Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 39  Następna strona
 Jestem homoseksualistą. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Skoro nie zezwalasz na związek homoseksualny i pewnie na adopcje dzieci. To nie wymagaj od związku homoseksualnego wychowania dziecka.

Myślę ze wystarczy jak płace podatki na domy dziecka a tacy jak ja sierot nie robią. To jest mój wkład w Polskę. Dzięki temu ze utrzymuje porzucone dzieci, których ojcowie heteroseksualni nie chcą utrzymywać Polska będzie trwać.

Jeszcze żadna cywilizacja nie wyginęła przez związki homoseksualne.
Nie jest tak jak myślisz ze po legalizacji wszyscy zrezygnują z związków heteroseksualnych na rzecz związków homoseksualnych. Bo powiedz czy ty byś też zawarł związek homoseksualny gdybyś mógł?
Legalizacja związków homoseksualnych nic nie zmieni w kwestii przyrostu naturalnego.

Homoseksualista nie zawrze związku heteroseksualnego bo homoseksualny ma nielegalny. Tak nie zmusisz homoseksualistów do płodzenia dzieci. Homoseksualista będzie po prostu wiecznym kawalerem i tak nie spłodzi żadnego dziecka. Legalizacja związków partnerskich nie zmniejszy przyrostu naturalnego.


Wt kwi 23, 2013 14:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Jestem homoseksualistą.
We Francji właśnie zalegalizowano małżeńśtwa homo. A co zrobili ich przeciwnicy (niektórzy, jasne że nie wszyscy), których w społeczeństwie francuskim jest mniej niż zwolenników? Pobili się z policją. Ciekawe czy tak postąpiłby Jezus?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... cznie.html

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr kwi 24, 2013 8:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Chyba większość z protestujących we Francji wyznaje Allaha.


Pt kwi 26, 2013 0:49
Zobacz profil
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Vacarius napisał(a):
Chyba większość z protestujących we Francji wyznaje Allaha.

Muzułmanie w kwestiach małżeństw, rodziny, kierują się Koranem, nie interesują ich prawa cywilne.


Pt kwi 26, 2013 15:45

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 23:22
Posty: 19
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Witam,

Chciałbym żebyście wiedzieli, że Pan Bóg stworzył ten świat i wszystko co w nim jest razem z nami na końcu.
Z czasem ustalał przepisy, które wskazują co jest złe w Jego oczach, a co jest dobre.Tak powstało prawo.
Jeśli ty uznajesz, że w rzeczy samej tak jest, wierzysz, to proszę cię abyś się uspokoił (bo to zdaje się jest dla ciebie zbyt ciężkie do zniesienia) wziął do ręki pismo i zaczął powoli poznawać prawo.

To prawda, że homoseksualizm jest grzechem. Kiedyś nie był tego pojęcia i mówiono zwyczajnie: mężczyzna współżyje z mężczyzną (choć może były jakieś terminy w starych czasach).W Biblii nie znajdziesz pojęcia homoseksualizm, ani też masturbacji ale masturbacja też jest grzechem. Biblia opisuje to takimi słowami: mąż współżyjący ze sobą albo słowem samogwałt. Wiadomo jednoznacznie o co chodzi.

Proponuję żebyś poczytał po troszku ile starczy ci wiary, a w miarę jak będziesz więcej wiedział rozjaśni ci się w głowie im więcej będziesz wiedział, będziesz wiedział co dalej robić.

Ja osobiście nie zazdroszczę szczęścia homoseksualistom i zadaje pytanie kto zazdrości?heteroseksualiści?
czego niby mieliby im zazdrościć?

Świat stoi przed tobą taki jaki jest, ty masz wolną wolę, możesz robić dobrze lub źle.Wiedz jednak,że homoseksualiści,jak też onaniści są grzesznikami i jak dobrze pamiętam do królestwa niebieskiego nie mogą wejść.

Proszę nie gniewajcie się Chłopaki, że to piszę, starałem się przedstawić wam sprawę obiektywnie żeby was nie urazić, a zrobiłem to z troski o was. Przemyślcie to na spokojnie i jak chcecie się dowiedzieć konkretnie to czytajcie Biblie, a jak zabraknie wam rozumu to pytajcie mądrych.

A do każdego na tym forum chciałbym napisać abyśmy nie kłócili się, nie atakowali nikogo zniewagami (nawet tymi ukrytymi miedzy wierszami) tylko wyjaśniali pytającym to co możemy najlepiej jak umiemy.

Pamiętajmy, że celem tego forum i tej strony jest pomagać w poznawaniu Pana Boga i Jego syna Pana Jezusa i wszystko tu powinno być w tym interesie,a nie powinno temu przeszkadzać.Niech zatem ewangelia będzie szerzona.

Pozdrawiam wszystkich.
I bądźcie wytrwali.
Kto cierpi z powodu Słowa ten jest szczęśliwy.


Śr maja 29, 2013 16:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Tą decyzją postawił na szali swoją przyszłość i karierę w Kościele katolickim. Ksiądz Gary Meier z St. Louis w USA ogłosił, że jest gejem i autorem anonimowej dotychczas książki "Ukryte głosy: Refleksje geja, księdza katolickiego". Przez 15 lat próbował pracować, przekonywać, że potępianie homoseksualistów nie jest dobre. Zrezygnował.
- Przez lata próbowałem pogodzić moje milczenie jako księdza-geja z coraz bardziej antygejowską postawą Kościoła. Bezskutecznie - Meier pisał w swojej książce. - Miałem nadzieję, że znajdę sposób, by pogodzić moją orientację z pozostaniem w tej wrogiej mi hierarchii. Bezskutecznie - dodał.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wnia_.html

Walka z wiatrakami.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr maja 29, 2013 22:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 26, 2012 18:23
Posty: 131
Post Re: Jestem homoseksualistą.
pającze-mały napisał(a):
Witam,


To prawda, że homoseksualizm jest grzechem. Kiedyś nie był tego pojęcia i mówiono zwyczajnie: mężczyzna współżyje z mężczyzną (choć może były jakieś terminy w starych czasach).W Biblii nie znajdziesz pojęcia homoseksualizm, ani też masturbacji ale masturbacja też jest grzechem. Biblia opisuje to takimi słowami: mąż współżyjący ze sobą albo słowem samogwałt. Wiadomo jednoznacznie o co chodzi.


To nielogiczne co piszesz. Źle interpretujesz cytaty które przytaczasz. To wręcz herezja.

Moralność mówi o tym, że człowiek może postąpić moralnie lub niemoralnie jeśli ma wolną wolę.
Człowiek nie może zmienić nagle orientacji.
Logicznie rozumując: Nie można określać czy homoseksualizm (niezależny od woli człowieka) jest moralny czy nie.
Można oceniać czy seks homoseksualny jest moralny czy nie.

Wszystkie fragmenty Biblii mówią, ze tylko ten kto współżyje z osobami tej samej płci ma grzech. Biblia nie mówi kompletnie nic o tym czy homoseksualizm jest zły czy dobry.

w Biblii są dokładne (nawet kilka) fragmentów o onanizmie i homoseksualizmie. Poszukaj i porównaj - przekonasz się.

Nie obrażasz mnie ale ... to co piszesz nie jest do końca w porządku.


So cze 15, 2013 8:46
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Jestem homoseksualistą.
BrunoEdward napisał(a):
Wszystkie fragmenty Biblii mówią, ze tylko ten kto współżyje z osobami tej samej płci ma grzech.

Kiedyś uznawano tylko dwie płci ale dziś sytuacja trochę się skomplikowała. Jest trzecia płeć transseksualna. Bo trudno nazwać kogoś kto ma cycki mężczyzną. A co więcej kogoś kto w umyśle jest 100% kobietą i nie ma nic z mężczyzny. Nie ma w umyśle chęci dominacji, agresji, walki o przywództwo w stadzie, zupełnie nic z mężczyzny. A za to ma chęć strojenia się i zwracania uwagi na swój wygląd jak kobieta.


N lip 21, 2013 5:26
Zobacz profil
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Cytuj:
Kiedyś uznawano tylko dwie płci ale dziś sytuacja trochę się skomplikowała. Jest trzecia płeć transseksualna. Bo trudno nazwać kogoś kto ma cycki mężczyzną. A co więcej kogoś kto w umyśle jest 100% kobietą i nie ma nic z mężczyzny. Nie ma w umyśle chęci dominacji, agresji, walki o przywództwo w stadzie, zupełnie nic z mężczyzny. A za to ma chęć strojenia się i zwracania uwagi na swój wygląd jak kobieta.

Ta niby "trzecia płeć" występowała od zawsze.
Różnicę stanowi jedynie to, że współczesna medycyna pozwala na fizyczną zmianę płci.
I też nie do końca - nigdy mężczyzna zmieniający płeć na kobiecą nie urodzi dziecka, a dawna kobieta jako mężczyzna nie zapłodni kobiety.


N lip 21, 2013 8:26
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Alus napisał(a):
Cytuj:
Kiedyś uznawano tylko dwie płci ale dziś sytuacja trochę się skomplikowała. Jest trzecia płeć transseksualna. Bo trudno nazwać kogoś kto ma cycki mężczyzną. A co więcej kogoś kto w umyśle jest 100% kobietą i nie ma nic z mężczyzny. Nie ma w umyśle chęci dominacji, agresji, walki o przywództwo w stadzie, zupełnie nic z mężczyzny. A za to ma chęć strojenia się i zwracania uwagi na swój wygląd jak kobieta.

Ta niby "trzecia płeć" występowała od zawsze.
Różnicę stanowi jedynie to, że współczesna medycyna pozwala na fizyczną zmianę płci.
I też nie do końca - nigdy mężczyzna zmieniający płeć na kobiecą nie urodzi dziecka, a dawna kobieta jako mężczyzna nie zapłodni kobiety.

Za kilkadziesiąt lat medycyna być może i z tym sobie poradzi. Wtedy byłoby można oddać nasienie do banku spermy potem zmienić płeć na żeńską i urodzić dziecko z wcześniej oddanego własnego nasienia. Stając się jednocześnie ojcem i matką dziecka. ;)


N lip 21, 2013 8:33
Zobacz profil
Post Re: Jestem homoseksualistą.
I co w tym bedzie dobrego dla dziecka?
Czlowiek przechytrzy (byc moze) nature i narobi innym szkod.


N lip 21, 2013 9:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Jestem homoseksualistą.
To ze w ogóle byłoby zamiast nie być.
Bo kiedy medycyna da pojedynczemu człowiekowi możliwości na rozmnażanie się to na pewno zwiększy się przyrost naturalny. Człowiek za sprawą postępu nauki osiągnie kiedyś doskonałość.
Pisarze Since-Fiction widzą przybyszów z kosmosu jako "szaraków" z wielką głową i jednopłciowych. Ale to nie są zadni obcy to jesteśmy my ludzie za 1000 lat.


N lip 21, 2013 10:12
Zobacz profil
Post Re: Jestem homoseksualistą.
A czym jest "doskonalosc"? Na przestrzeni wiekow kazdy rozumial to inaczej.

Czlowiek jest z natury istota niepelna. Brakuje mu tej "drugiej plci" i to nie tylko w sensie seksualnym, ale takze psychologicznym, intelektualnym, emocjonalnym. Jednoczesnie mam wrazenie, ze plec powoduje, ze pewnych cech drugiej plci nie jestesmy w stanie "wytworzyc". Po prostu mamy te cechy, kotre mamy i naleza one do naszej osoby. Za innymi mozemy tesknic, mozemy chciec nasz wymienic, ale to tylko cos za cos. Wszystkiego na raz miec nie mozemy, bo bylibymy czyms nieokreslonym.
Taka jest moja teoria.


N lip 21, 2013 10:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Wszyscy ludzie nie zdecydują się na takie zmiany swoich genów aby być jednopłciowi nie odczuwać miłości tęsknoty itp. Ale kiedyś od ludzi odłączy się za sprawą modyfikacji genetycznych nowy niemal doskonały gatunek.
A potem za sprawą jakiegoś kataklizmu lub epidemii ci którzy nie zdecydowali się na ulepszenia swoich genów mogą wyginąć i pozostaną tylko "szaraki".


N lip 21, 2013 11:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: Jestem homoseksualistą.
Vacarius napisał(a):
To ze w ogóle byłoby zamiast nie być.
Bo kiedy medycyna da pojedynczemu człowiekowi możliwości na rozmnażanie się to na pewno zwiększy się przyrost naturalny. Człowiek za sprawą postępu nauki osiągnie kiedyś doskonałość.
Pisarze Since-Fiction widzą przybyszów z kosmosu jako "szaraków" z wielką głową i jednopłciowych. Ale to nie są zadni obcy to jesteśmy my ludzie za 1000 lat.

Wątły (słaby), trójpalczasty (niższe zdolności manipulacyjne), morda młodej modliszki z uwstecznionym nosem u ustami (słabe zmysły), ogromne migdałowato-krowie oczy nie wiadomo po co (więcej widzi na ekranie?) i ponoć jest mądry (i ponoć potrafi chcieć bić się z człowiekiem na pięści, by dostać w "nos" i paść :D). Sama jednopłciowość zmniejsza różnorodność populacji i zmniejsza prawdopodobieństwo przeżycia... No dobra, powiedzmy, że jest nieziemsko inteligentny i wszystko robią za niego maszyny... no zaraz, jeżeli wszystko robią za niego maszyny, to nie będzie inteligentny. Ech, ideał pojęciem względnym jest ;)

Meh, przed chwilą coś mi mignęło za oknem i myślałem, że to szarak XD

Ps: To tak profilaktycznie, żeby nie przylazł - atutem mogą być dodatkowe umiejętności typu telepatia itd. No ale tu mamy coś kosztem czegoś, więc i ideale nie może być mowy.

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


N lip 21, 2013 22:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 39  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL