Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 21, 2024 5:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Cywilizacja pozaziemska... czy istnieje??? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 20, 2005 21:06
Posty: 2184
Post 
Obce cywilizacje mogą żyć obok nas , tylko nie potrafimy ich rozpoznać , lub docenić. Np. cywilizacje zwierząt.
Możliwości jest tak wiele.
Jest czym karmić umysł.
Nuda nam nie grozi.


Cz sty 19, 2006 19:16
Zobacz profil
Post Cywilizacja pozaziemska...czy istnieje?
Odpowiedzi nie poznamy nawet za tysiąc lat.Odległości w kosmosie są tak duże,że hipotetyczna sonda podróżująca z prędkością światła musiałaby lecieć przez wieki.Natomiast nie wątpię w istnienie gdzieś dalej form życia,w takiej rozległej przestrzeni wszystko jest możliwe...Co zaś do cywilizacji to nigdy się nie dowiemy.:?:

Dygresja:
Znając prawa fizyki jest wykluczone , by hipotetyczny podróżnik nawet wyglądający jak my mógł do nas dolecieć(przypominam , że w kosmosie jest zagrożenie napromieniowaniem a długotrwała nieważkość źle wpływa na żywy organizm).Dziękuję.


Cz mar 09, 2006 11:28
Post Re: Cywilizacja pozaziemska...czy istnieje?
SEBASTIAN napisał(a):
Odpowiedzi nie poznamy nawet za tysiąc lat.Odległości w kosmosie są tak duże,że hipotetyczna sonda podróżująca z prędkością światła musiałaby lecieć przez wieki.Natomiast nie wątpię w istnienie gdzieś dalej form życia,w takiej rozległej przestrzeni wszystko jest możliwe...Co zaś do cywilizacji to nigdy się nie dowiemy.:?:

Dygresja:
Znając prawa fizyki jest wykluczone , by hipotetyczny podróżnik nawet wyglądający jak my mógł do nas dolecieć(przypominam , że w kosmosie jest zagrożenie napromieniowaniem a długotrwała nieważkość źle wpływa na żywy organizm).Dziękuję.


hmm a ja wierze w ludzkosc...mysle ze jestesmy blisko - ale wciaz daleko... jesli kogos to interesuje proponuje zpoznac sie z tematem czarnych dziur oraz porbami nad podrozami bezczasowymi - czarne dziury tez moga was zainteresowac


Pt mar 10, 2006 16:28
Post u mnie cos latalo za stodola...
Podobno to bylo ufo -ja widzialem z daleka.I...nie jestem pewien..


So mar 11, 2006 20:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL