Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 6:19



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 854 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 57  Następna strona
 Czy człowiek to małpa? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Długo mam jeszcze czekać na eksperyment potwierdzający to co przedstawia obrazek?

Cytuj:
Ewolucja jest potwierdzona przez mnóstwo badań z dziedziny anatomii, biologii molekularnej, czy paleontologii. Twoja teoria ma jakieś potwierdzenia?


Oczywiście że nie jest potwierdzona. Nie interesuje mnie interpetacja faktow pod założenie ze ewolucja zachodzi


Pt sty 21, 2022 16:49

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Quinque napisał(a):
Długo mam jeszcze czekać na eksperyment potwierdzający to co przedstawia obrazek?
Eksperymentów nie projektuje się na podstawie obrazków. Napisz, jaki eksperyment należy przeprowadzić i dlaczego potwierdza bądź falsyfikuje on TE.

Cytuj:
Nie interesuje mnie interpetacja faktow pod założenie ze ewolucja zachodzi
Więc zinterpretuj fakty pod inne założenie. Póki nikt nje dostarczy alternatywy dla TE, będzie ona obowiązywać, gdyż jako jedyna wyjaśnia obserwacje. Nawet Przeemek przyznaje, że dla kreacjonisty koniecznym jest ignorowanie części faktów.


So sty 22, 2022 7:16
Zobacz profil
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Taryjel napisał(a):
Eksperymentów nie projektuje się na podstawie obrazków


Nie interesuje mnie to na jakiej podstawie się je projektuje. Głosicie to co przedstawia ten obrazek więc to udowodnijcie

Cytuj:
Napisz, jaki eksperyment należy przeprowadzić i dlaczego potwierdza bądź falsyfikuje on TE.


Ale ja nie będę nic wymyślał. To wy twierdzicie że ryba wylazła z wody i stała się ssakiem więc to udowodnijcie. Nie obchodzi mnie jak to zrobicie, chce zobaczyć to na własne oczy

Cytuj:
Póki nikt nje dostarczy alternatywy dla TE, będzie ona obowiązywać


Oczywiście, bo lewactwo może ja wykorzystywać w atakowania chrześcijaństwa. To jedyny cel istnienia TE


So sty 22, 2022 21:50
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Quinque napisał(a):
Oczywiście, bo lewactwo może ja wykorzystywać w atakowania chrześcijaństwa.

Czy Quinque nie uważa, że prawdziwa cnota krytyk (i ataków) się nie boi?


N sty 23, 2022 11:44

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Quinque napisał(a):
Nie interesuje mnie to na jakiej podstawie się je projektuje.
Sam się orzesz. Skoro nie wiesz, jak przeprowadza się eksperymenty naukowe, to na jakiej podstawie określisz, czy eksperyment, którego Ci dostarczymy jest prawidłowo przeprowadzony?

Cytuj:
Głosicie to co przedstawia ten obrazek więc to udowodnijcie
Jak tylko wskażesz konkretnie, co w istniejących dowodach TE Ci nie pasuje.

Cytuj:
To wy twierdzicie że ryba wylazła z wody i stała się ssakiem
Niczego takiego nie twierdzimy. Powtarzasz w kółko to samo kłamstwo. To naprawdę nie poprawia Twojej wiarygodności.

Cytuj:
Oczywiście, bo lewactwo może ja wykorzystywać w atakowania chrześcijaństwa. To jedyny cel istnienia TE
I tutaj leży pies pogrzebany. Wymyśliłeś sobie, że wszystko kręci się wokół Ciebie i Twojej religii. Skoro TE w Twojej wizji świata istnieje tylko po to, by atakować Twoją religię, to musisz z nią walczyć każdym możliwym sposobem. Także udając durnia i powtarzając kłamstwa.


N sty 23, 2022 13:10
Zobacz profil
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Taryjel napisał(a):
Sam się orzesz. Skoro nie wiesz, jak przeprowadza się eksperymenty naukowe, to na jakiej podstawie określisz, czy eksperyment, którego Ci dostarczymy jest prawidłowo przeprowadzony?


Ale mnie nie interesuje czy dobrze go przeprowadzicie czy nie. Mnie interesuje skutek
Cytuj:
Jak tylko wskażesz konkretnie, co w istniejących dowodach TE Ci nie pasuje


To że nie potraficie wykazać ewolucji empirycznie tak żeby można było ten proces zobaczyć. Już powiedziałem pokażcie mi jak ryba staje sie ssakiem (co postulujecie co wykazałem obrazkiem) to wtedy uwierzę w ewolucję

Cytuj:
I tutaj leży pies pogrzebany. Wymyśliłeś sobie, że wszystko kręci się wokół Ciebie i Twojej religii. Skoro TE w Twojej wizji świata istnieje tylko po to, by atakować Twoją religię, to musisz z nią walczyć każdym możliwym sposobem. Także udając durnia i powtarzając kłamstwa.


Oczywiście nic sobie nie wymyśliłem. Wystarczy przeczytać np.

Darwin 1871 napisał(a):
W niezbyt odległej przyszłości cywilizowane rasy człowieka niemal na pewno dokonają na całym świecie eksterminacji ras dzikich i zastąpią je.

J.A Wagner napisał(a):
Ta nowa religia, wskutek której kwitnąca uprzednio cywilizacja rzymska popadła w stan barbarzyństwa, została prawdopodobnie wprowadzona przez ludzi, w których czaszkach anatomowie rozpoznają dobrze rozwinięte cechy małpie […]. Nazwałbym te wąskie, małpie czaszki «czaszkami apostolskimi», gdyż – jak myślę – musiały odpowiadać typowi Piotra Apostoła


Obrzydliwa teoria, promowana przez obrzydliwych ludzi. TE jest jednym z największych katastrof jaka dotknęła rodzaj ludzki


N sty 23, 2022 14:31

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Quinque napisał(a):
Ale mnie nie interesuje czy dobrze go przeprowadzicie czy nie. Mnie interesuje skutek
Przecież oczywiste jest, że skutek będzie taki, że odrzucisz dowolny eksperyment. Jesteś przekonany, że TE istnieje po to, by atakować Twoją religię. Więc dlatego wykręcasz się od odpowiedzi na pytanie, jaki eksperyment by Cię przekonał. Bo jeszcze by ktoś go przeprowadził i co wtedy?
Cytuj:
To że nie potraficie wykazać ewolucji empirycznie tak żeby można było ten proces zobaczyć.
Potrafimy. Były wspomniane empiryczne eksperymenty potwierdzające ewolucję organizmów
Cytuj:
wykazałem obrazkiem
Czy naprawdę Twoja religia zmusza Cię do udawania idioty?
Cytuj:
Darwin 1871
Co to za książka?
Cytuj:
Ta nowa religia, wskutek której kwitnąca uprzednio cywilizacja rzymska popadła w stan barbarzyństwa, została prawdopodobnie wprowadzona przez ludzi, w których czaszkach anatomowie rozpoznają dobrze rozwinięte cechy małpie […]. Nazwałbym te wąskie, małpie czaszki «czaszkami apostolskimi», gdyż – jak myślę – musiały odpowiadać typowi Piotra Apostoła
To jest oczywiście koncepcja jaskrawo sprzeczna z Teorią Ewolucji. Ta bowiem przewiduje, że dwaj ludzie będą do siebie zawsze bardziej podobni, niż człowiek i małpa. Dobrze, że Teoria Ewolucji takie durne koncepcje wyrugowała.


N sty 23, 2022 15:38
Zobacz profil
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Taryjel napisał(a):
jaki eksperyment by Cię przekonał


Powiedziałem jaki. Jak nie potrafisz go przedstawić to nie marnuj mojego czasu
Cytuj:
To jest oczywiście koncepcja jaskrawo sprzeczna z Teorią Ewolucji


Nie interesuje mnie czy jest zgodna czy sprzeczna. Pokazuje jasno że jedynym celem ewolucji jest atakowanie chrześcijaństwa

Cytuj:
Co to za książka


Aha, czyli masz się za wielkiego ewolucjonistę a nie wiesz jaką książkę napisał ten paskudny nazista Darwin, w 1871 roku?


N sty 23, 2022 15:43

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Quinque napisał(a):
Powiedziałem jaki.
Napisałeś, że nawet nie interesuje Cię, jak opisuje się eksperymenty naukowe.
Cytuj:
Nie interesuje mnie czy jest zgodna czy sprzeczna. Pokazuje jasno że jedynym celem ewolucji jest atakowanie chrześcijaństwa
W jaki sposób rasistowska koncepcja, która jest sprzeczna z Teorią Ewolucji pokazuje cel Teorii Ewolucji?
Cytuj:
Aha, czyli masz się za wielkiego ewolucjonistę
Nie mam się za wielkiego ewolucjonistę. W ogóle to nie jest dyskuja o mojej osobie.
Cytuj:
a nie wiesz jaką książkę napisał ten paskudny nazista Darwin, w 1871 roku?
Znajomość podstaw Teorii Ewolucji nie musi oznaczać znajomości życiorysu Darwina.


N sty 23, 2022 15:51
Zobacz profil
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Taryjel napisał(a):
Napisałeś, że nawet nie interesuje Cię, jak opisuje się eksperymenty naukowe.

Przedstawisz w końcu ten eksperyment? Nie przedstawisz bo takie nie ma i nie będzie. A jedyne co ci pozostaje to zgrywanie durnia

Cytuj:
W jaki sposób rasistowska koncepcja, która jest sprzeczna z Teorią Ewolucji pokazuje cel Teorii Ewolucji?


W jaki sposób rasistowska teoria która wynika z TE miałaby być z nią sprzeczna nie wiadomo


N sty 23, 2022 16:49

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Quinque napisał(a):
Przedstawisz w końcu ten eksperyment?
Jaki? Nie jesteś w stanie stwierdzić, o jaki eksperyment Ci chodzi. Przyznajesz nawet, że nie wiesz, jak się projektuje
Cytuj:
Nie przedstawisz bo takie nie ma i nie będzie.
Cieszę się, że przyznajesz, że próbujesz wymusić na mnie wykonanie eksperymentu, który nie istnieje.
Cytuj:
A jedyne co ci pozostaje to zgrywanie durnia
Jesteś w stanie uzasadnić, co jest durnego w tym, że ktoś nie potrafi Ci dostarczyć eksperymentu, gdy Ty sam nie wiesz, jaki to ma być eksperyment?
Cytuj:
W jaki sposób rasistowska teoria która wynika z TE miałaby być z nią sprzeczna nie wiadomo
Wyjaśniłem, czemu jest sprzeczna. Oczywiście zignorowałeś.


N sty 23, 2022 16:54
Zobacz profil
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Czyli eksperymentu jak nie było tak nie będzie. Z mojej strony to tyle


N sty 23, 2022 17:18

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Quinque napisał(a):
Czyli eksperymentu jak nie było tak nie będzie. Z mojej strony to tyle
To po co w ogóle zabierałeś głos, skoro od początku nie wiedziałeś, czego właściwie oczekujesz? Trochę szacunku dla czasu innych.


N sty 23, 2022 19:21
Zobacz profil
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Żałosne, pierwsze płaczesz że robię offtop. Gdy później mówię jakiego chce dowodu na ewolucję to niepotrafisz go przedstawić. Przynajmniej większość wyznawców religii TE jest uczciwa intelektualnie i mówi wprost że nie można udowodnić rzekomego procesu ewolucji

Który by pokazywał jak z jednokomórkowca powstaje człowiek albo chociaż jakaś roślina


N sty 23, 2022 21:53

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Quinque napisał(a):
Żałosne, pierwsze płaczesz że robię offtop.
Co?
Cytuj:
Gdy później mówię jakiego chce dowodu na ewolucję to niepotrafisz go przedstawić.
Piszesz, że nawet nie wiesz, jak opisać taki eksperyment. Nie przedstawiłeś żadnych konkretów.
Cytuj:
Przynajmniej większość wyznawców religii TE jest uczciwa intelektualnie i mówi wprost że nie można udowodnić rzekomego procesu ewolucji
Wyznawcy religii TE może tak mówią. Natomiast osoby mając pojęcie o TE wiedzą, że takie eksperymenty zostały wykonane.
Cytuj:
Który by pokazywał jak z jednokomórkowca powstaje człowiek albo chociaż jakaś roślina
Dlaczego udajesz debila? Ile razy Ci już różne osoby tłumaczyły, że TE nie pozwala na coś takiego?


Pn sty 24, 2022 7:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 854 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 57  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL