Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:06



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona
 Czy Bóg stworzył homoseksualizm? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Alus napisał(a):
Posługujesz się wybiórczo Katechizmem, w temacie o homoseksualizmie przytaczaj punkty, które tego zagadnienia dotyczą konkretnie 2357, 2358, 2359, właśnie zasady katolickie wymagają uczciwości.
A jeśli chodzi o rangę grzechu, to przeczytaj sobie 1 Kor (6,9-11) - NIE ŁUDŹCIE NIE OSIĄGNĄ KRÓLESTWA BOŻEGO - i masz katalog grzechów osób hetero, którzy pospołu z mężczyznami współżyjącymi ze sobą, nie osiągną zbawienia.


Dzięki za logistyczne wsparcie, no nie jestem idealny, z pokora odnoszę się do mądrych uwag! Dobrze, że te słowa padają nie tylko z moich słów bo czułem się trochę samotny na tym katolickim forum, bo już sądziłem, że tylko ja walczę o czystość duszy człowieka. Ciesze się, że pobudziłem Ciebie do tej refleksji. Bez wzajemnego wspierania zawali nas swoją agresją wszelkiego rodzaju antykościelne chamstwo i agresja.


So maja 01, 2021 8:17
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Małgosiaa napisał(a):
Posty zawierające wzajemne uwagi wylądowały w koszu. Kolejne takie uwagi zamieszczone w tym wątku będą skutkowały ostrzeżeniem. Do wzajemnych uwag jest osobny temat w dziale "Moderacja"..


Nareszcie jakiś porządek! Dzięki!

Bóg jest źródłem wszelkiego porządku, jedynym rzeczywistym prawodawcą. Wszystko inne co nie pochodzi z jego źródła jest podróbką, falsyfikatem i "Grą Diabła".

Niestety coraz więcej sił nie związanych z Bogiem, wszelkich Bestii podnosi łeb i urąga Bogu, co zresztą przewidział w Apokalipsie Św Jan Apostoł.

KK jest jedną z ostatnich "Opok", porządku boskiego na tym naszym padole ziemskim. Próbuje się podważać tę wartość atakując każdy przejaw tego porządku, przez obalanie podstawowych wartości hetero związku, a najgorszy jest atak na małe dzieci, w których próbuje się poprzez podejrzaną edukację seksualną coś wmówić tej niedojrzałej jeszcze psychice...

Na szczęście władza stoi jeszcze na straży o czym świadczy poniższa wypowiedź:

Cytuj:
Wiceprezydent Warszawy postawił sprawę jasno - nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację związków jednopłciowych. Tu mówimy nie, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, wara od naszych dzieci - mówił w sobotę w Katowicach prezes PiS Jarosław Kaczyński, nawiązując do wypowiedzi Pawła Rabieja.

Na konwencji regionalnej PiS w Katowicach Jarosław Kaczyński nawiązywał do ubiegłotygodniowej konwencji w Jasionce, kiedy mówił m.in. o roli rodziny i ochronie dzieci, w kontekście podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT+.

- Liczyłem, że w ciągu tych siedmiu dni, które minęły od tamtego spotkania, usłyszymy z drugiej strony, ze strony naszych przeciwników jakieś konkretne propozycje, choćby zarys jakiegoś programu. Ale w dalszym ciągu mamy tylko szczególnego rodzaju ideologie - mówił.

Kaczyński: wara od naszych dzieci

- Siedem dni temu dziękowałem za szczerość, dzisiaj muszę znów podziękować za szczerość panu wiceprezydentowi Warszawy (Pawłowi Rabiejowi - red.), który po prostu postawił sprawę jasno: nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację. O afirmację związków jednopłciowych, o małżeństwa tych związków, chodzi o to, żeby miały prawo do tego, by adoptować dzieci - mówił Kaczyński.


To nie moje słowa, to słowa osoby, która ma w państwie naszym największy dostęp do informacji, również niejawnej, operacyjnej, o której nie mamy pojęcia i pewnie wie o czym mówi!

Mam dziś od rana taka wizję daną od Boga i na szczęście nie muszę niczego udowadniać, a kto mądry to i tak zrozumie o co w tym chodzi, można to potraktować w kategoriach fantasy!

Jak znam życie, to pod wpływem tego co napisałem w obronie KK i świętego boskiego porządku, zaraz wypełzną wszelkie demony z gorącymi ślepiami, wywalonymi jęzorami, jaszczurki, gady, węże, żmijki jadowite, żeby kąsać, gryźć i drapać, pluć jadem, zatruwać swoim fałszem, cynizmem i obłudą. Tak reaguje Piekło na wszelką obronę świętych wartości KK!


So maja 01, 2021 8:57
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2603
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Walczą też o uznawanie ich w charakterze kapłanów, czyli walczą o wmówienie wszystkim, że Bóg stworzył homoseksualizm!


Wiesz, że Bóg stworzył wszystko? Kto stworzył szatana?

To trochę jałowy spór o nazwy. Co z niego wynika?
Kościół twierdzi, że czyny homoseksualne są grzeszne, ale sama orientacja grzeszna nie jest. Samo to może świadczyć, że są inne przyczyny grzeszności czynów homoseksualnych niż to, że homoseksualizm jest stworzony lub nie jest stworzony przez Boga. Demony też zostały stworzone przez Boga, potem zbuntowały się, ale nadal istnieją i nam przeszkadzają na drodze do zbawienia. Bóg na to pozwala, bo ma w tym jakiś cel.

Na pewno Bóg pozwala na istnienie homoseksualizmu. Kwestią zasadniczą dla chrześcijanina jest badanie pochodzenia natchnień duchowych. Tak przynajmniej wskazywali ojcowie i doktorzy Kościoła. Kwestie te rozwinął Ignacy z Loyoli. Kwestia badania duchów nie polega jednak do sięgania aż do kwestii tego, co zostało stworzone przez Boga, a co nie. Wszystko zostało stworzone przez Boga, nawet złe duchy. Te złe duchy są. Tak, jak dla heteroseksualisty popęd seksualny może prowadzić do grzechu, tak dla homoseksualisty popęd seksualny może prowadzić do grzechu. Rozeznawanie polega na zbadaniu swoich odczuć (czego pragnę?) oraz stosowności tych odczuć do celu ostatecznego, jakim jest zbawienie (czy spełnienie tego pragnienia prowadzi do zbawienia, czy też do grzechu?).

_________________
MODERATOR


So maja 01, 2021 10:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
KK jest jedną z ostatnich "Opok", porządku boskiego na tym naszym padole ziemskim. Próbuje się podważać tę wartość atakując każdy przejaw tego porządku, przez obalanie podstawowych wartości hetero związku, a najgorszy jest atak na małe dzieci, w których próbuje się poprzez podejrzaną edukację seksualną coś wmówić tej niedojrzałej jeszcze psychice...

Na szczęście władza stoi jeszcze na straży o czym świadczy poniższa wypowiedź:

Cytuj:
Wiceprezydent Warszawy postawił sprawę jasno - nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację związków jednopłciowych. Tu mówimy nie, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, wara od naszych dzieci - mówił w sobotę w Katowicach prezes PiS Jarosław Kaczyński, nawiązując do wypowiedzi Pawła Rabieja.

Na konwencji regionalnej PiS w Katowicach Jarosław Kaczyński nawiązywał do ubiegłotygodniowej konwencji w Jasionce, kiedy mówił m.in. o roli rodziny i ochronie dzieci, w kontekście podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT+.

- Liczyłem, że w ciągu tych siedmiu dni, które minęły od tamtego spotkania, usłyszymy z drugiej strony, ze strony naszych przeciwników jakieś konkretne propozycje, choćby zarys jakiegoś programu. Ale w dalszym ciągu mamy tylko szczególnego rodzaju ideologie - mówił.

Kaczyński: wara od naszych dzieci

- Siedem dni temu dziękowałem za szczerość, dzisiaj muszę znów podziękować za szczerość panu wiceprezydentowi Warszawy (Pawłowi Rabiejowi - red.), który po prostu postawił sprawę jasno: nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację. O afirmację związków jednopłciowych, o małżeństwa tych związków, chodzi o to, żeby miały prawo do tego, by adoptować dzieci - mówił Kaczyński.


To nie moje słowa, to słowa osoby, która ma w państwie naszym największy dostęp do informacji, również niejawnej, operacyjnej, o której nie mamy pojęcia i pewnie wie o czym mówi!

Mam dziś od rana taka wizję daną od Boga i na szczęście nie muszę niczego udowadniać, a kto mądry to i tak zrozumie o co w tym chodzi, można to potraktować w kategoriach fantasy!

Jak znam życie, to pod wpływem tego co napisałem w obronie KK i świętego boskiego porządku, zaraz wypełzną wszelkie demony z gorącymi ślepiami, wywalonymi jęzorami, jaszczurki, gady, węże, żmijki jadowite, żeby kąsać, gryźć i drapać, pluć jadem, zatruwać swoim fałszem, cynizmem i obłudą. Tak reaguje Piekło na wszelką obronę świętych wartości KK!


Oczywiście Twoim obowiązkiem jest dowodzić stawianych przez siebie tez, ale do tego, że gardzisz podejściem merytorycznym zdążyłeś nas już przyzwyczaić - zamiast tego łaskaw jesteś raczyć rozmówców co najwyżej sofizmatami pokroju "nie muszę nic tłumaczyć, móndry zrozumi". Żałość.

Względem dzieci, to w środowisku naukowym panuje konsensus, oparty o mnogość niezależnych badań, iż dzieci w rodzinach jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze jak w rodzinach heteroseksualnych [źródło: https://www.apa.org/about/policy/resolu ... ildren.pdf]. Rozumiem przy tym jednak oczywiście, że gdy dla jakiegoś zacietrzewionego ideologicznie osobnika, fakty nie zgadzają się z jego odczuciami, to tym gorzej dla faktów. :)

Swoją drogą to może być też niezły argument względem odpowiedzi na pytanie tego wątku - gdyby Bóg stworzył związek mężczyzny i kobiety jako jedyną formę zapewnienia optymalnego rozwoju dzieciom, to raczej nie powinniśmy mieć do czynienia z sytuacją, która obecnie ma miejsce, a w której homoseksualiści radzą sobie z tym zadaniem równie dobrze, prawda?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


So maja 01, 2021 11:23
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Zbigniew3991 napisał(a):

Wiesz, że Bóg stworzył wszystko? Kto stworzył szatana?

To trochę jałowy spór o nazwy. Co z niego wynika?
Kościół twierdzi, że czyny homoseksualne są grzeszne, ale sama orientacja grzeszna nie jest. Samo to może świadczyć, że są inne przyczyny grzeszności czynów homoseksualnych niż to, że homoseksualizm jest stworzony lub nie jest stworzony przez Boga. Demony też zostały stworzone przez Boga, potem zbuntowały się, ale nadal istnieją i nam przeszkadzają na drodze do zbawienia. Bóg na to pozwala, bo ma w tym jakiś cel.

Na pewno Bóg pozwala na istnienie homoseksualizmu. Kwestią zasadniczą dla chrześcijanina jest badanie pochodzenia natchnień duchowych. Tak przynajmniej wskazywali ojcowie i doktorzy Kościoła. Kwestie te rozwinął Ignacy z Loyoli. Kwestia badania duchów nie polega jednak do sięgania aż do kwestii tego, co zostało stworzone przez Boga, a co nie. Wszystko zostało stworzone przez Boga, nawet złe duchy. Te złe duchy są. Tak, jak dla heteroseksualisty popęd seksualny może prowadzić do grzechu, tak dla homoseksualisty popęd seksualny może prowadzić do grzechu. Rozeznawanie polega na zbadaniu swoich odczuć (czego pragnę?) oraz stosowności tych odczuć do celu ostatecznego, jakim jest zbawienie (czy spełnienie tego pragnienia prowadzi do zbawienia, czy też do grzechu?).



:brawo: :brawo: :brawo:

Zgadzam się prawie ze wszystkim i rad jestem, że ktoś tak rozsądnie wypowiada się w tym temacie. Co do istoty masz pełna rację, też uważam, że to Bóg stworzył Zło i szacun do stwierdzenia, że ma w tym swój zamysł! Bóg w ten sposób daje nam wybór między sobą a Szatanem, sprawdza na ile nas stać itd.

Nie wiem na ile jest wierne tłumaczenie modlitwy Ojcze Nasz z aramejskiego, ale zdaje się nasz obecny papież wprowadzał jakąś zmianę z "nie wódź nas na pokuszenie", na "nie daj nas wodzić na pokuszenie" i to zupełnie zmienia postać rzeczy, bo ja sobie nie wyobrażam, żeby Bóg jawił się pod postacią grzechu, jako że On nim nigdy nie jest, jest najwyższą czystością.

Użyje modelu symulatora takiego w jakim ćwiczą lotnicy, czy cyfrowego kopiującego rzeczywistość. Szatan to jest symulator rzeczywisty, który sprawdza nasza wiarę i on stwarza różnego rodzaju iluzje itd. Gdy człowiek się tym przejmie i doda do swojej wyobraźni działania, ten grzech staje się realny i realnie niszczy duszę. To nie pomysł Boga na homoseksualizm, lecz Zła, Bóg wyznacza zasady wg których mamy żyć, aby nie upaść i Bóg daje nam ku temu wszelkie narzędzia, Gra Diabła polega na wmówieniu nam, że Dobra i Zła nie ma. Działa jak pijawka ideologiczna znieczula wpuszczając swoje sekrecje w ciało duchowe. Człowiek staje się zdesensytyzowany, nic nie czuje, staje się jednostronną maszyną do odbioru bodźców ze strony Diabła. Zamienia się w potwora duchowego, który zniszczy wszystko na swojej drodze, co przeszkadza mu w realizacji narzuconych mu diabelskich stereotypów. Ponieważ sam odcina się od Boskiej pomocy, musi się uzależnić, napędza się coraz większymi podnietami w wynaturzonej formie.


So maja 01, 2021 11:35
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
[ciach... ostrzegałam, że tu nie je st miejsce do wzajemnych przepychanek. Ostrzegałam, jakie będą konsekwencje i wobec niestosowania się do poleceń moderacji - ostrzeżenie. M.]


So maja 01, 2021 11:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1373
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
@ Zbigniew 3991, Dowiar
Zwracam Wam uwagę na to, że wszystko co stworzył Bóg było dobre. Jeśli zatem możecie powiedzieć, że choroby, wojny, gwałty i wszelkie skłonności (w tym pochodzenia dziedzicznego) są Bożego autorstwa, to powinniście je uznać za dobre.
Poza tym skoro Bóg stworzył demony, to odpowiada za ich bunt.
Można jeszcze dorzucić, że Bóg stworzył krasnoludki aby było o czym baśnie pisać ;)

_________________
Wiem, komu zaufałem.


So maja 01, 2021 12:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
[ciach...osobiste uwagi. M]odpowiedź [ciach... osobiste uwagi. M.] zamieszczam w stosownym wątku: viewtopic.php?f=18&t=32426&p=1076056#p1076056
Jednocześnie informuję, że Ciebie też obowiązuje moja poprzednia uwaga dotycząca trzymania się tematu i uwag osobistych w nieodpowiednim wątki. M

_________________
Hasta la Victoria Siempre


So maja 01, 2021 12:12
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Wybawiony napisał(a):
@ Zbigniew 3991, Dowiar
Zwracam Wam uwagę na to, że wszystko co stworzył Bóg było dobre. Jeśli zatem możecie powiedzieć, że choroby, wojny, gwałty i wszelkie skłonności (w tym pochodzenia dziedzicznego) są Bożego autorstwa, to powinniście je uznać za dobre.
Poza tym skoro Bóg stworzył demony, to odpowiada za ich bunt.
Można jeszcze dorzucić, że Bóg stworzył krasnoludki aby było o czym baśnie pisać ;)


Zgadzam się z Tobą, że Bóg to Dobro, nawet sublimat Dobra.

Bóg stworzył Zło, bo byłby nieuczciwy wobec człowieka gdyby był jedyną alternatywą dla niego, musiał stworzyć konkurencję, aby był wybór i próba wiary. Zło jak pamiętamy było i w raju pod postacią podstępnego węża! Do momentu ugięcia się przed wężem człowiek jest czysty, uginając się wchodzi na drogę poznania dobra i zła.

Przed tym upadkiem nie ma mowy o homoseksualizmie, bowiem kobieta i mężczyzna są jednością, wąż ich rozdziela i się zaczyna "JAZDA PO BANDZIE", od tego momentu są możliwe wszystkie konfiguracje, bo nie ma jedności. Jedyna droga to droga powrotu do jedności kobiety i mężczyzny, przez ból, choroby, wojny krzywdę, cierpienie, sodomię, skłonności do wynaturzeń itd. Skracają sobie ten powrót ci, którzy, trzymają się zasad podawanych przez Boga, wszyscy mają szansę na powrót, nawet pedofile, ale biliony lat, nieskończona ilość czasu w cierpieniu, który sami sobie wybrali z własnej nieprzymuszonej woli!

To wybór odejścia od Boga stwarza Zło wojny, choroby, gwałty i wszelkie skłonności, Bóg daje narzędzia święte do wyzwalania się od Zła. To jest prawdziwa Wolność, od Zła. Ktoś chce może wyzwalać się od Dobra, to jego wybór. I tak czeka go końcowy cel powrotu do Boga, jest jeszcze wybór zniszczenia duszy i świadomości istnienia wiecznego.

Dlatego Bóg nie mógł stworzyć homoseksualizmu jako takiego, to jest pomysł z kombinacji i nadużycia ciała ludzkiego. Są organy płciowe Kobiety i Mężczyzny i one do tego służą. Rozkosz z poziomu anusa, jest nadużyciem tego, że w dzieciństwie każde dziecko ma tzw orgazm jelitowy, aby chętnie wypróżniało się i to jest rzeczywista funkcja tego organu, natomiast jak zwykle Zło interpretuje to odwrotnie, aby wynaturzyć człowieka, bo człowiekiem naturalnym (wierzącym) trudno jest manipulować i uzależniać od zboczeń! Zło produkuje człowieka na swój obraz i podobieństwo w kontrze do obrazu Boga w człowieku!


So maja 01, 2021 13:20
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Alus napisał(a):
Posługujesz się wybiórczo Katechizmem, w temacie o homoseksualizmie przytaczaj punkty, które tego zagadnienia dotyczą konkretnie 2357, 2358, 2359, właśnie zasady katolickie wymagają uczciwości.
A jeśli chodzi o rangę grzechu, to przeczytaj sobie 1 Kor (6,9-11) - NIE ŁUDŹCIE NIE OSIĄGNĄ KRÓLESTWA BOŻEGO - i masz katalog grzechów osób hetero, którzy pospołu z mężczyznami współżyjącymi ze sobą, nie osiągną zbawienia.


Cytuj:
Dzięki za logistyczne wsparcie, no nie jestem idealny, z pokora odnoszę się do mądrych uwag! Dobrze, że te słowa padają nie tylko z moich słów bo czułem się trochę samotny na tym katolickim forum, bo już sądziłem, że tylko ja walczę o czystość duszy człowieka. Ciesze się, że pobudziłem Ciebie do tej refleksji. Bez wzajemnego wspierania zawali nas swoją agresją wszelkiego rodzaju antykościelne chamstwo i agresja.

Nie raczyłeś zapoznać się z treścią wskazanego listem do Koryntian, ani ze wskazanym pkt z Katechizmu KK - czyli olewasz uwagi innych osób, trudno zatem mówić o moim wsparciu dla Ciebie.


So maja 01, 2021 13:25

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Alus napisał(a):
Nie raczyłeś zapoznać się z treścią wskazanego listem do Koryntian, ani ze wskazanym pkt z Katechizmu KK - czyli olewasz uwagi innych osób, trudno zatem mówić o moim wsparciu dla Ciebie.



Dzięki za każdą radę bez uszczypliwości! Ktoś mi napisał wcześniej bardzo mądrze - Bardzo surowo - I JA CIEBIE NIE POTĘPIAM, idź i więcej nie grzesz.

Nie jestem idealny, grzeszny, zapewne ostatni na tym forum! Wierzę, że ci co są ostatnimi, w niebie będą pierwszymi!


So maja 01, 2021 13:31
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Cytuj:
Dzięki za każdą radę bez uszczypliwości! Ktoś mi napisał wcześniej bardzo mądrze - Bardzo surowo - I JA CIEBIE NIE POTĘPIAM, idź i więcej nie grzesz.

Nie jestem idealny, grzeszny, zapewne ostatni na tym forum! Wierzę, że ci co są ostatnimi, w niebie będą pierwszymi!

Nie istotne czy będziesz pierwszy, czy ostatni, ale aby polemizować w jakimś temacie z pozycji katolika winieneś znać naukę KK.


So maja 01, 2021 13:35

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Przykro mi, ale nie jestem czystym katolikiem i nie nalezę do KK, ale cenię sobie wiele rzeczy z KK i uważam, że robi dobrą robotę oraz nie ze wszystkim się zgadzam co się dzieje w KK. Jestem sympatykiem.

Jest istotne czy będę pierwszy czy ostatni bo to słowa Jezusa! I gdzie będę pierwszy, a gdzie ostatni.


So maja 01, 2021 13:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar nie jestes katolikiem a ladujesz na lamach forum kolejne strony tekstu wypelnione twoimi wyobrazeniami na temat katolicyzmu, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia ani z nauka KRK?


So maja 01, 2021 15:17
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Quinque napisał(a):
Oczywiście kazda kopulacja pozamałżeńska jest grzechem śmiertelnym


Dlatego geje i lesbijki, walczą w rożnego rodzaju wątpliwych samozwańczych kościołach o uznanie ich małżeństw, aby mogli się chwalić, że ich małżeństwa tez są popieranie przez Boga, na szczęście KK ma w tym zakresie twardą pozycję i nie sadzę, aby do końca świata się to zmieniło.

Walczą też o uznawanie ich w charakterze kapłanów, czyli walczą o wmówienie wszystkim, że Bóg stworzył homoseksualizm!


Tak to prawda, z tym ze moim zdanie im nie zależy na akceptacji swoich związków przez związki wyznaniowe. Tylko na chęci zniszczenia ich wroga jakim jest KK i wyznania przyjmujące Biblijną naukę. Nalezy zatem odróżnić LGBT od homoseksualistów, a poznałem takich którzy żyją w czystości i LGBT się brzydzą. Dlatego też moja ocena homoseksualistów(nie mylić z LGBT) się zmieniła


So maja 01, 2021 15:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL