Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
 O co chodzi z czyśćcem? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2017 14:16
Posty: 34
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
medieval_man napisał(a):
Nie rozumiem.
Jaki problem uzyskać imprimatur dla takiej książki?
I po co o to kruszyć kopie?

Żeby nie było: lata pracowałem dla wydawnictw katolickich i znam procedury i tryb opatrywania imprimatur. Mogę też polecić konkretnych księży mających uprawnienia do wydawania opinii na potrzeby imprimatur.

Swoją drogą, imprimatur, którym opatruje się tylko książki mogące budzić jakieś wątpliwości. Dla większości jest zbędne.


No własnie. Jedno zdjęcie w stopce każdego postu.
"Gościu" się nie zgorszy.

_________________
"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych". G. Orwell.


Wt sty 03, 2017 21:35
Zobacz profil
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
@mainheartvk juz ci Marek odpowiedzial to co i ja: imprimatur nie zwolni ciebie od myslenia. Mozesz dyskutowac ale o faktach a nie o osobach. Znajdziesz blad u nas czy Marka to go wykaz na bazie nauki Kosciola.
Nie podoba ci sie czyjas wiedza, bo tobie nie chcialo sie tematow drazyc, to lepiej zamilcz. Robisz lepsze wrazenie.


Wt sty 03, 2017 21:35
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
mainheartvk, jeśli wstawisz reklamę w sygnaturę, zostanie ona usunięta, a konto zbanowane. Będę regularnie sprawdzał, czy tak zrobiłeś.

A jeśli nadal będziesz wrzucał bezwartościowe niemerytoryczne posty, ban nadejdzie znacznie wcześniej.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sty 03, 2017 22:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2017 14:16
Posty: 34
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
Juz pozamiatane.
Czyściutko jak po IXI.
Tego tematu już nie ruszę merytorycznie.

Mam nadzieje ze reklamy wszystkich będą tak skrupulatnie sprawdzane.
Dziękuję.

_________________
"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych". G. Orwell.


Wt sty 03, 2017 22:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2017 14:16
Posty: 34
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
Soul33 napisał(a):
mainheartvk, jeśli wstawisz reklamę w sygnaturę, zostanie ona usunięta, a konto zbanowane. Będę regularnie sprawdzał, czy tak zrobiłeś.

A jeśli nadal będziesz wrzucał bezwartościowe niemerytoryczne posty, ban nadejdzie znacznie wcześniej.


Obrazek

http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne/ TE reklamy? czy jakie mam w stopce każdego postu?

_________________
"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych". G. Orwell.


Wt sty 03, 2017 22:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
Ta reklama zostaje, bo tak postanowiliśmy. Dyskusje na forum miały jakieś tam znaczenie w powstaniu tych książek (Marek pisał tu dużo wcześniej niż wskazuje jego data rejestracji) oraz korzysta z ich treści w dyskusjach tym samym dzieląc się swoją pracą z innymi.

W podobnej sytuacji Tobie też pozwolimy na zamieszczenie reklamy w sygnaturze. Tymczasem jeszcze mnóstwo roboty przed Tobą, więc nie trać czasu na jałowe przepychanki.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sty 03, 2017 22:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2017 14:16
Posty: 34
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
:D

_________________
"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych". G. Orwell.


Wt sty 03, 2017 22:56
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
mainheartvk napisał(a):
:D

Z Regulaminu:
Cytuj:
5. Na forum dyskusyjnym można odnieść się do każdego postu i tematu nawet po dłuższym zastanowieniu. Nie dopuszcza się prowadzenia dyskusji na zasadzie "ping-ponga" tj., jednozdaniowych lub jednowyrazowych wstawek.

Tym bardziej nie dyskutujemy emotkami.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt sty 03, 2017 23:09
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
mainheartvk, wlazłeś, narobiłeś tzw. siary (czytaj: rzuciłeś poważne, fałszywe oskarżenia na Kościół), dostałeś po nosie (czytaj: wykazano Ci, że nie masz pojęcia o czym piszesz) i widzę, że koniecznie chcesz, wychodząc, chociaż rozbić wazon i wybić szybę trzaskając drzwiami ;)
Jeśli to jest ta "klasa" jakiej podobno szukasz...

Jeśli idzie o moją stopkę, to żeby było jasne:
  • obie książki są napisane na podstawie mojego udziału w kilku forach - w tym w wiara.pl
  • co więcej, w wielu miejscach niektórzy uczestnicy forum mogą znaleźć echo naszych dyskusji i wypowiedzi
  • zostały napisane m.in. po to, by ludzie niezorientowani (ale trochę bardziej poszukujący niż Ty) mogli sięgnąć bez ponownego dochodzenia do tego wszystkiego na nowo
  • dodatkowo każdy może potwierdzić, że w ramach potrzeb dyskusji na forum udostępniam konkretne rozdziały w sieci
  • jeśli idzie o aspekt finansowy, który jak widzę mocno Cię zajmuję, to widzę że nie znasz realiów polskiego rynku wydawniczego. Z ceny detalicznej około 60% bierze dystrybutor, zaś z pozostałych 40% autor dostaje około 1/10. Innymi słowy, z autorskiego ma się mniej więcej 4-5% - co oznacza mniej więcej 2,5 zł za książkę. Biorąc pod uwagę tysiące godzin jakie zabiera napisanie książki (a potem jeszcze wielokrotne korekty, uzupełnianie formalizmów itd) zapewniam Cię, że nie jest to żadna konkurencja dla pensji architekta systemów (którym jestem). Trochę więcej można uzyskać sprzedając książki osobiście, ale to tez malizna.
  • Oczywiście, na pierwsze żądanie Moderacji usunę ze stopki to odwołanie - choć nieskromnie przypuszczam, że jest pożyteczne dla uczestników forum

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt sty 03, 2017 23:10
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
Marku, niepotrzebnie sie tłumaczysz. mainheartvk i tak tego nie przeczyta, a jeśli by przypadkiem przeczytał, to odwróci kota ogonem. Poważni dyskutanci znaja wartość Twojej pracy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 03, 2017 23:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
Oczywiście posty adyBRD wyleciały, bo nie zawierały absolutnie żadnych argumentów, kompletnie niczego merytorycznego, tylko prowokacyjne wycieczki personalne, oszczerstwa.

Gdy napiszesz coś merytorycznego, wtedy zostanie. W innym wypadku znowu wyleci.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz sty 05, 2017 17:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
Aaa niech to. nie zdążyłem zrobić kopii dla swojego prawnika :)

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz sty 05, 2017 17:53
Zobacz profil
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
chwat napisał(a):
Aaa niech to. nie zdążyłem zrobić kopii dla swojego prawnika :)


Ale ja zrobilam, Chwat...!

Z gory bylo wiadomo, ze nie zdzierzycie prawdy...


Cz sty 05, 2017 18:01
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
Soul33 napisał(a):
Oczywiście posty adyBRD wyleciały, bo nie zawierały absolutnie żadnych argumentów, kompletnie niczego merytorycznego, tylko prowokacyjne wycieczki personalne, oszczerstwa.

Gdy napiszesz coś merytorycznego, wtedy zostanie. W innym wypadku znowu wyleci.



Merytorycznie...? ....czyli po twojemu...?...albo po markowemu...?

Ja mam inne pojecie o tym, co merytoryczne, a co nie...A ty jestes tutaj moderatorem i powinienes byc obiektywny...ale nie jestes...Trzymasz z tymi, ktorzy wiecej " stawiaja"...i taki to z ciebie moderator...


Cz sty 05, 2017 18:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: O co chodzi z czyśćcem?
No @Soul33, narozrabiałeś to się tłumacz teraz :hmmm:

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz sty 05, 2017 18:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL