to napisz do mnie na email : homo.prawda@gazeta.pl

Niech Bóg będzie z Wami.


Wt kwi 12, 2011 21:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Domator91 napisał(a):
Człowieku obudź się. ! ! !
Dlaczego nie zaufałeś Sobie i Bogu?
Autorytetem każdego z nas powinnien być rozum, serce a przede wszystkim wiara I Bóg.
Przestaliśmy podążać ścieżką prawdy i znaleźliśmy łatwiejsze i mniej brutalniejsze złudne rozwiązanie.

Pomoc 2002 jest organizacją, a właściwie grupą wsparcia,
która przez podane na początku „autorytety” nie cieszy się uznaniem.
Z niewiadomych przyczyn większość Homoseksualistów skutecznie zmyśla przeróżne kłamstwa na temat Pomocy2002.
Do owej Pomocy2002 ja sam należę. Ludzie tutaj zgłaszają się głównie z odczuciami homoseksualnymi.
I wiecie co? Ludzie ci zmieniają się. Zanika w nich ekscytacja tą samą płcią.
Ja sam niezmiernie cieszę się, że Bóg w jakiś sposób postawił na mej drodze tę grupę ludzi,
którzy są żywym świadectwem na to, że Homoseksualizm jest tylko kwestią wyboru
i to od nas zależy i od naszej pracy nad sobą, czy będziemy chcieli coś zrobić w tym kierunku.
Dokonaj mądrego wyboru i zastanów się co Ci podpowiada serce i Bóg ,
a co mówią ci media , Internet i masa psychologów.
Zacznij o siebie walczyć i nie ulegnij ponownie „złudnym autorytetom”.
Świadectwo łudząco podobnej grupy,
która odrzuca autorytety "lewackich psychologów", a opiera się jedynie na autorytecie Boga:
viewtopic.php?f=40&t=28061&p=592861#p592861

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Ostatnio edytowano Wt kwi 12, 2011 21:38 przez Elbrus, łącznie edytowano 1 raz



Wt kwi 12, 2011 21:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 28, 2010 23:24
Posty: 624
Lokalizacja: Pustynia
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Tia, co jeżeli taki "wyleczony" homoseksualista założy rodzinę heteroseksualną, a po jakichś 3, 4 latach odkryje, że jednak to nie to i że żona go nie pociąga. Zostawi więc żonę i "pójdzie się realizować".

Ktoś kiedys pomyślał o kobietach które maja zostać żonami takich "heteroseksualistów z odsyku"? Kto da im pewność, że ich mąż nie powórci do poprzednich praktyk?

_________________
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać.


Wt kwi 12, 2011 21:38
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Zoll mówisz tak jakbyś miał w życiu pewność co do wszystkiego. W żadnym związku nie ma pewności, więc dziwi takie pytanie. Natomiast moje pytanie jest takie: skąd myśl że cokolwiek po 4, a choćby nawet 30 latach, zmieni się?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt kwi 12, 2011 21:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 28, 2010 23:24
Posty: 624
Lokalizacja: Pustynia
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Stawiam tylko hipotezę, to zakłądajacy wątek wydaje się być pewny swego.
Twierdzisz WIST, że przez modlitwę, rozważanie czy autodeterminację można zmienić orientację seksualną? Można co najwyżej w przypadku, gdy ktoś był bi albo bi-curious, wtedy część jego popędu jest przejmowana przez popęd do osób plci przeciwnej. Ale gdy ktoś nie posiada takich cech, a partnerka (partner) go ( ją) nie pociąga?
Popęd seksualny to coś podświadomego, wiara i modlitwa to coś świadomego. Gdy rozum śpi w tym wypadku budziłyby się upiory. Taki nawrócony świadomie pragnąłby czegoś innego, niż podświadomie.

Pierwszy lepszy artykuł: http://bielskobiala.naszemiasto.pl/arch ... ,id,t.html
Pierwszy lepszy blog o takim przypadku: http://zona-geja.blog.onet.pl/

Do tematu możecie dodać ankietę dla pań:
Czy uważasz, że Twój chłopak/narzeczony powinien wyjawić Ci, że ma skłonności homoseksualne? Czy zaakceptowałabyś je? Czy uwierzyłabyś, że to już przeszłość?

_________________
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać.


Wt kwi 12, 2011 21:58
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Założyłeś że po 4 latach komuś się nagle odwidzi. Przyjmijmy jako przykład ten okres czasu. Co się zatem działo z człowiekiem przez ten okres 4 lat? Był oszukany i wierzył w to że teraz pociąga go kobieta?

Zostawiam duży margines błędu w myśleniu, bo nie jestem psychologiem, wiem za to jak potoczne myślenie nieraz prowadzi na manowce. Ale jednak pytam - czy naprawdę np mnie jako faceta heteroseksualnego można by zmienić w homoseksualnego? Na podobnej zasadzie, widzę to o czym mówimy. Zakładam że te metody leczenia prowadzą nie do jakiegoś uznania że homoseksualizm jest zły i od teraz będę lubił przeciwną płeć, ale do realnego lubienia tej przeciwnej płci.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt kwi 12, 2011 22:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 04, 2009 17:07
Posty: 4195
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Domator91 napisał(a):
Czy należy z nim walczyć? (...)Na każde z tych pytań odpowiedź jest taka sama : TAK

Dlaczego należy?

_________________
Religia to para kul potrzebnych jedynie tym, którzy mają słabe nogi (Denis Diderot)


Wt kwi 12, 2011 23:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 12, 2011 20:28
Posty: 2
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Jeśli jesteś hetero, to nie można Cię zmienić na homo! Jeśli jednak jesteś hetero, bo modlisz się, żeby tak było lub wierzysz, że tak jest, to za 2, 5 lub 10 lat możesz jednak stwierdzić, że być może jednak przez ten cały czas się myliłeś.
I żadna Pomoc2002 wtedy nie pomoże. Bo gdyby tak było prosto, to nie byłoby problemu. Nikt nie chce być homo, bo to stwarza wielkie, życiowe problemy!


Wt kwi 12, 2011 23:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 28, 2010 23:24
Posty: 624
Lokalizacja: Pustynia
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Cytuj:
Zakładam że te metody leczenia prowadzą nie do jakiegoś uznania że homoseksualizm jest zły i od teraz będę lubił przeciwną płeć, ale do realnego lubienia tej przeciwnej płci.

Co to znaczy realnego lubienia przeciwnej płci? On nie prowadzą do uznania homoseksualizmu za zły, takei założenie jest na początku leczenia, nie na końcu

kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie dba... zwykłe lubienie płci przeciwnej to nie wszystko; uwierz mi, meżczyzna chociażby podświadomie oczekuje od kobiety miłości, kobieta oczekuje od meżczyzny miłości a nie lubienia. Lubić się mogą kolega z koleżnaką, ba, gej może lubić kobiety, ale nie będą go podniecały, nie będzie miał wobec nich pociagu seksualnego.

_________________
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać.


Śr kwi 13, 2011 0:03
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 04, 2011 22:14
Posty: 206
Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
WIST napisał(a):
Zoll mówisz tak jakbyś miał w życiu pewność co do wszystkiego. W żadnym związku nie ma pewności, więc dziwi takie pytanie. Natomiast moje pytanie jest takie: skąd myśl że cokolwiek po 4, a choćby nawet 30 latach, zmieni się?


Postaw się w sytuacji homoseksualistów, załóżmy że Twój heteroseksualizm jest "inny" wszyscy Ci to wytykają, zaczynasz się siebie wstydzić, idziesz na terapie gdzie uczą Cię że to z mężczyzna a nie z kobietą należy uprawiać sex. Czy potrafił byś pocałować 2 mężczyzne?


Śr kwi 13, 2011 10:27
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2010 21:39
Posty: 918
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Ja trochę odbije od tematu, a sprawa jest następująca. Otóż mam kolegę, który jest hetero, ale jak sam mówi jego potrzeby seksualne są tak znikome, że mógłby w ogóle żyć bez seksu, który i tak nie sprawia mu jakiejś wielkiej przyjemności. Generalnie to wszystko z nim w porządku, badał się nawet w przeszłości i lekarz nie stwierdził żadnej choroby.
To jest mój bliski znajomy i dlatego wiem, że do mężczyzn go nie ciągnie, i do innych dewiacji też chęci nie przejawia. Zdrowy, dorosły facet, który jest obojętny na seks, dziwne co. A ostatnio stwierdził, że zaczyna doskwierać mu samotność. A jak na ironię powodzenie u kobiet ma spore, bo przystojny jest i dobrze zarabia. Co myślicie? Powinien się leczyć?

_________________
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=30168 :spoko: http://pajacyk.pl/


Śr kwi 13, 2011 16:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 04, 2011 22:14
Posty: 206
Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
gargamel napisał(a):
Ja trochę odbije od tematu, a sprawa jest następująca. Otóż mam kolegę, który jest hetero, ale jak sam mówi jego potrzeby seksualne są tak znikome, że mógłby w ogóle żyć bez seksu, który i tak nie sprawia mu jakiejś wielkiej przyjemności. Generalnie to wszystko z nim w porządku, badał się nawet w przeszłości i lekarz nie stwierdził żadnej choroby.
To jest mój bliski znajomy i dlatego wiem, że do mężczyzn go nie ciągnie, i do innych dewiacji też chęci nie przejawia. Zdrowy, dorosły facet, który jest obojętny na seks, dziwne co. A ostatnio stwierdził, że zaczyna doskwierać mu samotność. A jak na ironię powodzenie u kobiet ma spore, bo przystojny jest i dobrze zarabia. Co myślicie? Powinien się leczyć?


Może po prostu ma małe libido?


Śr kwi 13, 2011 16:19
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2010 21:39
Posty: 918
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Libida u niego BRAK ! Ale czy da się to zmienić, bo chłop jest w porządku, tyle że ma ten jeden feler.
Ja radziłem mu by poszperał w necie za kobietami, którym także seks zwisa i powiewa. Są w ogóle takie ?
Wspomnę też, ża na księdza nie ma zamiaru startować. Sugerowałem mu że może miec powołanie, ale mnie wyśmiał.

_________________
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=30168 :spoko: http://pajacyk.pl/


Śr kwi 13, 2011 16:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 04, 2011 22:14
Posty: 206
Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
gargamel napisał(a):
Libida u niego BRAK ! Ale czy da się to zmienić, bo chłop jest w porządku, tyle że ma ten jeden feler.
Ja radziłem mu by poszperał w necie za kobietami, którym także seks zwisa i powiewa. Są w ogóle takie ?
Wspomnę też, ża na księdza nie ma zamiaru startować. Sugerowałem mu że może miec powołanie, ale mnie wyśmiał.


Wydaje mi się to normalne bo sama nigdy nie miałam jakiegoś wielkiego libido i nie wiem jakiej potrzeby seksu. Do życia nie wydaje mi się on niezbędny:-D
A może seksuolog...? nie wiem co doradzić. W każdym razie jak szuka kobiety o małym libido to mogę Ci napisać na priv namiary do mnie niech się odezwie, spróbuje mu pomoc:-P


Śr kwi 13, 2011 16:45
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2010 21:39
Posty: 918
Post Re: Homoseksualizm - nauka a wiara
Ok, masz PW ode mnie.

_________________
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=30168 :spoko: http://pajacyk.pl/


Śr kwi 13, 2011 16:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL