Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 1:23



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna strona
 Czy Bóg stworzył homoseksualizm? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
bramin napisał(a):
To jest oszczerstwo i w taki sposób tutaj dyskutować nie będziemy. Jeśli tego nie odwołasz, będą kary regulaminowe.

Dobrze. Kościół Katolicki to miejsce gdzie nie rządzi lobby homoseksualne. To miejsce gdzie jest wielu homoseksualistów i gdzie lobby homoseksualne ma znaczne wpływy. Teraz dobrze?
Gdybyś chciał wyciągać kary to zacytuję Ci słowa przedstawicieli samego Kościoła:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... /wllqc.amp
https://tygodnik.tvp.pl/39218021/ameryk ... alne-lobby
Przy obronie próbie obrony Kościoła w sprawach o pedofilię często oskarża się o to homoseksualne lobby wewnątrz. I jest w tym ziarno prawdy bo homoseksualiści i pedofile kryją się na wzajem.
Dlaczego jest ich tak dużo w Kościele? Bo kryją się ze swoimi upodobaniami za celibatem.


Pt kwi 23, 2021 21:13
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Oczywiście nadal nie wiemy w jaki sposób kryją? Nie podani przykładu rzeczywistego krycia pedofilii. Czyli przykładu gdzie dana osoba wie o procederze a mimo to daje przestępcy np. fałszywe alibi


Pt kwi 23, 2021 22:48

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
afilatelista napisał(a):
. I jest w tym ziarno prawdy bo homoseksualiści i pedofile kryją się na wzajem.


I To są święte słowa, nareszcie napisałeś autentyczna prawdę o powiązaniach wszelkich homoseksualistów i pedofili.

Jestem z Ciebie nawet dumny!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:


Pt kwi 23, 2021 22:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Quinque napisał(a):
Oczywiście nadal nie wiemy w jaki sposób kryją? Nie podani przykładu rzeczywistego krycia pedofilii. Czyli przykładu gdzie dana osoba wie o procederze a mimo to daje przestępcy np. fałszywe alibi

Nie chcę robić tu OT ale są na to wyroki sądów. Krycie pedofilii w Kościele Katolickim polega na przenoszeniu księży. Parafii na parafie kiedy pojawia się oskarzenia oraz na wmawianiu rodziców i ofiar żeby nie zgłaszali sprawy poprzez wymuszanie przysięgi na Biblię.
Tu masz przykład z Polski (zamieszany biskup Czaja ale skazany jego urzędnik):https://oko.press/oko-press-sad-skazal-ksiedza-za-tuszowanie-pedofili/
Tu skazany biskup z USA: https://www.nytimes.com/2012/09/07/us/k ... riest.html

Dowiar napisał(a):
I To są święte słowa, nareszcie napisałeś autentyczna prawdę o powiązaniach wszelkich homoseksualistów i pedofili.

Jestem z Ciebie nawet dumny!!!

Ziarno prawdy. Ziarno polega na tym że w Kościele Katolickim obie grupy są traktowane podobnie. Zarowno homoseksualiści jak i pedofile trafiają tam żeby uniknąć pytań "dlaczego nie masz żony". I jedni i drudzy zostaną napiętnowani jeśli prawda się wyda. Mają na siebie haki podobnie jak SB miało na nich haki. W ten sam układ mogą być zaangażowani także mężczyźni heteroseksualni jak ten dominikanin z Wrocławia więc nie tyle chodzi tu o coś co łączy homoseksualizm z pedofilia co o ludzi mających coś do ukrycia.

Zasadnicza różnica polega na tym że homoseksualizm praktykowany w normalnym świecie czyli świadoma decyzja dwóch dorosłych ludzi nie krzywdzi nikogo. (W przeciwieństwie do gwałtów na seminarzystów czy wymuszaniu stosunków dzięki hierarchicznej strukturze władzy). Jeśli homoseksualiści nie będą się musieli kryć to nie będzie na nich haka. W pedofilii natomiast nie można mówić o świadomej decyzji drugiej strony bo wykorzystywana jest naiwność i niewiedza dzieci oraz autorytet starszego ( w KK dodatkowo autorytet "świętości").


So kwi 24, 2021 6:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1385
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
afilatelista napisał(a):
jeśli kogoś pociąga tylko ta sama płeć to żadne argumenty nic tu nie zmienią, niezależnie czy jest początkujący czy nie.

Gdyby tak było, to nie byłoby osób które doświadczyły zmiany. Tym "argumentem" jest Boża miłość. Oczywiście jeśli ktoś jej nie przyjmie, to żadna zmiana nie jest możliwa.

_________________
Wiem, komu zaufałem.


So kwi 24, 2021 7:14
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Cytuj:
Homoseksualiści to szczególna kasta, gdyż nie mają na nich wpływu kobiety, wszystko jest zamknięte w kręgu facetów. Ty musisz liczyć się ze zdaniem żony we wszystkim, czyli z jej nastrojami miesiączki. W ich kręgu wszystko zamknięte jest tylko w obszarze męskiej energii, nie ma problemu żeńskiej histerii i to ma swoje znaczenie w osiąganiu celów grupowych. To jest sprawne wojsko. Najważniejszym motywem podbojów Aleksandra Macedońskiego, było zdobywanie wciąż nowych pięknych kochanków, a jego przyboczna gwardia składała się wyłącznie z homoseksualistów, którym wierzył bardziej niż innym, bo dzielił się z nimi zdobyczami, mieli wspólną słabość i tajemnice orgii i to ich łączyło bardziej niż z innymi. Ludzie z inna orientacją, wychodzący poza prawo naturalne, mają większe skłonności do okrucieństwa niż ludzie powiązani z druga płcią. Nie na dramo mówi się, że kobiety łagodzą konflikty, mają to w naturze, mężczyźni są z natury agresywni (to problem chromosomów) i histeria nie jest ich napędem. Kobiety zawsze mają na względzie dobro ich potomstwa. Pary homoseksualne nie mają dzieci w sensie naturalnym, mężczyźni mogą być oczywiście sentymentalni, ale w hormonach tego nie mają, to co mają naturalnie kobiety, czyli opiekuńczość.

Kobiety ani Hitlerowi, ani Stalinowi, ba Stalinowi nawet jego własne dzieci, ni grama nie zmniejszyły ich okrucieństwo.


Cytuj:
Dramatem jest uczenie dzieci, że nie ma ojca i matki tylko jest partner 1 i partner 2. To jest kłócenie rodziców naturalnych z ich dziećmi, podważanie autorytetu rodziców wpędza w inne ręce dzieci. Toffler w swoich pracach z lat 60 tych zapowiadał, że w 2000 roku w każdej rodzinie będzie po 1 homoseksualiście i 1 lesbijce, skąd on to wiedział?

Dramatem jest postrzeganie jakichś ledwo widocznych marginalnych zachowań jako dominujące w społeczności ludzkiej.

Cytuj:
Gdybym się bał to bym nie pisał na tym forum. Pewne rzeczy wydarzą się globalnie i nikt tego nie zmieni, a co i dlaczego, to niech każdy myśli indywidualnie.

Jest Ktoś, kto jeszcze może wszystko zmienić, nawet wyciszyć lęki i ukazać, że ludzie homo to nie potwór z Loch Ness...celnicy i nierządnice wyprzedzą was do raju.


So kwi 24, 2021 7:25

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Wybawiony napisał(a):
Gdyby tak było, to nie byłoby osób które doświadczyły zmiany. Tym "argumentem" jest Boża miłość. Oczywiście jeśli ktoś jej nie przyjmie, to żadna zmiana nie jest możliwa.
:brawo:

Przykładem pozytywnej zmiany jest Św. Paweł. Człowiek bez pomocy wiary i Boga, nie jest w stanie pokonać wynaturzenia, bo jest ono zbyt silnie zakorzenione w jego Egoizmie. Walka z Egoizmem w pojedynkę, to tak jak wyciąganie się Barona Münchhausena za włosy z wody, aby nie utonąć. Nie można zwyciężyć z własnym Egoizmem przy pomocy tegoż Egoizmu! taka funkcje może spełnić jedynie Miłość Boga do człowieka, jej absolutna życzliwość!


So kwi 24, 2021 16:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
afilatelista napisał(a):
Dobrze. Kościół Katolicki to miejsce gdzie nie rządzi lobby homoseksualne. To miejsce gdzie jest wielu homoseksualistów i gdzie lobby homoseksualne ma znaczne wpływy. Teraz dobrze?

Nie, nie całkiem dobrze.

Nie jestem naiwny i nie chcę upiększać rzeczywistości. Wiem, ze są homoseksualiści wśród księży i zakonników ale nie wiem ilu ich jest, wiec twierdzenie, ze jest ich wielu i tworzą w całym Kościele, na szczycie władzy, jakieś bardzo wpływowe lobby jest nadużyciem.
Jakieś lobby są na pewno, casus: seminarium diecezji sosnowieckiej (rozwiązane po jakimś czasie) i wicerektor tegoż seminarium biegający po gejowskich lokalach.

Byłem parę lat w Polsce, byłem tez w innych krajach. Spotkałem sie z sytuacjami, ze mówiono iż ten czy ów ksiądz jest homo, były tez przypadki, ze ksiądz nie kryl sie ze swoimi skłonnościami, w jednym kraju o pewnym biskupie mówiono ze jest gejem.
Podsumowując: znam niektóre przypadki ale nie wiem jaki procent księży jest homo. Nie ma wiarygodnych statystyk, są dane szacunkowe.
Jak masz statystyki to je podaj.

_________________
ksiądz


So kwi 24, 2021 18:57
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Alus napisał(a):

Dramatem jest postrzeganie jakichś ledwo widocznych marginalnych zachowań jako dominujące w społeczności ludzkiej.

Jest Ktoś, kto jeszcze może wszystko zmienić, nawet wyciszyć lęki i ukazać, że ludzie homo to nie potwór z Loch Ness...celnicy i nierządnice wyprzedzą was do raju.


Tak, w Polsce dzięki temu, że PIS na to nie pozwala to jeszcze nie ma dramatu. W USA już się wprowadza zmiany w leksyce właśnie z tego powodu. Znam rodziny w Polsce, które już się zadeklarowały, że gdyby w Polsce doszło do czegoś takiego, to dzieci są gotowe iść do więzienia, ale nigdy nie przestaną używać publicznie pojęć Ojciec i Matka, bo to dla nich jest okazywanie najwyższego szacunku swoim rodzicom. Będzie problem jeżeli taka ustawa wyjdzie, ponieważ, trzeba będzie skorygować wszystkie wypowiedzi Jezusa, bo bardzo często używał słów Ojciec i Matka. Szczególnie gdy umierał na krzyżu, nawet za tych homoseksualistów i lesbijki i głośno krzyczał - Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią! - jak to pasuje do dzisiejszej sytuacji, oj nie wiedza co czynią. Już sobie wyobrażam zmianę w tekście - Rodzicu nr 1, przebacz im, bo nie wiedzą co czynią, ponieważ nie jestem pewien co wymyślą, to może Rodzicu nr 2, przebacz im..., trudno przewidzieć, kto będzie rodzicem 1, a kto 2?

Senat USA chce zabronić używania takich slow jak tata i mama, chłopiec i dziewczynka itd, to cała lista i ku temu idzie i to ma być ten margines? Toż to rewolucja w używaniu słownictwa.

Nie zrozumiałem z tymi celnikami i nierządnicami, kogo mają wyprzedzić, wyrwałeś słowa Jezusa z kontekstu!

(Mt 21,28-32)
"Jezus powiedział do arcykapłanów i starszych ludu: Co myślicie? Pewien człowiek miał dwóch synów. Zwrócił się do pierwszego i rzekł: Dziecko, idź dzisiaj i pracuj w winnicy! Ten odpowiedział: Idę, panie!, lecz nie poszedł. Zwrócił się do drugiego i to samo powiedział. Ten odparł: Nie chcę. Później jednak opamiętał się i poszedł. Któryż z tych dwóch spełnił wolę ojca? Mówią Mu: Ten drugi. Wtedy Jezus rzekł do nich: Zaprawdę, powiadam wam: Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego. Przyszedł bowiem do was Jan drogą sprawiedliwości, a wyście mu nie uwierzyli. Celnicy zaś i nierządnice uwierzyli mu. Wy patrzyliście na to, ale nawet później nie opamiętaliście się, żeby mu uwierzyć".

Tam jest warunek Jezusa do spełnienia, kto go nie spełnia, ten będzie w drodze do nieba wyprzedzony przez celników i nierządnice. Uwierzyć tzn nawrócić się, jeżeli homoseksualista się nawróci, to mu to nie grozi, bo zdejmie z siebie ten grzech. Trzeba się opamiętać jak mówi Jezus!


So kwi 24, 2021 21:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Bramin czy zgodzisz się z tezą że w konserwatywnych kręgach dla homoseksualisty czysto jedynym wyjściem jest wstąpienie do zakonu/seminarium?


So kwi 24, 2021 23:07
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
afilatelista napisał(a):
Zasadnicza różnica polega na tym że homoseksualizm praktykowany w normalnym świecie czyli świadoma decyzja dwóch dorosłych ludzi nie krzywdzi nikogo. (W przeciwieństwie do gwałtów na seminarzystów czy wymuszaniu stosunków dzięki hierarchicznej strukturze władzy). Jeśli homoseksualiści nie będą się musieli kryć to nie będzie na nich haka. W pedofilii natomiast nie można mówić o świadomej decyzji drugiej strony bo wykorzystywana jest naiwność i niewiedza dzieci oraz autorytet starszego ( w KK dodatkowo autorytet "świętości").


Patologia w kościele, nie odbiega niczym od patologii w społeczeństwie i jest wynikiem tego co dzieje się w całym społeczeństwie i bzdurą jest dzielenie homoseksualistów na dobrych i złych, dobrzy to ci w społeczeństwie, którzy jakoby podejmują decyzję z własnej woli, a ci z seminariów, to ci źli.


Cytuj:
Bramin czy zgodzisz się z tezą że w konserwatywnych kręgach dla homoseksualisty czysto jedynym wyjściem jest wstąpienie do zakonu/seminarium?


Po co iść do seminarium, to już jest zagrożenie. Będziemy mieli coraz większy wysyp homoseksualistów w społeczeństwie gdyż, są preferowani już na różnego rodzaju intratne stanowiska, a to bardzo silna motywacja. Tak jak pozycja księdza przez setki lat była nobilitująca w społeczeństwie, a teraz pozycja księdza to już w granicy ryzyka, szykany, utrata zdrowia, a nawet życia, jak donoszą media.

Pozycja członka LGBT powoli nabiera podobnego odcienia, gdyż w wielu krajach jest specjalnie chroniona przez prawo. Setki lat ukrywali się w społeczeństwie, tak teraz wahadło przechyla się w drugą skrajność. I to są fakty.


N kwi 25, 2021 0:04
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
bramin napisał(a):
afilatelista napisał(a):
Dobrze. Kościół Katolicki to miejsce gdzie nie rządzi lobby homoseksualne. To miejsce gdzie jest wielu homoseksualistów i gdzie lobby homoseksualne ma znaczne wpływy. Teraz dobrze?

Nie, nie całkiem dobrze.

Nie jestem naiwny i nie chcę upiększać rzeczywistości. Wiem, ze są homoseksualiści wśród księży i zakonników ale nie wiem ilu ich jest, wiec twierdzenie, ze jest ich wielu i tworzą w całym Kościele, na szczycie władzy, jakieś bardzo wpływowe lobby jest nadużyciem.
Jakieś lobby są na pewno, casus: seminarium diecezji sosnowieckiej (rozwiązane po jakimś czasie) i wicerektor tegoż seminarium biegający po gejowskich lokalach.

Byłem parę lat w Polsce, byłem tez w innych krajach. Spotkałem sie z sytuacjami, ze mówiono iż ten czy ów ksiądz jest homo, były tez przypadki, ze ksiądz nie kryl sie ze swoimi skłonnościami, w jednym kraju o pewnym biskupie mówiono ze jest gejem.
Podsumowując: znam niektóre przypadki ale nie wiem jaki procent księży jest homo. Nie ma wiarygodnych statystyk, są dane szacunkowe.
Jak masz statystyki to je podaj.

Statystyki to zna jedynie Bóg. Przy czym w książce "Chodzi mi tylko o prawdę", wywiad T. Terlikowskiego z ks Isakowiczem Żaleskim, padają stwierdzenia, że ten problem tyczy 40% polskich duchownych.


N kwi 25, 2021 7:42

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
To ciekawe, że bramin reaguje na oszczerstwa pod adresem KK i każe je odwoływać pod groźbą ostrzeżenia, ale pomija kłamstwa i insynuacje Dowiara:
Cytuj:
Będziemy mieli coraz większy wysyp homoseksualistów w społeczeństwie gdyż, są preferowani już na różnego rodzaju intratne stanowiska, a to bardzo silna

Cytuj:
Pozycja członka LGBT powoli nabiera podobnego odcienia, gdyż w wielu krajach jest specjalnie chroniona przez prawo.

Cytuj:
W USA już się wprowadza zmiany w leksyce właśnie z tego powodu. Znam rodziny w Polsce, które już się zadeklarowały, że gdyby w Polsce doszło do czegoś takiego, to dzieci są gotowe iść do więzienia, ale nigdy nie przestaną używać publicznie pojęć Ojciec i Matka (....) Senat USA chce zabronić używania takich slow jak tata i mama, chłopiec i dziewczynka itd, to cała lista i ku temu


To tylko najświeższe przykłady. Cała obecność Dowiara w tym wątku opiera się na rzucaniu wyssanymi z palca teoriami i zlewaniu użytkowników, którzy je kwestionują czy domagają się wyjaśnień i źródeł jego rewelacji.


N kwi 25, 2021 9:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
Dowiar napisał(a):
Patologia w kościele, nie odbiega niczym od patologii w społeczeństwie i jest wynikiem tego co dzieje się w całym społeczeństwie i bzdurą jest dzielenie homoseksualistów na dobrych i złych, dobrzy to ci w społeczeństwie, którzy jakoby podejmują decyzję z własnej woli, a ci z seminariów, to ci źli.

Ja bym nie dzielił w ogóle ludzi na dobrych i złych. To jak potoczy się nasza historia zależy od wielu czynników zewnętrznych i w zależności od sytuacji i środowiska ten sam człowiek może postąpić zupełnie inaczej. Słyszałeś o eksperymencie Milgrama?
Badacz chciał początkowo sprawdzić czy Niemcy są szczególnie podatni na wpływ autorytetów i czy pod ich wpływem będą skłonni do niemoralnych zachowań. Przy czym zanim pojechał do Niemiec przyprowadził badanie na Amerykanach... i wyniki były szokujące. Wniosek z tego badania jak i innych jest taki, że określone środowisko może mieć olbrzymi wpływ na nasze zachowanie. Moja teza jest taka że zamknięte środowisko w KK z określana hierarchią autorytetami i nastawianiem na rozwiązywanie spraw wewnątrz jest idealnym środowiskiem do nadużyć.


N kwi 25, 2021 9:48
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Czy Bóg stworzył homoseksualizm?
afilatelista napisał(a):
Ja bym nie dzielił w ogóle ludzi na dobrych i złych. To jak potoczy się nasza historia zależy od wielu czynników zewnętrznych i w zależności od sytuacji i środowiska ten sam człowiek może postąpić zupełnie inaczej. Słyszałeś o eksperymencie Milgrama?
Badacz chciał początkowo sprawdzić czy Niemcy są szczególnie podatni na wpływ autorytetów i czy pod ich wpływem będą skłonni do niemoralnych zachowań. Przy czym zanim pojechał do Niemiec przyprowadził badanie na Amerykanach... i wyniki były szokujące. Wniosek z tego badania jak i innych jest taki, że określone środowisko może mieć olbrzymi wpływ na nasze zachowanie. Moja teza jest taka że zamknięte środowisko w KK z określana hierarchią autorytetami i nastawianiem na rozwiązywanie spraw wewnątrz jest idealnym środowiskiem do nadużyć.


Nie dzielić na ludzi dobrych czy złych, to tak jak uznać, że działania pedofila to, ani nic złego, ani nic dobrego, relatywizm czystej wody! Hulaj dusza Piekła nie ma! Z jednym się zgodzę, że plankton społeczny, nie jest ani dobry, ani zły. Nie ma świadomości co dobre, ani co złe, żyje tylko tak jak zarządzi nimi dobro, albo zło, wychodzi z tego niezła miotanina. Są ludzie jednoznacznie dobrzy, albo źli i tylko Ci posiadają świadomość dobra, albo zła. Relatywizm, to albo głupota, albo zamaskowane zło. Dobro nigdy nie jest relatywne.

Co do badań to jestem sceptycznie nastawiony, bo badania można sobie kupić i ich interpretację na zamówienie, tak robią duże bogate korporacje i nie od dziś o tym wiadomo, a także partie polityczne, szczególnie przed wyborami. :brawo:

Jeżeli korporacja chce sprzedać duże ilości makaronu, to wspomaga ruch Boga Makarona i Durszlaka i tak się dzieje ze wszystkimi ruchami, czy mniejszościami, które ciągle płaczą z powodu braku pieniędzy. W zamian za to te mniejszości wykonują różne mniej lub bardziej dyskretne usługi na rzecz tego kto płaci, a zamówienia są składane najlepiej przez sieć różnego rodzaju pośredników w długim łańcuszku, aby nie było widać tego kto płaci. Dlatego mało co wierzę w badania socjologiczne. W statystykę tak, chociaż i ona może być naginana. Ankiety socjologiczne można tak sprokurować, że pytania same narzucają (sugerują) odpowiedzi respondentom. CBDO


N kwi 25, 2021 12:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL