Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:05



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 588  Następna strona
 Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Hejka, z chęcią się dołączam. Jedna dziesiątka Różańca więcej dziennie to żaden kłopot.
A sprawy techniczne...
Co do godziny to chyba trudno będzie ustalić, Mariel prosi później niż 21:30, ja jak mam na pierwszą zmianę do pracy to już śpię o tej porze. A może tak w samo południe? Akurat Anioł Pański a potem Różaniec. Albo godzina Miłosierdzia Bożego?
Arek oferuję przydział tajemnic i intencji, dobrze żeby miał nasze maile albo telefony to sms-a wyśle do każdego i sprawa załatwiona. Ale to wszystko jest już do dogadania.

_________________
http://www.pompejanka.info


Śr wrz 19, 2012 21:47
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
~~ <>< ~~
1. mkb
2. Dariusz-555
3. Alus
4. Iwona19
5. Questa
6. saraaa
7. Mariel
8. patryk84
9. Arek

Ja myślę, że kwestia konkretnej godziny odmawiania Różańca jest trudna do domówienia się przez nas wszystkich. Mnie osobiście odpowiada wieczór około godz. 21 do 22.00. Ale wiadomo, że jest wiele osób które wolą i mają więcej czasu rankiem. Chyba najważniejsza jest tutaj wytrwałość i dyscyplina w modlitwie. Aby nie opuszczać ani 1 dnia. Jak myślicie?
Na razie jest 9 osób.
Jeśli wystartujemy to będę robił rozpiskę i intencje papieskie na dany miesiąc. Umieszczę je, 1 dnia miesiąca, w tym wątku oraz myślę, że na maila dla każdego kto będzie chciał mailowo.
Macie jeszcze jakieś propozycje?


Cz wrz 20, 2012 11:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
10. Agvis.


Cz wrz 20, 2012 12:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2012 16:01
Posty: 107
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Fajnie, że co chwile ktos sie dołącza, nie długo wystartujemy:) jeśli chodzi o mnie to mi rowniez najbardziej odpowiada wieczor 21+
Od 7 do 15 jestem poza domem:(
Również uważam, ze najwazniejsza jest jednak wytwalosc:)


Cz wrz 20, 2012 17:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
11.Terezjusz


Cz wrz 20, 2012 19:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
patryk84 napisał(a):
Hejka, z chęcią się dołączam. Jedna dziesiątka Różańca więcej dziennie to żaden kłopot.
A sprawy techniczne...
Co do godziny to chyba trudno będzie ustalić, Mariel prosi później niż 21:30, ja jak mam na pierwszą zmianę do pracy to już śpię o tej porze. A może tak w samo południe? Akurat Anioł Pański a potem Różaniec. Albo godzina Miłosierdzia Bożego?

No ja w południe to raczej będę miała wykłady na uczelni. Mi to dopiero około szesnastej mogłoby pasować i po dwudziestej. W poniedziałki o dwudziestej dopiero z wykładów będę wracała.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Cz wrz 20, 2012 20:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Mi w zasadzie pasuje każda godzina byle nie później niż 22. Ale może na początek spróbujmy wystartować bez ustalania konkretnych godzin żeby nikogo nie zniechęcać na samym początku i zobaczmy jak Nam będzie szło.
Intencje na maila - to ja bym takie coś poprosił :)
Aha, była coś mowa wcześniej, że potrzeby jest ksiądz do Róży Różańcowej. Co z tą sprawą?

_________________
http://www.pompejanka.info


Cz wrz 20, 2012 22:02
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
1. mkb
2. Dariusz-555
3. Alus
4. Iwona19
5. Questa
6. saraaa
7. Mariel
8. patryk84
9. Agvis
10. Terezjusz
11. Arek

Porozmawiam z księdzem - moim spowiednikiem i znajomym - na pewno zaopiekuje się naszą grupą.
To dopiero jak zbierze się grupa.
Pozdrawiam i dobrej nocki ;)


Pt wrz 21, 2012 21:43

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
ja dzisiaj kontemplowałem modlitewnie za nasze forum . od 11.30 do 12.00 wierni przeżyli na żywo koncert organowy . a tuż obok spoczywała święta Rita .
http://www.augustinerkirche-wuerzburg.d ... y=20121020


So wrz 22, 2012 18:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dariusz-555 napisał(a):
ja dzisiaj kontemplowałem modlitewnie za nasze forum . od 11.30 do 12.00 wierni przeżyli na żywo koncert organowy . a tuż obok spoczywała święta Rita .
http://www.augustinerkirche-wuerzburg.d ... y=20121020

Żałosne.
Mateusza 6: 1-18 Biblia Tysiąclecia:
Cytuj:
Mat 6:1-18 bt "(1) Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. (2) Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. (3) Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, (4) aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. (5) Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. (6) Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. (7) Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. (8) Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie: (9) Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje! (10) Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. (11) Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; (12) i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; (13) i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! (14) Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. (15) Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień. (16) Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam: już odebrali swoją nagrodę. (17) Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, (18) aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."


So wrz 22, 2012 18:31
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dariusz-555 napisał(a):
ja dzisiaj kontemplowałem modlitewnie za nasze forum . od 11.30 do 12.00 wierni przeżyli na żywo koncert organowy . a tuż obok spoczywała święta Rita .

Dzięki, bo w końcu też jestem użytkownikiem, a świadomość
że ktoś modli się za mnie to dla mnie piękny prezent :)


So wrz 22, 2012 18:49
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
MARIEL napisał(a):
Dariusz-555 napisał(a):
ja dzisiaj kontemplowałem modlitewnie za nasze forum . od 11.30 do 12.00 wierni przeżyli na żywo koncert organowy . a tuż obok spoczywała święta Rita .

Dzięki, bo w końcu też jestem użytkownikiem, a świadomość
że ktoś modli się za mnie to dla mnie piękny prezent :)
Ja również dziękuję! Modlitwa to duża rzecz.


N wrz 23, 2012 9:02

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
"zdzieranie kolan" opłaca się ( tak wyśmiewane przez "specjaliste" od Pisma Świętego , który znowu nas próbuje omamić ) . typowy pozytywny przykład to Anula , która najwięcej łez wylała . angażowała się w nasze modlitwy ( nic sobie nie robiąc z "porad" przedstawiciela tak zwanej "strażnicy" ) . teraz jest najszczęśliwsza na świecie , choć jeszcze 2 lata temu była na życiowym dnie . chwała Panu za Jego dobro . Alleluja i do przodu .


N wrz 23, 2012 15:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dariuszu dzięki wielkie za modlitwę i wieści o Anuli,chwała Panu za Jego dobroć,miłość.Warto zdzierać kolana i ufać.i


N wrz 23, 2012 18:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2012 16:01
Posty: 107
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Tomek44 napisał(a):
Dariusz-555 napisał(a):
ja dzisiaj kontemplowałem modlitewnie za nasze forum . od 11.30 do 12.00 wierni przeżyli na żywo koncert organowy . a tuż obok spoczywała święta Rita .
http://www.augustinerkirche-wuerzburg.d ... y=20121020

Żałosne.
Mateusza 6: 1-18 Biblia Tysiąclecia:
Cytuj:
Mat 6:1-18 bt "(1) Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. (2) Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. (3) Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, (4) aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. (5) Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. (6) Ty zaś, gdy chcesz się moi
dlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. (7) Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. (8) Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie: (9) Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje! (10) Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. (11) Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; (12) i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; (13) i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złei
go! (14) Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. (15) Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień. (16) Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam: już odebrali swoją nagrodę. (17) Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, (18) aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."


Coś mi sie wydaje, ze Tomek44 za bardzo przesadnie czepiasz się Dariusza i to jeszcze z czasow największej aktywności w watku na temat sw. Rity
Tutaj chyba odrobinke przesadziles, bo myślę, ze to bardzo ladnie, iz Dariusz pamietal o uzytkownikach forum, w tym i o Tobie..chyba nie musisz doszukiwac się złych intencji..

Darku, dziękuje za modlitwe i pamięć!


N wrz 23, 2012 21:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 588  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL