Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 1:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 39  Następna strona
 Jestem homoseksualistą. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Ewolucja wymaga zachowania ciągłości gatunku. Ciągłość gatunku wymaga płodzenia potomków. W tym celu organizmy wyposażone są w coś takiego jak popęd. Płodzenie tych potomków następuje tylko w wyniku łączenia dwóch osobników płci przeciwnej.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sie 03, 2018 9:46
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Nie wszyscy ludzie muszą płodzić dzieci. Gdyby każdy człowiek był zobowiązany do spłodzenia dziecka, to księża i zakonnicy postępowaliby przeciwko naturze.

_________________
MODERATOR


Pt sie 03, 2018 9:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Nie muszą, ale naturalną rzeczą jest że większość to robi. Reszta to anomalia. O anomalia przecież pytałeś więc odpowiedziałem.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sie 03, 2018 9:50
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Powszechną rzeczą jest onanizm wśród młodzieży. To znaczy, że onanizm jest naturalny?

_________________
MODERATOR


Pt sie 03, 2018 10:41
Zobacz profil
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Zbigniew3991 napisał(a):
Powszechną rzeczą jest onanizm wśród młodzieży. To znaczy, że onanizm jest naturalny?
Oczywiście, że naturalny, jak najbardziej. "10 zwierząt, o których nie mieliście pojęcia, że się masturbują".


Pt sie 03, 2018 10:53

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Zbigniew3991 napisał(a):
Powszechną rzeczą jest onanizm wśród młodzieży. To znaczy, że onanizm jest naturalny?

Powszechną rzeczą wśród niemowlaków jest picie mleka z piersi matki i wypróżnianie się w pieluchę.
Czy to znaczy, że też tak postępujesz?
Rzucasz argument od czapy to i odpowiedź masz od czapy.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sie 03, 2018 12:46
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Nie jestem niemowlęciem. Z pewnych rzeczy się wyrasta.

Jeśli mamy argument większości, musimy uznać, że celibat jest nienaturalny - jest w mniejszości.
Ten argument nie wystarcza - potrzebny jest inny.

_________________
MODERATOR


Pt sie 03, 2018 13:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Zbigniew3991 napisał(a):
Nie jestem niemowlęciem. Z pewnych rzeczy się wyrasta.

Z onanizmu również.
Zbigniew3991 napisał(a):
Jeśli mamy argument większości, musimy uznać, że celibat jest nienaturalny - jest w mniejszości.

Nie twierdzę, że celibat jest naturalny.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sie 03, 2018 13:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jestem homoseksualistą.
akruk napisał(a):
Zbigniew3991 napisał(a):
Powszechną rzeczą jest onanizm wśród młodzieży. To znaczy, że onanizm jest naturalny?
Oczywiście, że naturalny, jak najbardziej. "10 zwierząt, o których nie mieliście pojęcia, że się masturbują".
Oczywiste nieporozumienie. Żadne zwierzęta się nie masturbują, to tylko antropomorfizm. Zwierzęta postępują instynktownie, a nie postępują w sposób świadomy podlegający ocenie. Instynktowne zachowania zwierząt przypominają nam nasze zachowania i stąd ich ocena dokonywana wtórnie przez nas. Zwierzęta nie mordują, nie prostytuują się, nie kradną, nie kłamią, nie zdradzają, i nie onanizują się, bo jeśliby tak robiły, to pociągalibyśmy je do odpowiedzialności i ciągalibyśmy je po sądach i wsadzali do więzień. Tymczasem robimy z nich kotlety, więc nie są one istotami w sensie ludzkim, wykonującymi czynności w sensie ludzkim. Wszystko co zwierzęta "robią" to jedynie podleganie procesom biologicznym.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt sie 03, 2018 18:29
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Według której koncepcji natury? Pytałem juź o to: czym jest według Was natura?

Niektórzy nie wyrastają z onanizmu.

Medycyna stwierdza na podstawie badań naukowych, że homoseksualizm i onanizm to zjawiska naturalne. Medycyna bada naturę. Według badań medycznych nie ma związku bezpośredniego pomiędzy czynami homoseksualizmem a zgubnym wpływem na zdrowie, a także nie ma dowodów na zgubny wpływ onanizmu na zdrowie. Poza niektórymi przypadkami, rzecz jasna. Uzależnienie od onanizmu jest niezdrowe. Analogicznie alkohol nie ma zgudnego wpływu na zdrowie, jeśli jest spożywany w odpowiedni sposób i w odpowiednich ilościach.

Co Wy na to?

_________________
MODERATOR


Pt sie 03, 2018 18:29
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Jestem homoseksualistą.
chwat napisał(a):
akruk napisał(a):
Zbigniew3991 napisał(a):
Powszechną rzeczą jest onanizm wśród młodzieży. To znaczy, że onanizm jest naturalny?
Oczywiście, że naturalny, jak najbardziej. "10 zwierząt, o których nie mieliście pojęcia, że się masturbują".
Oczywiste nieporozumienie. Żadne zwierzęta się nie masturbują, to tylko antropomorfizm. Zwierzęta postępują instynktownie, a nie postępują w sposób świadomy podlegający ocenie. Instynktowne zachowania zwierząt przypominają nam nasze zachowania i stąd ich ocena dokonywana wtórnie przez nas. Zwierzęta nie mordują, nie prostytuują się, nie kradną, nie kłamią, nie zdradzają, i nie onanizują się, bo jeśliby tak robiły, to pociągalibyśmy je do odpowiedzialności i ciągalibyśmy je po sądach i wsadzali do więzień. Tymczasem robimy z nich kotlety, więc nie są one istotami w sensie ludzkim, wykonującymi czynności w sensie ludzkim. Wszystko co zwierzęta "robią" to jedynie podleganie procesom biologicznym.


Kiedy zwierzę zabije człowieka, na przykład agresywny pies pogryzie człowieka i go zrani, to jest zamykany, zabijany, izolowany, karany. Tak samo kocica, która biega za kotami i rodzi tyle kociąt, że niemożliwe jest wyżywić wszystkie zwierzaki, jest sterylizowana przez weterynarza.
Zwierzęta onanizują się, "robią sobie dobrze". Tak samo niektóre zwierzęta są homoseksualne (biegają za osobnikami tej samej płci). Możesz sobie to nazywać jak chcesz, Chwacie, ale takie zjawisko istnieje. Czy nazwiemy to onanizmem, czy nie, niektóre zwierzęta doprowadzają same siebie do orgazmu. Tyle. Te same zwierzęta, kiedy jest dostępny inny przedstawiciel tego samego gatunku, są w stanie współżyć. Widocznie w przyrodzie tak jest.

_________________
MODERATOR


Pt sie 03, 2018 18:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Zbigniew3991 napisał(a):
Według której koncepcji natury? Pytałem juź o to: czym jest według Was natura?
Niektórzy nie wyrastają z onanizmu
Onanizm to nie kwestia wyrastania, tylko decyzji.

Cytuj:
Medycyna stwierdza na podstawie badań naukowych, że homoseksualizm i onanizm to zjawiska naturalne.
Medycyna nie zajmuje się oceną etyczną. Zaspokajanie łaknienia też jest z medycznego punktu widzenia naturalne i medycyna nie wartościuje, czy będzie to np kanibalizm.

Cytuj:
Medycyna bada naturę. Według badań medycznych nie ma związku bezpośredniego pomiędzy czynami homoseksualizmem a zgubnym wpływem na zdrowie, a także nie ma dowodów na zgubny wpływ onanizmu na zdrowie
I co z tego? Kradzież też nie ma zgubnego wpływu
na zdrowie. Czy medycyna zaleca kradzież?

Cytuj:
Uzależnienie od onanizmu jest niezdrowe.
Zdrowie nie jest wyznacznikiem etycznym. Mnóstwo aktywności uznajemy za niewłaściwe, pomimo że nie są uzależnieniami. Np kłamanie nie jest samo w sobie niezdrowe, nie musi być uzależnieniem, a mimo wszysto oceniamy go jako niewłaściwe.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt sie 03, 2018 18:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Zbigniew3991 napisał(a):
Kiedy zwierzę zabije człowieka, na przykład agresywny pies pogryzie człowieka i go zrani, to jest zamykany, zabijany, izolowany, karany
Oczywiście, bo stanowi dla nas zagrożenie, ale nikt nie wartościuje jego działań i agresywny pies nie dokonuje rachunku sumienia i postanawia poprawę.

Cytuj:
Tak samo kocica, która biega za kotami i rodzi tyle kociąt, że niemożliwe jest wyżywić wszystkie zwierzaki, jest sterylizowana przez weterynarza.
Całkiem inaczej niż u ludzi. Kobiety biegające za mężczyznami nie są sterylizowane przez weterynarza

Cytuj:
Zwierzęta onanizują się, "robią sobie dobrze".
Antropomorfizm. Dla zwierzęcia to proces biologiczny, a onanizmem jest to jedynie z naszego punktu widzenia.

Cytuj:
Tak samo niektóre zwierzęta są homoseksualne (biegają za osobnikami tej samej płci).
Antropomorfizm. Słyszałeś jakieś zwierzę mówiące, że jest homoseksualistą? Bo ja na razie nie. Homoseksualizm zwierząt jest efektem naszego punktu widzenia.

Cytuj:
Czy nazwiemy to onanizmem, czy nie, niektóre zwierzęta doprowadzają same siebie do orgazmu.
Kwestia nazwania jest kluczowa, bo tego właśnie dokonujesz na poziomie świadomości. Jedynie ludzie nazywają czynności, zwierzęta ich nie rozróżniają w sposób świadomy.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pt sie 03, 2018 19:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Chwat - jak definiujesz świadomość, bo tak się składa że większość naukowców jest zgodnych co do tego że pewne gatunki zwierząt posiadają nawet samoświadomość czyli wyższą formę świadomości, a to że nie używają słów takich jak gatunek ludzki nie znaczy że nie myślą, że nie mają świadomości. Z tego co piszesz znalazłeś taką definicję świadomości, która pasuje tylko do ludzi, bardzo by mi się przydała , więc bądź tak uprzejmy i się nią ze mną podziel...

Dlaczego uważasz że zwierzęta wykazujące zachowania homoseksualne nie są homoseksualne, a te które się masturbują tego nie robią? Bo nie nazywają tego w ten sposób? Czyli człowiek niemowa też nie może być masturbującym się homoseksualistą? Co sprawia że dwoje ludzi posiadający pociąg seksualny do osobników tej samej płci to homoseksualiści a dwa szympansy posiadające pociąg seksualny do osobników tej samej płci to antropomorfizm? Może zaproponuj jakieś inne nazwy na określanie tego typu zachowań u zwierząt, bo takie zachowania są w pełni naturalne i dość powszechne.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Pt sie 03, 2018 19:30
Zobacz profil
Post Re: Jestem homoseksualistą.
chwat napisał(a):
akruk napisał(a):
Zbigniew3991 napisał(a):
Powszechną rzeczą jest onanizm wśród młodzieży. To znaczy, że onanizm jest naturalny?
Oczywiście, że naturalny, jak najbardziej. "10 zwierząt, o których nie mieliście pojęcia, że się masturbują".
Oczywiste nieporozumienie. Żadne zwierzęta się nie masturbują, to tylko antropomorfizm..
Nie używaj słów, których nie rozumiesz, bo wychodzisz na głupka. Nie jest to żaden antropomorfizm.

chwat napisał(a):
Zwierzęta postępują instynktownie, a nie postępują w sposób świadomy podlegający ocenie.
To nie ma w ogóle nic do rzeczy w omawianej kwestii. Zwierzęta postępują naturalnie. Postępują naturalnie i niektóre z nich masturbują się. Dlatego masturbacja jest zachowaniem naturalnym. A pisanie za pośrednictwem komputera na forum internetowym albo paradowanie w złoconych szatach i tiarze nie jest naturalne -- żadne zwierzę tak nie robi. Jedno i drugie to wytwory cywilizacji.

chwat napisał(a):
Instynktowne zachowania zwierząt przypominają nam nasze zachowania i stąd ich ocena dokonywana wtórnie przez nas.
Jaka ocena? W ogóle nie oceniam, czy to dobrze, czy źle, że jakiś nietoperz się masturbuje. Ma ochotę, to się masturbuje, co mi do tego. W ogóle tego nie oceniam etycznie.

chwat napisał(a):
Zwierzęta nie mordują, nie prostytuują się, nie kradną, nie kłamią, nie zdradzają, i nie onanizują się
Bredzisz. Zwierzęta mordują, prostytuują, kradną, onanizują się...

chwat napisał(a):
bo jeśliby tak robiły, to pociągalibyśmy je do odpowiedzialności i ciągalibyśmy je po sądach i wsadzali do więzień.
A niby po co i dlaczego? Jeśli zwierzęta mordują się między sobą, to zwykle ludzi to w ogóle nie obchodzi. Zagryzły się dwa wilki, to się zagryzły. Tak samo jeśli prostytuują się w ramach własnego gatunku. Swoją drogą prostytucja nie jest w Polsce zakazana, nie zamyka się za nią do więzienia. Póki co. Za onanizm też nie.

Wyprodukowałeś stertę bredni, ot co.

chwat napisał(a):
Tymczasem robimy z nich kotlety, więc nie są one istotami w sensie ludzkim.
A kto powiedział, że są istotami ludzkimi? :o Są naturalne, to wystarczy. Mówimy o naturalności.


Pt sie 03, 2018 19:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 39  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL