Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 17:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Powołaniowy Spis Ludności 2009:) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 21:58
Posty: 4
Post Re: Powołaniowy Spis Ludności 2009:)
WITAM
CZY KTOŚ WYBIERA SIĘ DO WSD W SZCZECINIE LUB JEST JUŻ PRZYJĘTY???


Śr sie 11, 2010 21:38
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 05, 2010 17:47
Posty: 3
Post Re: Powołaniowy Spis Ludności 2009:)
WSD w Tarnowie od 18 wrzesnia :D


N wrz 05, 2010 17:55
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 07, 2010 11:45
Posty: 16
Post Re: Powołaniowy Spis Ludności 2009:)
Witam wszystkich!

Od paru lat "chodzi mi po głowie seminarium". Kiedy jeszcze byłem w liceum przyszło mi do głowy, że może seminarium to jest moje miejsce. Czasem jednak starałem się "uciec", odwlec w czasie decyzję o swoim przyszłym życiu. Dlatego też, kiedy następował czas poważnych decyzji, unikałem ich podejmowania i wybierałem łatwiejszą drogę, taką, która zadowoli wszystkich. Tak więc od tego czasu udało mi się zdać maturę, a nawet skończyć studia :)
Jednak pomimo tego kapłaństwo "nie wywietrzało" mi z głowy. Jak bumerang wraca do mnie pytanie: Ile razy jeszcze będziesz uciekał?
Mimo, że mam fajną pracę, super znajomych, wygodne życie (z rodzicami ;) ), to nadal czegoś mi w tym życiu brakuje. Czuję się tak, jakby to nie było to czego oczekuję od życia.
I choć mam obawy czy to dobry wybór, to rozważam złożenie dokumentów do WSD w Łodzi.
Nie wiem czy starczy mi odwagi (bo już kiedyś mi jej zabrakło), ale powtarzam sobie słowa: "Wystarczy ci mojej łaski".
Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozeznania.
P.S. Chcąc się dowiedzieć ile osób myśli o oddaniu życia Bogu ,założyłem wątek "Powołaniowy spis ludności 2011", ale Elbrus wyjaśnił mi, że nie ma sensu zakładanie nowego wątku, skoro w tym można kontynuować wpisy, za co jestem mu wdzięczny ;)

Pozdrawiam
Piotrek


Pn mar 07, 2011 9:50
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 06, 2011 14:11
Posty: 60
Post Re: Powołaniowy Spis Ludności 2009:)
Ja mam taką modlitwę o rozeznanie powołania, myślę, że się Tobie przyda :)

Modlitwa o ukazanie drogi powołania:

Panie Jezu, w TWOJE RĘCE składam dziś swoją przyszłość. Ona należy do Ciebie, bo od chrztu św. jestem Twoją świątynią. Nie wiem, jaką wybrałeś dla mnie drogę. Nie wiem, co mnie na niej czeka. Nie wiem jeszcze w pełni, czy przez życie mam iść samotnie, niosąc miłość innym, czy też przeznaczyłeś dla mnie kogoś, kto zostanie moim współmałżonkiem.
Może chcesz, Panie, powołać mnie do życia zakonnego czy kapłańskiego. To Ty wszystko wiesz i dlatego proszę Cię o prowadzenie mnie przez każdy kolejny dzień mojego życia. Bądź, Jezu Chryste, Panem mojego życia. Bądź moim Królem i Przewodnikiem. Prowadź mnie drogą czystej miłości. Kształtuj moje serce i strzeż mnie przed upadkami. Jezu, ufam Tobie! Amen.

_________________
"Złożyłem w Panu całą nadzieję, On schylił się nade mną i wysłuchał wołania mego."


Pn mar 07, 2011 15:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL