Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 13:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1944 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 130  Następna strona
 "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 9:31
Posty: 304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dariusz-555 napisał(a):
ks . Gabriel Amorth nie jest medialnym egzorcystą a papieskim .
lepiej byś zrobił Zenku gdybyś zauważył różnice .


Hmmmm to jakas nowa tytulatura w zamian za zniesienie prałatów za tego pontyfikatu zapanowała? "Papieski egzorcysta" :D :D

Na poważnie.
Żaden, ale to żaden poważny egzorcysta (nawet "papieski") nie wskaże kto znajduje się w piekle. Jeżeli by otrzymał taka informacje od demona to znając naukę Kościoła w tym względzie uznałby to za kłamstwo.
Tak więc, albo Darku czegoś znowu nie zrozumiałeś, albo z ks. Amortha taki egzorcysta jak ze mnie astronauta :D

Poza tym, kolejny już raz powtarzam, że nadmierna fascynacja egzorcyzmami, charyzmatami, objawieniami prywatnymi itd. z pominięciem zdrowej Nauki Kościoła, może stać sie przyczyną szybkiego zejścia na manowce, a stąd już blisko do sekciarstwa.


Pn sty 12, 2015 23:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 9:31
Posty: 304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
No fajnie, że jest nowy post, ale.....

1. On sie zgubi pośród innych postów, a ja prosiłem o Dział :D

2.
Cytuj:
co do tego "zastrzeżenia dla członków grupy" to mam wątpliwości - forum otwarte jest dla wszystkich i wszyscy mogą zabierać głos w temacie, który ich zainteresuje :)
poza tym takie "zamykanie" się na innych z reguły źle wpływa na jakość grupy :) woda w stawie też stanie się zatęchła, jeśli nie będzie dopływu świeżej ;)


Nie może tak być bym sie z elka zgodził....nie może :P

Na poważnie to nie chodzi o "zamknięcie sie" na innych, ale na otwarcie tylko dla tych, którzy staną sie członkami Grupy...a zapisać się może KAŻDY, nawet "brat odszczepiony", ateista, komunista, wyznawca wielbłąda itd. itp., pod warunkiem, że zacznie odmawiać Różaniec.
Taki zdrowy ekumenizm z prawdziwego zdarzenia...a nie jakieś wariacje parareligijne

W innym przypadku szybko ten post zostanie zlikwidowany bo zaczną się zwykłe forumowe przepychanki.

Forum jest otwarte dla wszystkich, ale ta Grupa jest grupa modlitewną i stricte katolicką....No chyba, ze o czymś nie wiem


Pn sty 12, 2015 23:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
sonniger napisał(a):
No fajnie, że jest nowy post, ale.....

1. On sie zgubi pośród innych postów, a ja prosiłem o Dział :D



Nie dość, że zbanowany na stałe (jako humalog) - to jeszcze chce całego działu dla siebie. To się nazywa "zaradność zyciowa" :D


Wt sty 13, 2015 7:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
Zenek , a czy ja napisałem że ks . Amorth wskazuje obecne miejsce Stalina ?


Wt sty 13, 2015 19:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
sonniger napisał(a):
No fajnie, że jest nowy post, ale.....

1. On sie zgubi pośród innych postów, a ja prosiłem o Dział :D


Zenku, zgadzam się z Tobą, dział osobny na potrzeby naszej grupy różańcowej miałby o wiele więcej sensu, zwłaszcza że teraz w gąszczu aktywnych wątków trzeba będzie szukać dwóch naszych tematów.

Poza tym główny temat mógł zostać jako ten do dyskusji, a nowy od pierwszego postu tylko na intencje i przydział tajemnic. Ponieważ wszystkie nasze dyskusje są właśnie tam i chcąc np. zacytować kogoś rozpoczynając dyskusję, trzeba będzie skakać po tematach.


Wt sty 13, 2015 19:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
strajkujący górnicy mają zakaz uczestniczenia we mszy świętej na dole . czegoś takiego nawet nie było w poprzedniej "jedynej i słusznej" epoce . módlmy się za nich .


Wt sty 13, 2015 22:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 9:31
Posty: 304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
Tomek44 napisał(a):
sonniger napisał(a):
No fajnie, że jest nowy post, ale.....

1. On sie zgubi pośród innych postów, a ja prosiłem o Dział :D



Nie dość, że zbanowany na stałe (jako humalog) - to jeszcze chce całego działu dla siebie. To się nazywa "zaradność zyciowa" :D


No proszę! Nie mówiłem?

Nie dla siebie cymbale, nie dla siebie...ale ty jesteś zbyt ograniczony by to zrozumieć.


Wt sty 13, 2015 22:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 9:31
Posty: 304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
Dariusz-555 napisał(a):
strajkujący górnicy mają zakaz uczestniczenia we mszy świętej na dole . czegoś takiego nawet nie było w poprzedniej "jedynej i słusznej" epoce . módlmy się za nich .


Darek

Widać, że nigdy w życiu nie byłeś na kopalni.

Msze św odbyły się na każdej strajkującej kopalni....a pod ziemię można zjeżdżać tylko za specjalnym pozwoleniem. To nie Wieliczka.

O zakazie Mszy św pisali tępi dziennikarze nie mający zielonego pojęcia o kopalniach


Wt sty 13, 2015 22:48
Zobacz profil
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
Darek nie uwierzy, bo nie powiedzieli o tych mszach w RM.


Śr sty 14, 2015 8:56
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Dariusz-555 napisał(a):

Zenek , z Twojego wpisu wynika że całe życie można grzeszyć , na 5 minut przed śmiercią żałować za grzechy , i . . . spoko-euro-koko , Alleluja i do Nieba . dobrze Ciebie zrozumiałem ?


Tak :aniol:

Na tym polega Boże miłosierdzie :)

_________________________________________________________________________________

Co do Islamu i terrorystów myślę że terroryzm bierze się z kultury,i stylu wychowania jaka panuje w danym kraju lub kraju z którego pochodzi rodzina muzułmanina czy muzułmanki. Może się mylę ale nigdy nie słyszałam aby ktoś kto pochodzi np. z Kirgizji był terrorystą. (Większość ludzi jest tam bardzo biedna ale myślę że są wyjątki które gdyby chciały wyjechałyby w wiadomym celu).


Śr sty 14, 2015 18:09

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
Alicjo , jak mam wierzyć komuś kto używa słów " ty ograniczony cymbale " ?


Śr sty 14, 2015 20:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 9:31
Posty: 304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
Dariusz-555 napisał(a):
Alicjo , jak mam wierzyć komuś kto używa słów " ty ograniczony cymbale " ?


Przecież to nie było do Ciebie tylko do heretyka Tomka44


Śr sty 14, 2015 21:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
wiem że to było do Tomka , jednak używanie takiego słownictwa nie przystoi katolikowi .

do 100 lecia Fatimy - 849 dni , 19 godzin , 3 minuty i 29 sekund .


Śr sty 14, 2015 22:15
Zobacz profil
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
Dariusz-555 napisał(a):
wiem że to było do Tomka , jednak używanie takiego słownictwa nie przystoi katolikowi .

do 100 lecia Fatimy - 849 dni , 19 godzin , 3 minuty i 29 sekund .


Ale odmawiania Bożego Miłosierdzia swojemu bliźniemu też nie przystoi katolikowi. Prawdziwy katolik Dariuszu modli się za nawet najgorszego wroga a nie próbuje nim gardzić. Jak ty to robisz. A jeszcze jedno Dariusz tak gloryfikujesz swojego egzorcystę Amortha ale wiedz jedno egzorcysta też może być zwiedziony przez złego ducha. Ks.egzorcysta Piotr Glas egzorcyzmował kiedyś kapłana egzorcystę.


Cz sty 15, 2015 0:56

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: "Różane" pogaduszki, czyli rozmowy o życiu
a zatem wskaż w którym momencie ks . Amorth się myli , lub jest nawiedzony przez szatana ?

wskaż również posta , w którym gardze panem J. O . ?


Cz sty 15, 2015 5:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1944 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 130  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL