Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 2:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Podniecenie - pytania. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Podniecenie - pytania.
1. Czy jak całuje się z dziewczyną i pojawi się podniecenie to czy kontynuowanie tego będzie grzechem? Jest to normalna reakcja organizmu. Przecież jak się nie będę całować z dziewczyną to mogę osłabic nasze relacje..


2. Czy jak przeglądam coś co wiem że wzbudzi we mnie podniecenie ale ja tego podniecenia nie chce, tylko np. chce podziwiać piękno dziewczyny na zdjęciu/zobaczyć jakieś pozy seksualne zeby się doedukowac to popełniam grzech?

3. Czy jak coś wywołuje podniecenie którego ja nie chce ale kontynuuje czynność to popełniam grzech? (Niezależnie od sytuacji)


Wt sty 01, 2019 23:33
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 05, 2010 13:07
Posty: 103
Post Re: Podniecenie - pytania.
Do Krystiana.
Hop hop, to już przynajmniej trzecie forum, na którym zadajesz te same pytania. Nudzisz się az tak bardzo? Chcesz wyciagać wnioski ze statystyki odpowiedzi?


Cz sty 03, 2019 1:04
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Podniecenie - pytania.
Jeśli nie chcesz kontynuować podniecania się, to nie kontynuujesz sytuacji, która Cię podnieca. Jeśli szukasz takich sytuacji, to znaczy, że... widocznie chcesz się podniecać?

_________________
MODERATOR


Cz sty 03, 2019 15:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Podniecenie - pytania.
Krystian157 napisał(a):
1. Czy jak całuje się z dziewczyną i pojawi się podniecenie to czy kontynuowanie tego będzie grzechem? Jest to normalna reakcja organizmu. Przecież (Niezależnie od sytuacji)

Nie jesteś za młody na całowanie? :cmok1:


Cz sty 03, 2019 23:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 06, 2019 9:33
Posty: 10
Post Re: Podniecenie - pytania.
    Krystian157 napisał(a):
    1. Czy jak całuje się z dziewczyną i pojawi się podniecenie to czy kontynuowanie tego będzie grzechem? Jest to normalna reakcja organizmu. Przecież jak się nie będę całować z dziewczyną to mogę osłabic nasze relacje..


    2. Czy jak przeglądam coś co wiem że wzbudzi we mnie podniecenie ale ja tego podniecenia nie chce, tylko np. chce podziwiać piękno dziewczyny na zdjęciu/zobaczyć jakieś pozy seksualne zeby się doedukowac to popełniam grzech?

    3. Czy jak coś wywołuje podniecenie którego ja nie chce ale kontynuuje czynność to popełniam grzech? (Niezależnie od sytuacji)


    Ty tak serio tym się martwisz? Znałem taką osobę jak Ty przez kilka lat, dlatego pozwolę sobie odpowiedzieć krótko - masz złe podejście do wiary. Bardzo złe. Moja znajoma zaczynała od takich pytań, kończyła na atakach paniki, bo z powodu awarii samochodu w trasie nie zdążyła na ostatnią niedzielną Mszę Świętą. Czym to się skończyło? Przypadkową ciążą, oczywiście ślubem bo trzeba, rozwodem po pół roku związku. Teraz żyje samotnie z córką w ciągłym poczuciu winy, że grzeszy...


    N mar 10, 2019 8:09
    Zobacz profil
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): N sty 06, 2019 14:28
    Posty: 111
    Post Re: Podniecenie - pytania.
    kubas775 napisał(a):
    Czym to się skończyło? Przypadkową ciążą, oczywiście ślubem bo trzeba, rozwodem po pół roku związku. Teraz żyje samotnie z córką w ciągłym poczuciu winy, że grzeszy...


    Brawo za uczciwość - w kwestii świadomości swoich czynów i ich konsekwencji, które faktycznie były przecież grzeszne. Dobrze, że ma się tę świadomość, choć oczywiście nie należy się tym nieustannie zadręczać, lecz znaleźć jakieś dobre wyjście z sytuacji.
    Niektórzy w podobnych sytuacjach machają ręką i mówią sobie, przecież nic się nie stało ;).


    Pt kwi 26, 2019 17:17
    Zobacz profil
    Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
    Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

    Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
    Nie możesz odpowiadać w wątkach
    Nie możesz edytować swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz dodawać załączników

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
    Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
    Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL