Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 0:37



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Nnarzekanie na męża do rodziców. Czy to grzech ciężki? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sty 01, 2014 13:52
Posty: 95
Post Nnarzekanie na męża do rodziców. Czy to grzech ciężki?
Mam taki problem, otóż moj mąż - nie bede sie wdawac w szczególy - ogolnie nie układa sie nam idealnie, jest sporo sytuacji konfliktowych, generalnie maz zajmuje sie głównie sobą - rodziną niekoniecznie, lub wtedy gdy ma ochotę. Jestesmy rodzicami dwojki małych dzieci, wiec obowiazkow jest sporo. Własciwie domem zajmuje sie tylko ja, wiec jestem zmeczona i rozzalona ta sytuacją. No i moi rodzice - jako ze pomagaja mi przy dzieciach i sa codziennie u nas - widza jak wyglada ta sytuacja. Ze wszystko jest na mojej glowie... no i czesto zdarza sie, ze w czasie rozmow z rodzicami skarze sie na meza... Ostatnio kilka dni temu bylam u spowiedzi no i mialam takie postanowienie zeby ograniczyc to gadanie na meza do rodziców. No i troche mi sie udalo, ale mama np sama pyta jak tam moj maz sie sprawuje, czy juz wrocil z pracy,, czy zrobil to co mial zrobic itd. No i ja wtedy mowie (zgodnie z prawda) ze np nie zrobil tego czy tamtego, ze niemoglam sie dodzwonic, bo znow nie odbierał tel.... ze nie zajal sie dziecmi itd. No i wieczorami glownie sobie troche ponarzekam na meza i pouzalam sie nad soba. Nie opowiadam o tym kolezanko, czy innym znajomym, czy w pracy, tylko mamie. Czy t jest grzech (ciezki)? Czy moge przystapic do Komunii Sw?


Cz gru 21, 2017 17:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 01, 2014 13:52
Posty: 95
Post Re: narzekanie na męża do rodzicó czy to grzech ciężki?
moze kts mogłby sie ustosunkowac do tego tematu? Bardzo prosze


Cz gru 21, 2017 20:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: narzekanie na męża do rodzicó czy to grzech ciężki?
To chyba pytanie do spowiednika a nie na forum.


Cz gru 21, 2017 21:50
Zobacz profil
Post Re: narzekanie na męża do rodzicó czy to grzech ciężki?
Takie kwestie omawia się ze spowiednikiem. Zapraszam do najbliższego kościoła. Zamykam.


Pt gru 22, 2017 9:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL