Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 10:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 Udowodnienie w sposób naukowy istnienie Boga 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Udowodnienie w sposób naukowy istnienie Boga
zefciu napisał(a):
Dlaczego dziwny? HenrykK ciągle ogłasza, że jest w stanie coś przeprowadzić, czegoś dowieść, coś zbudować, coś obalić etc. I na tym ogłaszaniu zawsze się kończy. Dlatego fakt, że kolejne, nawet tak „przełomowe” ogłoszenie HenrykKa jak „dostarczę łatwy dowód na istnienie Boga” nie budzi niczyjego zainteresowania.

Widzę, że albo nie przeczytałeś traktatu Henryka, albo już nie pamiętasz jego treści. W związku z powyższym może zacytuję tu kilka fragmentów:

"Kilka lat temu, przyszła mi do głowy myśl o możliwości wykorzystania badań DNA do potwierdzenia Cudów Eucharystycznych. Po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, iż niedługo zapewne tak się stanie."

"Podczas opracowywania tego tekstu nie opuszczała mnie wątpliwość, co do roli dostojników kościoła w utajnianiu opisanych wcześniej możliwości. Pierwsze badania DNA można było już przeprowadzić pod koniec lat osiemdziesiątych 20 wieku. Dlaczego nadal się z tym zwleka?"

"Proszę o zwracanie się do papieża Franciszka, kardynałów, biskupów, księży i zakonników o przyśpieszenie tej wyjątkowej sprawy. Sugeruję również, że wiele z tych cudów, o których wspominałem, znajduje się po kościołach rozrzuconych po całym świecie. Badania genetyczne są wykonywane w wielu laboratoriach i nie są wcale drogie. Dla potwierdzenia moich tez wystarczy kilka pozytywnych wyników."


Pn sty 21, 2019 10:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Udowodnienie w sposób naukowy istnienie Boga
feelek napisał(a):
"Podczas opracowywania tego tekstu nie opuszczała mnie wątpliwość, co do roli dostojników kościoła w utajnianiu opisanych wcześniej możliwości. Pierwsze badania DNA można było już przeprowadzić pod koniec lat osiemdziesiątych 20 wieku. Dlaczego nadal się z tym zwleka?"



Jeśli spojrzeć na to jak to teraz wygląda, to ikonografia przedstawia Jezusa jako białego człowieka, i do tego jest przyzwyczajona większość katolików, natomiast jakby się okazało po badaniach DNA, wykazały że Jezus jest czarny, to co wtedy? przemalować na czarno wszystkie obrazy i posągi na których znajduje się Jezus?
A Matka Boska? chyba też była czarnoskóra? więc i tutaj wszelkie wizerunki by były do wymiany.
Za dużo szumu przez to wszystko, więc nikt nie będzie ryzykował, bo z tego co kojarzę, to w tamtych czasach w tamtych okolicach, to zbyt dużo białych ludzi nie było, więc szansa że Jezus jest biały, nie wydaje się zbyt duża.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn sty 21, 2019 17:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Udowodnienie w sposób naukowy istnienie Boga
Panie Zefciu rzeczą bardzo nieładną jest kogoś krytykować i nie pozwalać mu się bronić kasując jego odpowiedź. Nie jest pan człowiekiem honorowym. Kończę tu pobyt, dopóki Pan i Pani Małgosiaa nie przestaną pełnić roli moderatorów.


Wt sty 22, 2019 13:16
Zobacz profil
Post Re: Udowodnienie w sposób naukowy istnienie Boga
HenrykK napisał(a):
Panie Zefciu rzeczą bardzo nieładną jest kogoś krytykować i nie pozwalać mu się bronić kasując jego odpowiedź.
Napisałem, dlaczego usunąłem Twój post. Nie kłam zatem, że nie pozwalam Ci się bronić. Wklej ten post jeszcze raz, tym razem z prawidłowym cytowaniem.
Cytuj:
Nie jest pan człowiekiem honorowym.
No i mamy obrażanko. Wskaż HenryK gdzie ja Ciebie obraziłem?
Cytuj:
Kończę tu pobyt, dopóki Pan i Pani Małgosiaa nie przestaną pełnić roli moderatorów.
No trudno. Nikt Cię do tego nie zmuszał. Jest to wyłącznie Twój wybór.


Wt sty 22, 2019 13:27
Post Re: Udowodnienie w sposób naukowy istnienie Boga
Dajcie już spokój Henrykowi. Przeglądając inne forum widziałem osobę o takim samym nicku. Więc zakładam że to Henryk. No i Henryk to już starsza osoba. Więc nie dręczcie już tak tego pana. Wiadomo jak starsze osoby się zachowują


Wt sty 22, 2019 22:21

Dołączył(a): Śr kwi 19, 2017 11:42
Posty: 167
Post Re: Udowodnienie w sposób naukowy istnienie Boga
feelek napisał(a):
Widzę, że albo nie przeczytałeś traktatu Henryka, albo już nie pamiętasz jego treści. W związku z powyższym może zacytuję tu kilka fragmentów:

"Kilka lat temu, przyszła mi do głowy myśl o możliwości wykorzystania badań DNA do potwierdzenia Cudów Eucharystycznych. Po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, iż niedługo zapewne tak się stanie."

"Podczas opracowywania tego tekstu nie opuszczała mnie wątpliwość, co do roli dostojników kościoła w utajnianiu opisanych wcześniej możliwości. Pierwsze badania DNA można było już przeprowadzić pod koniec lat osiemdziesiątych 20 wieku. Dlaczego nadal się z tym zwleka?"

"Proszę o zwracanie się do papieża Franciszka, kardynałów, biskupów, księży i zakonników o przyśpieszenie tej wyjątkowej sprawy. Sugeruję również, że wiele z tych cudów, o których wspominałem, znajduje się po kościołach rozrzuconych po całym świecie. Badania genetyczne są wykonywane w wielu laboratoriach i nie są wcale drogie. Dla potwierdzenia moich tez wystarczy kilka pozytywnych wyników."


Nigdy kościół nie wyrazi zgody na takie badania.
Zresztą, czy w ostatnich, powiedzmy 50 latach Kościół uznał (potwierdził) jakikolwiek z takich "cudów"?


Śr sty 23, 2019 7:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL