Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:58



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
 Czy Bóg stworzył homoseksualizm? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Alugard napisał(a):
A coś obiektywnego? Jakieś fakty, do których można się odnieść?


Po owocach ich poznacie, ja innych możliwości nie znam praktycznego sprawdzania. Chyba, że Ty znasz?


I co przez to rozumiesz? Bo możnaby "poznanie po owocach" zinterpretować jako ocene człowieka / grupy ludzi po jego czynach. Ty nawet tego nie robisz, więc po co rzucasz takimi frazesami?


N maja 02, 2021 18:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Wybawiony napisał(a):
afilatelista napisał(a):
Tylko na czym polega to zło homoseksualizmu?

Homoseksualizm nie jest zły sam w sobie. Jest jak pokusa, nad którą albo można zapanować albo jej ulec.


A po szukać tak daleko, i zastanawiać sie dlaczego Bóg który być może nie istnieje, jest przeciwny praktyką homoseksualnym, skoro rozwiązanie może być bardzo proste, w końcu król jakiegokolwiek państwa woli wprowadzić religie która nakłania do zakładania rodzi, płacenia podatków, zabrania kradzieży czy też morderstw, i właśnie takie jest chrześcijaństwo, które dzięki temu sie spodobało, i zostało wprowadzone w wielu krajach.
No i ten homoseksualizm nie prowadzi do zakładania rodziny, więc i religia jest temu na przeciw, też powiem że bez względu na to czy chrześcijański Bóg istnieje czy też nie, to i tak kwestia przetrwania chrześcijaństwa zależała od tego czy przypasuje władzą danego państwa, tutaj nie widzę żadnej głębszej filozofii, wszystko jest dla mnie bardzo proste.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 02, 2021 19:42
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Alugard napisał(a):

I co przez to rozumiesz? Bo możnaby "poznanie po owocach" zinterpretować jako ocene człowieka / grupy ludzi po jego czynach. Ty nawet tego nie robisz, więc po co rzucasz takimi frazesami?


Czy słowa Jezusa to frazes, sądziłem, że to wskazówka była dla Apostołów i dla każdego człowieka, który wierzy w Jezusa. To cenny drogowskaz.

Zanim człowiek zacznie jeść owoce, jego obowiązkiem wobec swojego żołądka, jest dokonać oceny, czy te owoce są dobre czy złe i dla tego istnieją kryteria rozpoznania, których rodzice czy wychowawcy uczą od dziecka, jak ktoś ma podejście zwyczajowe, to wystarczają mu pospolite wyznaczniki, a jak ma postawę zgłębiania problemu, to szuka doświadczonego ogrodnika, który doda mu nowej wiedzy jak rozpoznawać czy owoce są dobre czy też nie. Jednym wystarczają standardowe naklejki na towarze, które mogą oszukiwać, że coś jest dobre. Jeżeli jest ślad podejrzenia, to można nawet oddać owoce do laboratorium na obecność pestycydów itd. Identycznie jest z oceną ludzi, trzeba mieć dobrze wyćwiczona percepcję, żeby nie dać się zwieść oszukańczemu wrażeniu idącemu od masek jakie ludzie sobie zakładają na swoją prawdziwą twarz. Zawsze jest ziarno jakie człowiek zasiewa i skutki w postaci płodów czyli owoców.

Ktoś szuka uparcie ten znajdzie! Dla jednych ta złota myśl Jezusa to frazes czyli inaczej puste hasło, niemające istotnej treści, sformułowanie zwykle często powtarzane. Dla mnie to niezwykle inspirujące zdanie z inspirującymi warstwami rozumienia.

Cytuj:
Ty nawet tego nie robisz, więc po co rzucasz takimi frazesami?


Wyraźnie da się odczuć początek agresji w tej wypowiedzi, irytacji oraz lekceważenie - uzasadnienie - cytat z "Agresja werbalna w komentarzach internetowych" - agresja jawna(bezpośrednie wyrażenie emocji przy użyciu słownictwa o nacechowaniu negatywnym) z dwoma podtypami: agresja jawna wulgarna, agresja jawna niewulgarna (obelgi, w których nie znaleziono wulgaryzmów.

Źródło: file:///C:/Users/SETTUS~1/AppData/Local/Temp/13402-Tekst%20artyku%C5%82u-26832-1-10-20180712.pdf

Sztuka asertywności się kłania, obciążanie kogoś, bezpodstawnie, że coś robi, lub czegoś nie robi oraz wmawianie, że używa frazesów, to obelga rzucona w moim kierunku, gdzie dowody?


N maja 02, 2021 19:49
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Robek napisał(a):
A po szukać tak daleko, i zastanawiać sie dlaczego Bóg który być może nie istnieje, jest przeciwny praktyką homoseksualnym, skoro rozwiązanie może być bardzo proste, w końcu król jakiegokolwiek państwa woli wprowadzić religie która nakłania do zakładania rodzi, płacenia podatków, zabrania kradzieży czy też morderstw, i właśnie takie jest chrześcijaństwo, które dzięki temu sie spodobało, i zostało wprowadzone w wielu krajach.
No i ten homoseksualizm nie prowadzi do zakładania rodziny, więc i religia jest temu na przeciw, też powiem że bez względu na to czy chrześcijański Bóg istnieje czy też nie, to i tak kwestia przetrwania chrześcijaństwa zależała od tego czy przypasuje władzą danego państwa, tutaj nie widzę żadnej głębszej filozofii, wszystko jest dla mnie bardzo proste.


Zapomniałeś jeszcze o aspekcie demograficznym, rodziny hetero to pojawianie się dzieci na tym świecie, to wzrost potęgi państwa poprzez wzrost liczebności obywateli i rąk do pracy. Wzrost par homo to spadek demografii.

Z tego można wysnuć bardzo prosty wniosek, postawa egoistyczna homo jest widoczna jak na dłoni, tylko maksymalizacja przyjemności, bez odpowiedzialności i zakusy wobec dzieci pochodzenia hetero. Istnieje granica bezpieczeństwa równowagi między związkami hetero i homo. Jeżeli będzie więcej związków homo, to widzę czarny scenariusz! Zacznie się straszna walka o dzieci! Zmniejszanie się określonego dobra powoduje walkę o niego.


N maja 02, 2021 20:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Zapomniałeś jeszcze o aspekcie demograficznym, rodziny hetero to pojawianie się dzieci na tym świecie, to wzrost potęgi państwa poprzez wzrost liczebności obywateli i rąk do pracy. Wzrost par homo to spadek demografii.


Nie zapomniałem o demografii :biggrin: w końcu nakłanianie do zakładania rodzin to jest właśnie dbanie o demografię, i to też nie chodzi aż tak bardzo o ręce do pracy, tylko o to że ci ludzie płacą podatki, jak również ich dzieci jak dorosną, również będą płacić podatki.

Dowiar napisał(a):
Z tego można wysnuć bardzo prosty wniosek, postawa egoistyczna homo jest widoczna jak na dłoni, tylko maksymalizacja przyjemności, bez odpowiedzialności i zakusy wobec dzieci pochodzenia hetero.


Małżeństwa homo, to małżeństwa złożone z homo, nie bardzo rozumiem co do tego mają jakieś inne orientacje seksualne?

Dowiar napisał(a):
Istnieje granica bezpieczeństwa równowagi między związkami hetero i homo. Jeżeli będzie więcej związków homo, to widzę czarny scenariusz! Zacznie się straszna walka o dzieci! Zmniejszanie się określonego dobra powoduje walkę o niego.


Dzieci w sierocińcach jest bardzo dużo, wiem bo dzieci sąsiadów tam były,(wielokrotnie byli tam atakowani, kosztowało ich to sporo zdrowia) w końcu stłoczenie na tak małej przestrzeni tak dużej ilości nastolatków, musi wywoływać ogromne tarcia, więc jak sam widzisz dzieci wystarczy dla wszystkich, nawet jeszcze zostanie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 02, 2021 20:23
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Robek napisał(a):

Nie zapomniałem o demografii :biggrin: w końcu nakłanianie do zakładania rodzin to jest właśnie dbanie o demografię, i to też nie chodzi aż tak bardzo o ręce do pracy, tylko o to że ci ludzie płacą podatki, jak również ich dzieci jak dorosną, również będą płacić podatki.

Małżeństwa homo, to małżeństwa złożone z homo, nie bardzo rozumiem co do tego mają jakieś inne orientacje seksualne?


Dzieci w sierocińcach jest bardzo dużo, wiem bo dzieci sąsiadów tam były,(wielokrotnie byli tam atakowani, kosztowało ich to sporo zdrowia) w końcu stłoczenie na tak małej przestrzeni tak dużej ilości nastolatków, musi wywoływać ogromne tarcia, więc jak sam widzisz dzieci wystarczy dla wszystkich, nawet jeszcze zostanie.


Podatki to rzecz naturalna, chciałbyś państwa bez podatków, ciekawe co byś zrobił jako władca danego kraju, zdjąłbyś podatki? Długo byś nie pociągnął jako zarządca tego państwa, zaraz miałbyś na karku cała budżetówkę, urzędników, wojsko, policję, nauczycieli, personel medyczny, wszystkich tych bez których funkcjonowanie państwa jest niemożliwe. Głodni ludzie bez wypłat, którzy nie mogą zabezpieczyć wypłat rodzinom to straszni ludzie. Łatwo krytykować trudniej zrozumieć.

Nie uważam, ze pary homo to małżeństwa tym bardziej w Polsce jest to prawnie nieusankcjonowane i niedozwolone i w konstytucji jest zapis co to jest małżeństwo. Konstytucja RP Art. 18. Zasada ochrony rodziny.

Formułujesz zdania niezgodne z polską konstytucją, jesteś Polakiem i ona Ciebie obowiązuje, możesz się z tym nie zgadzać, nie masz jednak prawa wypowiadać to publicznie bo łamiesz polskie prawo.

Widzę, że nie masz żadnych skrupułów aby oddawać dzieci polskie parom homoseksualnym, artykuł Art. 115 § 1. Przysposobić wspólnie mogą tylko małżonkowie. ...

Za takie głoszenie grozi Ci artykuł!


N maja 02, 2021 21:56
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Za takie głoszenie grozi Ci artykuł!

Po pierwsze: Robek nie głosi, a wypowiada własne zdanie.
Po drugie: jesteś prawnikiem, że grozisz sankcjami? Znasz się na prawie w tej kwestii?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 02, 2021 22:01
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Gdyby wypowiadał się w gronie swoich znajomych, prywatnie to masz racje, ale to jest już głoszenie, bo forum to przestrzeń publiczna, trzeba uważać na to co się pisze, Ty sama jako Moderator stale o tym przypominasz! A za co się odpowiada jak nie za własne zdanie na dany temat! Pełno spraw w sądzie z tego powodu.

Nie grożę jedynie ostrzegam i uprzedzam, grozi artykuł, co napisałem. Nie zadeklarowałem z tego powodu jakichś działań prawnych.

Groźba byłaby wówczas gdybym zagroził, że pójdę na policję, do prokuratury, lub wystąpił do sądu np o obrazę moich uczuć religijnych i jako Polaka, to nie było wypowiedziane w rozmowie prywatnej na Privie, ale wobec innych w przestrzeni publicznej nie wiemy nawet ile osób się z tym zapoznało.

Proszę przynajmniej o trochę logiki elementarnej.

Znajomość prawa obowiązuje każdego obywatela i nie zwalnia z odpowiedzialności karnej, czy cywilnej. To każdy sąd Tobie powie.


N maja 02, 2021 22:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Podatki to rzecz naturalna, chciałbyś państwa bez podatków, ciekawe co byś zrobił jako władca danego kraju, zdjąłbyś podatki? Długo byś nie pociągnął jako zarządca tego państwa, zaraz miałbyś na karku cała budżetówkę, urzędników, wojsko, policję, nauczycieli, personel medyczny, wszystkich tych bez których funkcjonowanie państwa jest niemożliwe. Głodni ludzie bez wypłat, którzy nie mogą zabezpieczyć wypłat rodzinom to straszni ludzie. Łatwo krytykować trudniej zrozumieć.


A to dzikie amazońskie plemiona, również w naturalny sposób płacą podatki?
Bo mi nie chodzi o to że chrześcijaństwo wymyśliło podatki czy choćby zakazywało kradzieży, tutaj chodzi o to że ta religia promowała takie zachowania, więc była czymś co warto zalegalizować w danym kraju, bo dzięki temu ludzie w większym stopniu będą sie chcieli do tego stosować, można powiedzieć że chrześcijaństwo było propaństwowe, prorodzinne, anty homoseksualne.

Dowiar napisał(a):
Nie uważam, ze pary homo to małżeństwa tym bardziej w Polsce jest to prawnie nieusankcjonowane i niedozwolone i w konstytucji jest zapis co to jest małżeństwo. Konstytucja RP Art. 18. Zasada ochrony rodziny.


To sie zmieni zapis w konstytucji i po problemie.

Dowiar napisał(a):
Formułujesz zdania niezgodne z polską konstytucją, jesteś Polakiem i ona Ciebie obowiązuje, możesz się z tym nie zgadzać, nie masz jednak prawa wypowiadać to publicznie bo łamiesz polskie prawo.


To jest jakiś żart? mówisz tutaj kompletne niedorzeczności, nawet nie wiem jak na to mam reagować.

Dowiar napisał(a):
Widzę, że nie masz żadnych skrupułów aby oddawać dzieci polskie parom homoseksualnym, artykuł Art. 115 § 1. Przysposobić wspólnie mogą tylko małżonkowie. ...


Z tego co sie orientuje, to osoby samotne mogą adoptować dzieci, a kwestia tego jaką mają orientację nie ma tutaj znaczenia, więc zapewne są przypadki w której samotna kobieta adoptowała dziecko, będąc jednocześnie w związku z jakąś inną kobietą.

No i jeśli dla ciebie ,tłoczenie sie w małym pokoju w sierocińcu, z 5 może nawet 10 innymi chłopakami, mając za wspólnego opiekuna jedną czy może 2 osoby, jest czymś lepszym niż trafienie do jakiejś homoseksualnej rodziny, w której maiłbym pokój większy niż w sierocińcu, i bym mieszkał w tym pokoju sam, dostawałbym dość duże kieszonkowe, no to niestety, to twój wolny wybór, mieszkałbyś na małym niewygodnym łóżku co dzień jedząc te same zupy, a ja bym miał wielki telewizor, i coroczne wakacje nad jakimś ciepłym morzem.

Dowiar napisał(a):
Proszę przynajmniej o trochę logiki elementarnej.


Prosiłbym o to, żebyś sie zapoznał z tym, kto może w Polsce adoptować dzieci, bo widzę że nie masz tutaj żadnej wiedzy w tej kwestii.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 02, 2021 23:56
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Robek napisał(a):

A to dzikie amazońskie plemiona, również w naturalny sposób płacą podatki?
Bo mi nie chodzi o to że chrześcijaństwo wymyśliło podatki czy choćby zakazywało kradzieży, tutaj chodzi o to że ta religia promowała takie zachowania, więc była czymś co warto zalegalizować w danym kraju, bo dzięki temu ludzie w większym stopniu będą sie chcieli do tego stosować, można powiedzieć że chrześcijaństwo było propaństwowe, prorodzinne, anty homoseksualne.


Jedź do dzikich plemion i tam z nimi żyj, czyżbyś chciał powrotu do epoki kamienia łupanego, do utraty przez kobiety całkowitych praw? tak Ci się to podoba? Niejasno wyrażasz się o chrześcijaństwie, doprecyzuj, niejasna jest Twoja koncepcja, co masz na myśli?

Robek napisał(a):
To sie zmieni zapis w konstytucji i po problemie.


Chciałbyś! Prezydent i Zjednoczona Prawica walczą o wprowadzenie ustawy o zakazie adopcji przez pary homoseksualne.

Cytuj:
Małżeństwo, czasem singiel, ale na pewno nie pary jednopłciowe

W kodeksie rodzinnym i opiekuńczym po projektowanej nowelizacji ma znaleźć się zapis, że dobro przysposabianego dziecka zapewnione jest wtedy, gdy trafia ono do małżeństwa. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie ma innego sposobu na zapewnienie środowiska rodzinnego, dziecko będzie mogło być adoptowane przez osobę niepozostającą w związku małżeńskim. Ale w żadnym wypadku przez osobę, która pozostaje we wspólnym pożyciu z osobą tej samej płci. Zweryfikuje to ośrodek adopcyjny, a sam zainteresowany potwierdzi to przed sądem - Kodeksie postępowania cywilnego pojawi się przepis, który wprowadzi obowiązek złożenia przed sądem przyrzeczenia. Za złożenie fałszywych zeznań grozić będzie odpowiedzialność karna.

Czytaj: "Adopcyjna" poprawka do konstytucji - nie tylko pary LGBT, single też dziecka nie dostaną

Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/zaka ... 07068.html


Chwała Bogu!

Robek napisał(a):
To jest jakiś żart? mówisz tutaj kompletne niedorzeczności, nawet nie wiem jak na to mam reagować.


Bedzie jeszcze gorzej dla tych, którzy aż ślinią się na samą myśl o wzięciu w swoje łapy dzieci, na szczęście najbardziej wpływowy polityk w Polsce jednoznacznie publicznie zapowiedział, "Wara od naszych dzieci"!, a jak go znamy, to nie odpuści.


Robek napisał(a):
Z tego co się orientuje, to osoby samotne mogą adoptować dzieci, a kwestia tego jaką mają orientację nie ma tutaj znaczenia, więc zapewne są przypadki w której samotna kobieta adoptowała dziecko, będąc jednocześnie w związku z jakąś inną kobietą.


Tak znamy rożnego rodzaju podstępy osób homoseksualnych wobec prawa, aby tylko dostać dzieci, potwierdzasz teraz to swoimi słowami.

Robek napisał(a):
No i jeśli dla ciebie ,tłoczenie sie w małym pokoju w sierocińcu, z 5 może nawet 10 innymi chłopakami, mając za wspólnego opiekuna jedną czy może 2 osoby, jest czymś lepszym niż trafienie do jakiejś homoseksualnej rodziny, w której maiłbym pokój większy niż w sierocińcu, i bym mieszkał w tym pokoju sam, dostawałbym dość duże kieszonkowe, no to niestety, to twój wolny wybór, mieszkałbyś na małym niewygodnym łóżku co dzień jedząc te same zupy, a ja bym miał wielki telewizor, i coroczne wakacje nad jakimś ciepłym morzem.


Stanisław Grzesiuk w książce "5 lat kacetu" opisuje swój pobyt w Dachau, miedzy innymi kilkunastoletniego chłopca, który broni się przed Kapo, który chce z niego zrobić panienkę, Kapo proponuje mu lepsze warunki, jedzenie pełnowartościowe, nie wypędzanie do ciężkiej roboty itd. Chłopiec jest do tego stopnia zdeterminowany, że odcina sobie po kolei palce, aby tylko nie być pod opieką homoseksualisty. Tyle, że to inna mentalność jeszcze zdrowa, nie zepsuta współczesną lewacką ideologią, która rozmiękcza umysły i serca.

Robek napisał(a):
No i jeśli dla ciebie ,tłoczenie sie w małym pokoju w sierocińcu, z 5 może nawet 10 innymi chłopakami, mając za wspólnego opiekuna jedną czy może 2 osoby, jest czymś lepszym niż trafienie do jakiejś homoseksualnej rodziny, w której maiłbym pokój większy niż w sierocińcu, i bym mieszkał w tym pokoju sam, dostawałbym dość duże kieszonkowe, no to niestety, to twój wolny wybór, mieszkałbyś na małym niewygodnym łóżku co dzień jedząc te same zupy, a ja bym miał wielki telewizor, i coroczne wakacje nad jakimś ciepłym morzem.


Dziecko można łatwo przekupić, nie ma jeszcze sformowanej psychiki. Im młodsze tym łatwiej przekupić dobrymi warunkami zamieszkiwania, najwyższe "Złote Góry" nie zastąpią Archetypowych rodziców. Zastanawiam się ile Ty masz lat, że tak myślisz tylko komercyjnie? Gdyby adoptowała Ciebie para przestępców, też byś się zgodził, za życie w dostatku? W myśl prawa duchowego i kościelnego pary homoseksualne są grzeszne i popełniają ciężki śmiertelny grzech, zgadzanie się i oddawanie im dzieci na wychowanie jest również ciężkim grzechem.

Robek napisał(a):
Prosiłbym o to, żebyś sie zapoznał z tym, kto może w Polsce adoptować dzieci, bo widzę że nie masz tutaj żadnej wiedzy w tej kwestii.


Tak w Polskim prawie są luki, z których korzystają niegodziwi i nieuczciwi sędziowie, o czym na konferencji prasowej wspominał MS (Minister Sprawiedliwości), dlatego będą wprowadzone nowe przepisy bardziej restrykcyjne i jednoznaczne dla dobra dzieci. Jest przepowiednia o Polsce i Polakach, że narody będą się u nas uczyć z całego świata i adoptować nasz porządek do siebie. Jego zalążki właśnie powstają!


Pn maja 03, 2021 4:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Robek napisał(a):
A po szukać tak daleko, i zastanawiać sie dlaczego Bóg który być może nie istnieje, jest przeciwny praktyką homoseksualnym, skoro rozwiązanie może być bardzo proste, w końcu król jakiegokolwiek państwa woli wprowadzić religie która nakłania do zakładania rodzi, płacenia podatków, zabrania kradzieży czy też morderstw, i właśnie takie jest chrześcijaństwo, które dzięki temu sie spodobało, i zostało wprowadzone w wielu krajach.
No i ten homoseksualizm nie prowadzi do zakładania rodziny, więc i religia jest temu na przeciw, też powiem że bez względu na to czy chrześcijański Bóg istnieje czy też nie, to i tak kwestia przetrwania chrześcijaństwa zależała od tego czy przypasuje władzą danego państwa, tutaj nie widzę żadnej głębszej filozofii, wszystko jest dla mnie bardzo proste.
OK tylko że to nie czyni homoseksualizmu złym moralnie tylko niepraktycznym z punktu widzenia władcy z przeszłości. Dzisiaj bardziej praktycznym jest tolerancja.

A co do adopcji dzieci to jest właśnie przykład że
katolikom wcale nie zależy na praktyczności tylko są zwyczajnie uprzedzeni. Praktycznie jest pozwolić homoseksualistom na adoptowanie niechcianych dzieci.
Dużo lepsi jest być wychowywanym przez parę homoseksualistów niż w domu dziecka. Z tego co pamiętam winniki badań to dzieci adoptowane przez homoseksualistów radzą sobie w życiu niewiele gorzej niż adoptowane przez pary heteroseksualne a lepiej niż przez jedną osobę i zdecydowanie lepiej niż wychowane w domu dziecka.


Pn maja 03, 2021 7:04
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Robek napisał(a):
subadam napisał(a):
Skad to wiesz?
Masz jakas bezposrednia linie komunikacji z Bogiem???
Juz ci w innym temacie napisalem " Wasze mysli nie sa moimi myslami"
Wiecej pokory Dowiar.


Ponieważ Bóg tak napisał w Biblii, że homoseksualizm mu sie nie podoba, i z tej przyczyny jest na przeciw.

Widziałeś Boga piszącego Biblię?
Skoro Bogu "nie podobało się" jedzenie wieprzowiny, to czemu chrześcijanie przez wieki pożerają tony mięs i wyrobów wędliniarskich z wieprzowiny.
"Bogu nie podobało się cudzołóstwo - ale tylko kobiet - zatem "nakazał" je kamienować - po wiekach zmienił zdanie???
"Bóg tak chciał" - to najwygodniejszy od wieków argument, problem z tym, że "chcenie" Boga zmienia sie wraz ze zmianami cywilizacyjnymi człowieka.


Pn maja 03, 2021 7:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Proszę trzymać się tematu wątku bez zbędnych dygresji (tak stanowi regulamin), temat nie dotyczy adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

Dowiar, przedstawianie swoich poglądów jeśli mieszczą się one w granicach prawa wolności do wypowiedzi i nie naruszają praw innych nie jest ani przestępstwem ani wykroczeniem wiec przestań tu grozić innym użytkownikom.

Afilatelista, dla katolików tolerancja wobec osób homoseksualnych nie oznacza akceptacji ich czynów homoseksualnych, które są grzeszne, jednocześnie przypominam o regulaminie mówiącym o zakazie propagowania treści sprzecznych z zasadami gospodarzy forum.

_________________
ksiądz


Pn maja 03, 2021 8:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Zanim człowiek zacznie jeść owoce, jego obowiązkiem wobec swojego żołądka, jest dokonać oceny, czy te owoce są dobre czy złe i dla tego istnieją kryteria rozpoznania, których rodzice czy wychowawcy uczą od dziecka, jak ktoś ma podejście zwyczajowe, to wystarczają mu pospolite wyznaczniki, a jak ma postawę zgłębiania problemu, to szuka doświadczonego ogrodnika, który doda mu nowej wiedzy jak rozpoznawać czy owoce są dobre czy też nie. Jednym wystarczają standardowe naklejki na towarze, które mogą oszukiwać, że coś jest dobre. Jeżeli jest ślad podejrzenia, to można nawet oddać owoce do laboratorium na obecność pestycydów itd. Identycznie jest z oceną ludzi, trzeba mieć dobrze wyćwiczona percepcję, żeby nie dać się zwieść oszukańczemu wrażeniu idącemu od masek jakie ludzie sobie zakładają na swoją prawdziwą twarz. Zawsze jest ziarno jakie człowiek zasiewa i skutki w postaci płodów czyli owoców.
i jak to się twoim zdaniem przekłada na praktykę? Co robisz, żeby "poznać kogoś po owocach"? Ciągle bełkoczesz, tłumaczenie jednej metafory inną nie jest odpowiedzią na moje pytanie.

Cytuj:
Ktoś szuka uparcie ten znajdzie! Dla jednych ta złota myśl Jezusa to frazes czyli inaczej puste hasło, niemające istotnej treści, sformułowanie zwykle często powtarzane. Dla mnie to niezwykle inspirujące zdanie z inspirującymi warstwami rozumienia.
też mam wrażenie, że dla ciebie jest to jedno z wielu pustych haseł, służących do zbywania niewygodnych pytań.

Dowiem się jaki proces poznania ukształtował twoje poglądy na temat homoseksualistów, że postrzegasz ich jako ludzi groźnych, okrutnych, dążących do wymazania heteroseksualistów i wymagających leczenia? Najwyraźniej nie było to "poznanie po owocach", coś napomknąłeś o jakiejś obserwacji, ale nie wiadomo jaka dokładnie.
Póki co swoje radykalne przekonania racjonalizujesz chłopskorozumowymi filozofiami o prawie naturalnym, grzechu, czy wplywem kobiet na agresję mężczyzn, nie dbając o to, czy to się pokrywa z rzeczywistoscią.

P.s. podałeś link do pliku znajdującego się na twoim komputerze.


Pn maja 03, 2021 8:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Chwała Bogu!


Boską chwałą, Bóg stworzył homoseksualizm, i dalej będzie pozwalał żeby homoseksualiści mogli w Polsce adoptować dzieci, bo niby jak chcesz udowodnić że ktoś jest homoseksualistą? na jakiej zasadzie? przecież tego nie widać, więc i ewentualny zakaz nie będzie tego obejmował.

Dowiar napisał(a):
Bedzie jeszcze gorzej dla tych, którzy aż ślinią się na samą myśl o wzięciu w swoje łapy dzieci, na szczęście najbardziej wpływowy polityk w Polsce jednoznacznie publicznie zapowiedział, "Wara od naszych dzieci"!, a jak go znamy, to nie odpuści.


A to w domach dziecka nie ma homoseksualistów? bo to mało jest afer pedofili w sierocińcach, nie oglądasz telewizji?


Dowiar napisał(a):
Tak znamy rożnego rodzaju podstępy osób homoseksualnych wobec prawa, aby tylko dostać dzieci, potwierdzasz teraz to swoimi słowami.


To nie są żadne podstępy, Bóg stworzył homoseksualistów, a prawo pozwala osobom o tej orientacji adoptować dzieci.

Dowiar napisał(a):
Stanisław Grzesiuk w książce "5 lat kacetu" opisuje swój pobyt w Dachau, miedzy innymi kilkunastoletniego chłopca, który broni się przed Kapo, który chce z niego zrobić panienkę, Kapo proponuje mu lepsze warunki, jedzenie pełnowartościowe, nie wypędzanie do ciężkiej roboty itd. Chłopiec jest do tego stopnia zdeterminowany, że odcina sobie po kolei palce, aby tylko nie być pod opieką homoseksualisty. Tyle, że to inna mentalność jeszcze zdrowa, nie zepsuta współczesną lewacką ideologią, która rozmiękcza umysły i serca.


Bo to mało sierocińców gdzie dzieci ciężko pracują i są jednocześnie wykorzystywane seksualnie przez sowich opiekunów, mało takich przypadków?

Dowiar napisał(a):
Dziecko można łatwo przekupić, nie ma jeszcze sformowanej psychiki. Im młodsze tym łatwiej przekupić dobrymi warunkami zamieszkiwania, najwyższe "Złote Góry" nie zastąpią Archetypowych rodziców. Zastanawiam się ile Ty masz lat, że tak myślisz tylko komercyjnie? Gdyby adoptowała Ciebie para przestępców, też byś się zgodził, za życie w dostatku? W myśl prawa duchowego i kościelnego pary homoseksualne są grzeszne i popełniają ciężki śmiertelny grzech, zgadzanie się i oddawanie im dzieci na wychowanie jest również ciężkim grzechem.


Bóg stworzył homoseksualizm, więc chyba ta orientacja nie jest aż tak zła? no i dzieci sąsiadki straciły tam kilka zębów, więc w tym sierocińcu nie jest tak bezpiecznie jak ci sie wydaje, no i adoptuje mnie para homoseksualna więc to jest grzech, a ludzie którzy prowadzą sierociniec, nie mogą być homoseksualni? zabraniają tego prawa fizyki? oni są święci ponad świętymi?

Alus napisał(a):
"Bogu nie podobało się cudzołóstwo - ale tylko kobiet - zatem "nakazał" je kamienować - po wiekach zmienił zdanie???
"Bóg tak chciał" - to najwygodniejszy od wieków argument, problem z tym, że "chcenie" Boga zmienia sie wraz ze zmianami cywilizacyjnymi człowieka.


Mówisz tutaj jak prawdziwy ateista, który widzi że Bóg to jedynie odzwierciedlenie poglądów i zwyczajów danej epoki, czasy sie zmieniły obyczaje sie zmieniły, więc i Bóg musi sie dostosować.
No ale jeśli faktycznie Bóg stworzył homoseksualistów, to kiedy to sie stało? z jakiej przyczyny?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn maja 03, 2021 10:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL