Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Poważny problem z natrętnymi myślami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So mar 24, 2018 21:13
Posty: 1
Post Poważny problem z natrętnymi myślami
Witam. Natrętne myśli mam od lat. Pamiętam, że jak się dowiedziałem, że bluźnierstwo przeciw Duchowi Świętemu nigdy nie zostanie odpuszczony to pojawiły się bluźniercze myśli na temat Ducha Świętego. Teraz z jak naczytałem sie, ze okultyzm jest w grach np.w quake champions są runy itp. To potem przeczytałem o tych runach, że te symbole są magiczne i w ideologii new age te runy się wizualizuje. Od tego momentu zacząłem mieć natrętne myśli z tymi symbolami. Czy może przez to się coś stać. Przecież myśli to też wizualizacja. Czytałem o tym, że te symbole sciagaja energie ze świata duchowego. O magicznosci tych symboli pisali tez księże. Kurde, gdybym o tym nie czytal nie mial bym pewnie tych mysli. Mam tez z powodu tych mysli problem z zaśnięciem, bo się boję bo mam te myśli.


So mar 24, 2018 21:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Poważny problem z natrętnymi myślami
Zadne symbole ani runy nie sa magiczne i nic sie przez nie nie moze stac.
Mozesz mi wierzyc.


So mar 24, 2018 23:11
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Poważny problem z natrętnymi myślami
Nic, co robi się wbrew woli nie jest grzechem. Mówiłeś księdzu o swoich problemach?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So mar 24, 2018 23:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 13, 2018 20:52
Posty: 1
Post Re: Poważny problem z natrętnymi myślami
Ja również co jakis czas miewam problem z natrętnymi myśalmi o tym, jak chcę zabijać złych ludzi, bo jakis głos podpowiada mi, że nie są oni warci żyć na świecie. Płaczę i się zadręczam myślami,. Co mam zrobić, aby odgonić od siebie te myśli?


Cz wrz 13, 2018 20:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Poważny problem z natrętnymi myślami
Zacząć koncentrować się na wartości każdej istoty żywej, na wartości życia , na tym że ważna jest Miłość, wybaczanie, zrozumienie... Można też jakby stanąć z boku i spróbować poobserwować te myśli jakby to były jakieś dzikie zwierzęta, spróbować zrozumieć skąd się biorą, gdzie jest ich 'legowisko'? Jak to nic nie da lub wręcz tylko pogorszy sprawę to w grę mogą wchodzić zaburzenia kompulsywne a od tego są specjaliści.

Kto jest takim złym człowiekiem?

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Cz wrz 13, 2018 22:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL