Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 20:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Czy modlić się za zwierzęta ? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So lut 11, 2012 14:36
Posty: 2
Post Re: Czy modlić się za zwierzęta ?
A propos ten kto uważa że zwierzęta nie grzeszą więc się za nie nie modli uważam że niema racji.
Przecież zwierzęta może i nie grzeszą ale robią dobre uczynki (np.: pies Lampo z książki ,,Pies który jeździł koleją,,).A poza tym życie jest bez sensu gdy niema do czego dążyć...
Uwarzam że POWINNIŚMY MODLIĆ SIĘ ZA ZWIERZĘTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!


So lut 11, 2012 15:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Czy modlić się za zwierzęta ?
Zwierzę nie jest istotą zdolną do miłości (osobą), więc nie może spełniać dobrych uczynków.

Życie nie jest bez sensu, gdy nie ma się do czego dążyć. A najważniejszym celem jest Pan, nie jakieś sukcesy, wyniesienie się nad innych, rozkosze.

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


Pn lut 13, 2012 13:27
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 30, 2011 21:48
Posty: 59
Post Re: Czy modlić się za zwierzęta ?
To co jak pies na mój widok cieszy się oblizuje mnie to chyba znaczy,że potrafi okazywać uczucia?? chyba nie wiesz albo nie masz pojęcia o psach które przeprowadzają niewidomych przez ulice,pomagają inwalidom itd..szłoby wymieniać dużo przykładów pies jest i zawsze będzie najlepszym przyjacielem człowieka.Co to za życie bez rozkoszy?? "Jeśli nie dążysz do spełnienia marzeń równie dobrze mógłbyś być warzywem".Wg mnie życie jest po to żeby je przeżyć srobować wszystkiego, a nie wierzyć że coś tam na górze nas ukarze jeśli zrobimy coś niewłaściwego.Natura jest matką człowieka i życia na ziemi......i może w każdej chwili zakączyć żywot nas wszystkich.A ty będziesz żałował że nie sprubowałes tego i owego ale już będzie za późno.

_________________
If you do not understand science is a religion for you


Pn lut 20, 2012 17:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL