Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Jaki jest mój cel na ziemi po ZK 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 20:15
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
Post Jaki jest mój cel na ziemi po ZK
Witajcie. To moj pierszy posdt. Jestem nowym użydkownikiem interneta wiec wybaczczćie moje slabe umjejętnoźci. Kilka sluw u mie na poczonteg.
Wyszłem z ZK po 20 latah odsiatki za bardzo złom rzecz. Teraz muj syn pomaga mi wrucic abym mug życ wśrud ludzi.
Wyszłem pul roku temu z zakladu KARNEGO za złe rzeczy. Mialem duzo czasu aby myslec i czytać rużne gazety. Chce sie zmienic bo wyszlem z ZK po 20 latach za kare. Durzo sluhalem i chce poswiecic siw wieże. Podoba mi to sie. Nie znam nic co moze mi pomudz. Pomuszcie wy. Doradzdżcie co czytac i z kim rozmwiac aby byc blizej boga. Ja bylem niewierzoncy ale odkont wyszlem z ZK to chce bc dobry. Niestety rzona mne zostawila dla innej kobiety a syn jest ze tak ujne..pedał. ale dobry bo pomaga zakupy i teras pisac i dal mi swoj adres email www zebym mugl sie tu zapisac. Muwi ze to zle ze go pedal nazwalem ale to prawda. Rodzine hcialbym zalorzyc. Ale mnie nie szanujom za nazwisko. W ZK ladwo. Ie bylo. Musialem kilku cweli dojechac. Ale jusz jest ok. Pszepraszam za jenzyk.

Pozdrawiam
Silny


Cz lut 15, 2018 20:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Jaki jest mój cel na ziemi po ZK
3/12


Cz lut 15, 2018 23:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 20:15
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
Post Re: Jaki jest mój cel na ziemi po ZK
Co to te 3/12?


Cz lut 15, 2018 23:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Jaki jest mój cel na ziemi po ZK
Ocenka. Jak się postarasz bardziej to podciągnę na 4, może nawet 4+ – na razie trolololo bardzo przewidywalne, zdecydowanie poniżej średniej. :/


Cz lut 15, 2018 23:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 20:15
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
Post Re: Jaki jest mój cel na ziemi po ZK
Co to te trolo? Szkola to jest rzebys mie ocenial? Ja rade szukam a nie szkole.


Pt lut 16, 2018 0:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Jaki jest mój cel na ziemi po ZK
Michał_Kotaszewski napisał(a):
Witajcie. To moj pierszy posdt. Jestem nowym użydkownikiem interneta wiec wybaczczćie moje slabe umjejętnoźci. Kilka sluw u mie na poczonteg.
Wyszłem z ZK po 20 latah odsiatki za bardzo złom rzecz. Teraz muj syn pomaga mi wrucic abym mug życ wśrud ludzi.
Wyszłem pul roku temu z zakladu KARNEGO za złe rzeczy. Mialem duzo czasu aby myslec i czytać rużne gazety. Chce sie zmienic bo wyszlem z ZK po 20 latach za kare. Durzo sluhalem i chce poswiecic siw wieże. Podoba mi to sie. Nie znam nic co moze mi pomudz. Pomuszcie wy. Doradzdżcie co czytac i z kim rozmwiac aby byc blizej boga. Ja bylem niewierzoncy ale odkont wyszlem z ZK to chce bc dobry. Niestety rzona mne zostawila dla innej kobiety a syn jest ze tak ujne..pedał. ale dobry bo pomaga zakupy i teras pisac i dal mi swoj adres email www zebym mugl sie tu zapisac. Muwi ze to zle ze go pedal nazwalem ale to prawda. Rodzine hcialbym zalorzyc. Ale mnie nie szanujom za nazwisko. W ZK ladwo. Ie bylo. Musialem kilku cweli dojechac. Ale jusz jest ok. Pszepraszam za jenzyk.

Pozdrawiam
Silny


Wybiesz sobie taki cel w życiu jaki ci pasuje, no i tyle.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt lut 16, 2018 8:14
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest mój cel na ziemi po ZK
Twój cel na ziemi to zjednoczyc się Z Bogiem.
Wiem że to brzmi smiesznie - bo to straszny ogólnik. Prosto piszać chodzi o to aby nauczyc sie myslec tak jak ON. Poznac co jest dobre a co złe faktycznie - bo często mamy z tym problemy.
Zacznij czytac Pismo - zdobrze jest zaczać od Ksiegi Rodzaju (pierwsza w Starym Testamencie ) potem poprzestac na starym na jakis czas i przeczytac Ewangelie z Nowego Testamentu.
Sprubuj zacząć chodzić do kościoła. Jesli byłeś z rodziny niewierzacej - trudna beędzie nauka z Kościoła . Pytaj tutaj jak czegoś nie rozumiesz. Za twoje złe czyny juz zapłaciłeś na ziemi - w ZK (te konkretne). Teraz obyś pozostał na dobrej drodze i zacznij nowe życie - bez tego kryminału juz. Łatwo nie będzie ani z pracą, ani z relacjami z ludzmi po ZK. Masz bracie teraz ciężki Krzyz na życe ale jak udźwigniesz i dotrwasz - będziesz w Niebie. A tam juz nie ma po co kraść i zabijać ani głodu ani biedy ani pragnienia zadnego. Wszystko to co nas tu gnębi tam nie istnieje. Ale aby tam miec szanse na wstęp trzeba się mocno zmienić - przede wszystkim uwierzyc w Jezusa Chrystusa. Czy ty wierzysz?


Trzymam za ciebie kciuki ( a i pomodlę sie).
PS. Nie mówię tego złośliwie - ale nad ortografia popracuj - nie to "żem" ja jakiś wielki uczony - sam je robie często - ale wiem że wcześniej czy później ktos ci tu to wygarnie - a pewnie i w gorszej formie niz ja.
Z Bogiem.


So mar 03, 2018 17:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL