Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 8:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Świadomość czynu. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Od pewnego czasu nie widzę tu już dyskusji na temat wątku. Wywnioskowałem, że temat się wyczerpał. Jeśli Rito uważasz, że jest inaczej, chętnie zostawię wątek otwarty i zobaczę dalszą dyskusję, ale o świadomości czynu. Jeśli jednak znowu pojawi się rozległy offtop, wtedy będę musiał zamknąć wątek


N sie 03, 2008 13:33
Zobacz profil
Post 
Kamyku! Ja tego offtopa nie zaczęłam. Nie moja wina, że większość użytkowników wie ode mnie lepiej co myślę. Nie lepiej wyciąć cały offtop i mieć z głowy? Wiesz dobrze, że gdybyś zaczął wycinać wszystkie wątki, w których pojawiają się offtopy, skądinąd w tym wątku nawet nie specjalnie obszerny, to musiałoby polecieć 95% tematów. Nie zauważyłam u Ciebie takiej tendencji do nadgorliwego zamykania tematów, toteż dziwię się, że w tym wypadku okazałeś tak duży pośpiech. Cóż, może masz swoje powody, albo zły dzień, albo niedajboże mnie nie lubisz ;) Zachęcam Cię jednak zamiast do zamykania, to do wypowiedzenia się na temat :) Jeden Twój post może rzeczywiście wyczerpać temat, a wtedy z czystym sumieniem będziesz mógł go zamknąć :)


N sie 03, 2008 13:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL