Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So lip 02, 2022 7:05Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
 Gdzie jest Królestwo Boże? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 27, 2021 2:42
Posty: 10
Post Re: Gdzie jest Królestwo Boże?
[ciach... w tym dziale nie głosimy własnych wizji świata i Boga viewtopic.php?f=48&t=10496 M.]


N cze 27, 2021 20:09
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 27, 2021 2:42
Posty: 10
Post Re: Gdzie jest Królestwo Boże?
Może więc najpierw przypomne wam jak powstało królestwo Boże, a pózniej gdzie jest ;]
Część I
Jak to przebiegało w naszym kosmosie Jezus Chrystus opowiedział Judaszowi:
„I pojawił się tam świetlisty obłok. On powiedział: *Niech powstanie anioł, aby był mi pomocą*. Wielki anioł Samoistny wyłonił się z obłoku. Za jego przyczyną czterech innych aniołów powstało z innej chmury i stanęło przy anielskim Samoistnym. Samoistny powiedział: *Niech z woli wielkiego Ducha stanie się Królestwo Niebieskie* i powstał Kosmos (duchowy). I powstał pierwszy oświecony (Set – Bóg), aby nad nim sprawować władzę. Samoistny powiedział: *Niech powstaną anioły, aby mu służyć* i powstały niezliczone zastępy”. Ew. Judasza.
Samoistny powołał nie tylko niezniszczalne pokolenie Boga. Kosmos podzielił na dwanaście królestw, a przy Bogu ustanowił dwadzieścia cztery trony sprawiedliwych. Zaś każde królestwo otrzymało swojego króla. I podzielone zostało na sześć Niebios (księstw), które są jednocześnie Eonami światła tz. samodzielnymi rejonami produkcji światła (energii ożywionej), za które odpowiada inny anioł oświecony.
Tak w naszym kosmosie powstały siedemdziesiąt dwa Niebiosa i tyle samo Eonów światła. Niebiosa ustanowiono tak, aby w każdym znajdowało się pięć firmamentów, to oznacza pięć zamieszkałych przez ludzi planet. Ma to na celu równomierne pozyskiwanie światłości ludzkiej dla Nieba.
W sumie w naszym kosmosie aktualnie jest trzysta sześćdziesiąt planet zamieszkałych przez ludzi, ale są również takie, które w razie konieczności można zaludnić.
Tak to Chrystus przedstawił historię powstania Nieba Judaszowi.
Część II
Największym elementem składowym w budowie wszechświata są kosmosy. Kosmosy to zbiór galaktyk, zebranych w gigantycznym dysku i krążących wokół jego osi.
Pierwotnie, gdy kosmos był jeszcze w początkowej fazie budowy w jego środku była wielka czarna dziura. W miarę przybywania masy z dołączających się wciąż nowych galaktyk i rozrastania się kosmosu. Jego pierścień ciężkości systematycznie oddalał się od czarnej dziury, wzmagając w niej siłę grawitacji odśrodkowej.
Spowodowało to wyssanie całej materii czarnej dziury ku pierścieniowi ciężkości. Zaś w jej miejscu wytworzyła się super próżnia. Ponieważ nasz kosmos jeszcze wciąż się rozszerza, to super próżnia również się powiększa.
Super próżnia w środku kosmosu jest jego Niebem.
Swoistym miejscem gromadzenia się mikrocząsteczek materii. Zmieniających się tu pod wpływem super próżni w cząsteczki większe ale antymaterii. Mikrocząsteczki puchną i łączą się pomiędzy sobą tworząc atomy antymaterii, z których powstają rożne formy „wyposażenia” Nieba.
Podobnie jak mikrocząsteczki materii do wnętrza super próżni kosmosu, docierają również mikrocząsteczki energii ożywionej. Pochodzącej ze śmiertelnych i nieśmiertelnych dusz ludzkich oraz ciał astralnych ludzi. Przechodzą one tu podobny proces jak mikrocząsteczki materii zwykłej i rozbudowują się aż do atomów antymaterii ożywionej, z których z kolei powstają rożne formy życia w Niebie.
To z niej Wielki Duch (Bóg wszechświata), który mieszka w jeszcze większej super próżni, wytworzonej w środku wszechświata. Stworzył naszego Seta – Boga, czyli energię ożywiona myślącą, aby zarządzał kosmosem.
Kosmosów we wszechświecie jest bardzo dużo i wciąż powstają nowe.
I w każdym, w którym ilość antymaterii ożywionej jest już wystarczająca, zjawia się Wielki Duch; tworzy Boga i jego Niebo.
Każdy kosmos ma swojego Boga!
Jednak warunek jest jeden w danym kosmosie muszą już zaistnieć ludzie, aby w super próżni uzbierała się odpowiednia ilość antymaterii ożywionej.


Pn cze 28, 2021 14:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 8714
Post Re: Gdzie jest Królestwo Boże?
kaprak napisał(a):
Może więc najpierw przypomne wam jak powstało królestwo Boże, a pózniej gdzie jest

Może zacznij dyskutować, a nie głosić, zwłaszcza, że w tym dziale nie można głosić czego się chce (patrz wyżej podałam regulamin do tego działu). Kolejny widzący/wiedzący/prorok? Kolejne posty "z ambony" polecą do kosza, a autor dostanie ostrzeżenie. To jest forum dyskusyjne, a nie kaznodziejskie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn cze 28, 2021 14:37
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 27, 2021 2:42
Posty: 10
Post Re: Gdzie jest Królestwo Boże?
No tak ale skoro mamy o czymś dyskutować to dobrze by było by ci co dyskutują wierzyli w to co piszą, zawsze piszącemu można wytknąć błędy, ja moje fanaberie moge popierać cytatami z pisma świętego :)


Pn cze 28, 2021 15:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 18, 2022 13:07
Posty: 166
Post Re: Gdzie jest Królestwo Boże?
W Kościele Katolickim mówi się takie słowa :

,,...Przyjdż Królestwo twoje...,,

Z tego wynika , że Królestwo Boże ma przyjść z nieba na ziemię i jest to sprawa przyszłości.
Opis jak to Królestwo przychodzi z nieba na ziemię jest opisany w Biblii. Apokalipsa 21:1-5

,,... I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły i morza już nie ma.
I Miasto Święte — Jeruzalem Nowe ujrzałem zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża.
I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: "Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi i będą oni Jego ludem, a On będzie "BOGIEM Z NIMI".
I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już [odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły".
I rzekł Siedzący na tronie: "Oto czynię wszystko nowe". I mówi: "Napisz: Słowa te wiarygodne są i prawdziwe"
....,,

Gdy to Królestwo przybędzie na ziemię wtedy nastanie na ziemi Raj i spełnią się kolejne słowa mówione w Kościele Katolickim :

,,...Bądż wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi ...,,

Tak to rozumiem.


Pn maja 09, 2022 8:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 3284
Post Re: Gdzie jest Królestwo Boże?
logika napisał(a):
W Kościele Katolickim mówi się takie słowa :
,,...Przyjdż Królestwo twoje...,,

Nie, Jezus powiedział takie słowa i chrześcijanie te słowa powtarzają.
logika napisał(a):
Gdy to Królestwo przybędzie na ziemię wtedy nastanie na ziemi Raj i spełnią się kolejne słowa mówione w Kościele Katolickim :,,...Bądż wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi ...,,

Przestań manipulować cytatami. Wola Boża nie spełni się dopiero w czasach ostatecznych.
"Bądź wola twoja " to modlitwa Jezusa, to modlitwa, prośba chrześcijanina, to zgoda na to co Bog postanowił, to gotowość na życie zgodnie z wolą Boga.
logika napisał(a):
Tak to rozumiem.

To źle rozumiesz. Przypominam Ci również, ze jesteś w dziale "Prawdy wiary" i tutaj dyskutujemy z punktu widzenia katolickiego.

_________________
MODERATOR


Pn maja 09, 2022 11:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL