Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 6:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Bliskość w związku czy to grzech? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz gru 27, 2018 16:32
Posty: 1
Post Bliskość w związku czy to grzech?
Szczęść Boże!
Piszę w takiej pewnej sprawie, bo nie wiem co robić, chcę się kogoś poradzić, liczę na odpowiedź.
Mianowicie chodzi o dotyk i bliskość w związku. Mój chłopak potrzebuje bliskości jak i ja. Od czasu do czasu chcemy poleżeć przy sobie bez koszulek. Nic sobie nie robimy, ewentualnie buziakujemy. Nigdzie się nie dotykamy, nie całujemy się jakoś by się nakręcić. Jego to nie nakręca na nic, mnie również nie. Nie wiemy czy to jest grzech, czy to już za dużo czy jak? Czy od razu musimy z tym lecieć do spowiedzi? Ja od dawna mam tak, że w myślach zastanawiam się czy to co zrobiłam z nim jest dobre, każdy najmniejszy gest.
Chcemy zachować czystość aż do ślubu i cały czas się tego trzymamy.
Dookoła ludzie na internecie piszą, że to jest grzech, ale czy to jest grzech w tym przypadku gdy my chcemy tylko czuć bliskość i okazać sobie tym miłość, mamy dobre intencje?
Co mamy robić? Czy to grzech ciężki i od razu pójść z nim do spowiedzi?
Jak uspokoić swoje myśli, które potrafią zrujnować mi cały dzień gdy wałkuje w głowie "to grzech albo jednak nie"? :roll:


Cz gru 27, 2018 16:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Bliskość w związku czy to grzech?
Na potrzeby takich osób jak Ty, stworzono miniporadnik "Czy to grzech (ciężki)?" - zanim zapytasz:
viewtopic.php?f=50&t=27097
Internet nie zastąpi konfesjonału, nie jest również Bogiem, żeby przeprowadzać w sieci sondaże, od tego masz sumienie, aby rozeznawać dobro/zło, a jeżeli Twoje myśli potrafią zrujnować Ci cały dzień, proponuję konsultację ze specjalistą. Temat zamykam.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz gru 27, 2018 16:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL