Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Nawrócenie syna marnotrawnego 
Autor Wiadomość
Post Re: Nawrócenie syna marnotrawnego
Nie ale oczywiście Franciszkanie są najbliżsi mojemu sercu, bo "przy nich" się nawrocilem. Teraz skupiam się raczej na tym żeby nie gasić Ducha, wewnątrz. Obserwuję rozwój sytuacji.


Śr lis 21, 2018 14:45
Post Re: Nawrócenie syna marnotrawnego
Wbrew temu co napisałaś, chciałem żeby ten temat raczej był o Bożym Miłosierdziu niż o mnie. Jestem zobowiązany i chcę czynić dobro. Pierwszy krok juz zrobiłem i uczestniczyłem pierwszy raz w życiu w zbiórce makulatury i elektrośmieci :) Myślę, że z początku należy nauczyć się robić rzeczy małe, pomóc przy parafii, jest wiele możliwości ... np. świeccy dominikanie czy świeckie misje to na teraz dla mnie za wysoka szkoła dzielenia się miłosierdziem.


Śr lis 21, 2018 15:50
Post Re: Nawrócenie syna marnotrawnego
Ale wg mnie Boze Miłosierdzie najlepiej reklamować na swoim przykładzie..."Słowa uczą, przykłady pociągają. " No bo jak nie to jak- pisać cytaty z "Dzienniczka" same? Zresztą "Dzienniczek" też jest okraszony przykładami z życia św. Faustyny...

A jak z tą ezoteryką, też Cię nie ciągnie? I z hazardem? Ja też grałam w pokera, układałam karty Tarota i muszę powiedzieć, że wiele lat po nawróceniu gdzieś pokusa ciągle się odzywa...

W pokera bym pewnie dalej grała na drobne pieniądze, gdyby nie to, że online jest teraz nielegalny.... :mad:


Śr lis 21, 2018 17:04
Post Re: Nawrócenie syna marnotrawnego
Subkultura związana z muzyką (psy)trancową i powiązana z nią ezoteryka, jest ogromnym zagrożeniem duchowym. Bywałem kilkakrotnie na tego typu imprezach gdzie muzyka elektroniczna przeplatała się z dekoracjami z bałwochwalczymi znakami jak mandale, figurki bóstw niby indyjskich, symbole typu OM, kamyczki mocy. Dopiero po czasie zauważyłem, że w te dekoracje sprytnie wkomponowane są też symbole demoniczne, twarze demonów, których na pierwszy rzut oka nie widać.

Ludzie wpadają do tej muzyki w trans, często linia melodyczna w szczególności w późnych godzinach nocnych jest na prawdę przerażająca, twarze imprezowiczów często zresztą też. Do tego jakiś psychodelik i człowiek otwiera się w mocnym transie na ogromny syf. Pomijam już fakt, że na większych plenerowych festiwalach, pojawiają się nie wiadomo z czym powiązane organizacje "religijne".

Myślę, że niedaleko w hierarchii syfu mogą znajdować się wszelkie imprezy z muzyką metalową, byłem raz na jednym bardzo mocnym koncercie, tylko że tam już z demonicznymi kozłami się nie ukrywają. Z atmosfery naprawdę czuć było wydobywającą się zewsząd duchową siarkę.

Podsumowując: to wszystko odwraca Twoją uwagę od Rzeczywistego Boga, Jezusa Chrystusa, od prawdziwej, czystej żywej wiary i miłości. Do tego bardzo prawdopodobnie, otwierając się na tego typu "niewinne" doświadczenia, możesz dać zniewolić się złemu duchowi. To nie są żarty.

Hazard - chwilę przed nawróceniem przegrałem sromotnie 200 zł. Dzisiaj już wiem, że to głupota jakich mało.


Śr lis 21, 2018 18:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL