Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona
 Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 27, 2011 8:37
Posty: 604
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Zobaczyło to miliony ludzi.
Jeden niewazny12 robi z tego problem.
Człowieku, Ty naprawdę potrzebujesz większej pomocy, niż ta którą dostajesz obecnie.
Na pewno duchowej i medycznej, ładnie zbilansowanej.
A pisanie na forum tylko pogłębia Twoje obsesje i paranoje.


Pn cze 18, 2012 8:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 26, 2012 18:23
Posty: 131
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
To prawda ... pomoc specjalistyczna przy da Ci się niewazny12 ...


Pt sie 10, 2012 10:33
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 13:30
Posty: 1518
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Cytuj:
Przykre to jest, że obrzydliwości wychodzą z ludzkiego ciała.


Przyznaj się.Lubisz pewno pooglądać sobie strony dla dorosłych,ten obrzydliwy owoc zakazany :-D

_________________
Zdrowego rozsądku życzę...


So sie 11, 2012 11:41
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Jakby nie oglądał, to by sobie nie zdawał sprawy, że takie coś istnieje. Jego umysł byłby czysty i wolny.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


So sie 11, 2012 11:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 10, 2010 15:26
Posty: 455
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
To nie jest kwestia wchodzenia na strony erotyczne. Problem jest znacznie głębszy - dotyczy umysłu i psychiki oraz umiejętności radzenia sobie z tym, co odbieramy jako przykre, złe, obciążające nas.
Większość ludzi potrafi uruchomić w sobie pewne mechanizmy obronne, które pozwalają zmierzyć się z trudnościami, znaleźć usprawiedliwienie swoich zachowań, a co najważniejsze- pomagają optymistycznie patrzeć w przeszłość i czerpać zadowolenie z życia. Niestety, w pewnych sytuacjach pomóc może tylko specjalista zajmujący się tego rodzaju przypadkami. Szczególnie wtedy, gdy dręczący nas problem staje się obsesją.


N sie 12, 2012 18:44
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
No tak.
W przypadkach patologicznych rodzi się z obsesji czynny pedofil, albo Breivik....

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


N sie 12, 2012 18:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 10, 2010 15:26
Posty: 455
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
homo_homini_canis_est napisał(a):
W przypadkach patologicznych rodzi się z obsesji czynny pedofil, albo Breivik....


To zależy, czego ta obsesja dotyczy. To, że ktoś przejawia zainteresowania filmami erotycznymi, absolutnie nie oznacza ze zostanie pedofilem albo gwałcicielem, czy też będzie przejawiał agresję wobec innych osób. Natomiast nie jest normalne, jeśli młody człowiek widzi zło w tym wszystkim, co wynika z jego orientacji seksualnej. Na pewno nie jest to podejście zdrowe. Niestety - seksualność jest wpisana w naturę człowieka. Dlatego trudno jej nie akceptować. Nie jest też normalnym stanem, jeśli podstawowym życiowym problemem młodzieńca jest to co "nosi w spodniach". Bo czy normą jest to, że człowiek tak nienawidzi swojej seksualności, że zastanawia się nawet nad kastracją chemiczną?


Pn sie 13, 2012 22:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 23:14
Posty: 2
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Popedu seksulanego sie nie obniza , a wszelkie proby praktykowania czegos tak idiotycznego prowadza bezkompromisowo do powazniejszych powiklan z ktorymi trzeba sobie bedzie radzic.
Natomiast kontrolaowanie wlasnej rozbudowanej seksualnosci w celach autobadawczych , np: ku zrozumieniu suptelnosci niuansow uczuciowych zachodzacych w czlowieku podczas budzenia sie odruchow seksualnych jest zagadnieniem indywidualnym. Zapewniam ze jest to jest to nie tylko mozliwe, ale to wspaniale doswiadczenie. Co do wspomnianej tu przez kogos ''NATURY'' czlowieka, czy raczej dzialania przeciw niej na podstawie wspolczesnych, malpolubnych tzw: naukowcow to prosze sie nie przejmowac manipulacja spoleczna majaca na celu podprzadkowanie sobie wysoko rozwinietych duchowo jednostek zaszczepiajac im strach przed rozwojem, czy tez otwieraniem sie na ta Naturalna Tajemnice , ktora nie jest podporzadkowana stalym prawom i teoria jak sie twierdzi z uporem maniaka , ale ciagle ewoluluje z czlowiekiem i jego postepami. Nie mysl jak przjacielu - tylko rob co masz do zrobienia - to wielka przygoda . Powodzenia

[edytowano 1 x - ort. M.]


Pn sie 28, 2017 23:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 28, 2017 17:36
Posty: 3
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
z dniem dzisiejszym mogę potwierdzić ze : Najsilniejszym lekiem jest placebo, lecz trwa kilka dni.
miesiąc temu zacząłem brać [...] - chyba narazie najsilniejsze "coś " co stworzyła ludzkość. najfajniejsze były pierwsze 3- 4 dni . wtedy czułem się wolny psychicznie , idąc ulicą zacząłem zwracać uwagę na rzeczy które wcześniej mi umykały takie jak przyroda, "twory ludzkie" (jak dla mnie świat zewnętrzny składa się z : ludzi , przyrody i tego co stworzyli ludzie). zawsze było tak ze nawet jadąc samochodem byłem zmuszany(przez samego siebie) do patrzenia na kobiety. te obrazy zapamiętywałem najbardziej i najwięcej tak jakby obciążały mi umysł. nie mogłem skupić się nawet na zapamiętaniu drogi idąc gdziekolwiek. Przez pierwszy tydzien brałem 1 tabletke dziennie, 3 tygodnie 2 tabletki dziennie. W ciągu tego miesiąca co kilka dni spotykam się z dziewczyna(tak sobie żeby sprawdzać reakcje mojego organizmu .. ). Z przykrością informuje ze [...] nie działa. tzn przy dawkowaniu takim jak zaleca producent to na pewno .Może to sprawa indywidualna dla jednostki , nie wiem , na mnie na pewno nie działa. jeśli ktoś wie o istnieniu innego działającego leku proszę o kontakt. Jestem w stanie zapłacić dużo pieniędzy.


Ostatnio edytowano Cz gru 28, 2017 19:02 przez Soul33, łącznie edytowano 1 raz

usunięta nazwa leku



Cz gru 28, 2017 17:50
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Idź do seksuologa i zajmij się tym na poważnie zamiast szukać cudownej pigułki.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz gru 28, 2017 19:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 28, 2017 17:36
Posty: 3
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Gdybym miał więcej czasu to możliwe że bym poszedł . Jestem przyzwyczajony że płacę za coś co dostaje . Myślę że w tym przypadku też kiedyś dojdzie do takiej sytuacji. Po drugie pójście do seksuologa to dla mnie zbyt duży wysiłek (1-czasowy, 2-emocjonalny,)


Cz gru 28, 2017 20:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Jest mnóstwo różnych rzeczy, których nie można wyleczyć tabletkami.

Bardzo wiele osób korzystało z porad seksuologa, czy psychoterapeuty i dzięki temu oraz własnej pracy udało im się rozwiązać swoje problemy. To często jest trudne, aby się przełamać na początku ale fachowa pomoc to najlepsza pomoc.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz gru 28, 2017 21:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 28, 2017 17:36
Posty: 3
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Wypowiadamy się tu w temacie "Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd" . Dziękujemy Soul za Twoją wypowiedz, może komuś się przyda. Ja cierpliwie poczekam na rozwiązanie takie które będzie najwygodniejsze dla mojego stylu życia.


Pn sty 01, 2018 12:15
Zobacz profil
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Na podstawie moich własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że popęd znacznie mi się obniża po każdym akcie masturbacji


Pn sty 01, 2018 13:28

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Jak obniżyć/wyłączyć swój popęd
Nie ma się czym chwalić

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn sty 01, 2018 13:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL