Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 20:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Rodzinny problem - czym jest wybaczenia w praktyce? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2850
Post Re: Rodzinny problem - czym jest wybaczenia w praktyce?
Wspieram Twoje działania modlitwą.
Nie chcę przekonywać do niczego. Natomiast to, że przeczytałaś, rozważyłaś, z pewnością nie będzie stratą. Różne poglądy, postawy pomagają w podjęciu własnych decyzji. Życzę CI aby były słuszne i skuteczne. A rezultatem ich była pełna zgody rodzina.
(Mały niuans - skoro piszesz TESĆ z dużej litery, to znaczy, że masz do niego duży szacunek.)


Wt gru 06, 2016 16:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Rodzinny problem - czym jest wybaczenia w praktyce?
Maruszka napisał(a):

Teściowej chcę dać szansę i już tak zdecydowałam... Przekonują mnie Twoje słowa nokia, ale wiem, że takie drastyczne rozwiązanie to równałoby się koniec relacji na zawsze.. wolę najpierw porozmawiać szczerze, może się uda...


koniec relacji a i owszem możliwe ale na ich własne życzenie, rozmowa może i tak ale nie Ty tylko Twój maż jako syn powinien porozmawiać . tak jak Jacek Pulikowski mowi w filmie poniżej.
Po drugie rozmowa z Twojej strony o czym? Powiesz im proszę się nie wywyższać że macie dużo kasy i proszę mnie nie obmawiać? myślisz że to coś zmieni? szczerze wątpię.
Sa porostu typy ludzi, którzy przez to że maja pozycje i pieniądze czuja sie lepsi i wywyższaja ty ich nie miałaś wiec małżeństwo ich syna traktują jak "mezalians". Juz lepiej pozostawić te relacje na stopie świąteczno imieninowej (udawanej). Najważniejsza jest relacja małżeńska Twoja i Twojego męża.
A mąż też popełnia błąd że mówi ci wszytko dokładnie co oni gadają, powinien powiedzieć tyle że są przeciwni i nie drążyć tematu. Bo tylko sobie niepotrzebnie zaprzątasz głowę.




https://www.youtube.com/watch?v=BRtFVs_L1O4 polecem do posłuchania

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


Wt gru 06, 2016 18:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL