Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 16:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Dlaczego? [nie mogłam podnieść wzroku na biskupa] 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N paź 23, 2016 18:06
Posty: 1
Post Dlaczego? [nie mogłam podnieść wzroku na biskupa]
Od pewnego czasu nurtuje mnie pewien problem. Uczestnicząc w spotkaniu z biskupem mówiłem o swojej działalności w kościele. Nie wiem dlaczego, ale w momencie kiedy biskup się do mnie zwrócił nie mogłam na niego podnieść wzroku. Potem wszystko było ok. Ale ciągle mnie nurtuje pytanie, dlaczego tak się stało.
Może jakieś sugestie? Proszę.


Ostatnio edytowano Wt paź 25, 2016 17:43 przez jumik, łącznie edytowano 1 raz

Edycja tematu



Pn paź 24, 2016 12:51
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego?
Być może byłaś powodowana nieśmiałością, to jest chwilowym onieśmieleniem w obecności osoby biskupa. Zależy co czułaś w tym momencie, czy to było spowodowane poprzez poczucie onieśmielenia czy też czułaś że coś/ktoś nie pozwala spojrzeć na biskupa.

Osoby opętane zazwyczaj nie mogą patrzeć w oczy egzorcysty, w momentach rozmowy z nim, każdy biskup jest także egzorcystą, ale raczej nie można sugerować takiej możliwości w Twoim przypadku, jako że nic nie wiadomo czy masz jakiekolwiek problemy w kwestii duchowej.


Pn paź 24, 2016 17:03
Post Re: Dlaczego?
zosia222 napisał(a):
Od pewnego czasu nurtuje mnie pewien problem. Uczestnicząc w spotkaniu z biskupem mówiłem o swojej działalności w kościele. Nie wiem dlaczego, ale w momencie kiedy biskup się do mnie zwrócił nie mogłam na niego podnieść wzroku. Potem wszystko było ok. Ale ciągle mnie nurtuje pytanie, dlaczego tak się stało.
Może jakieś sugestie? Proszę.

Sugestia, jak piszesz to zdecyduj się na rodzaj jakiego chcesz użyć: męski czy żeński.

Podkreślenie w cytacie M-M


Pn paź 24, 2016 20:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL