Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:38



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
 Nienawiść do homoseksualistów pod przykrywką wiary 
Autor Wiadomość
Post Re: Nienawiść do homoseksualistów pod przykrywką wiary
[Argumenty odnoszące się do osoby (ad personam) nie są mile widziane na tym forum. Opisywanie publicznie tego, co zostało powierzone w wiadomościach prywatnych, jest niekulturalne. Moje uwagi modelatorskie nie dotyczyły merytorycznej treści Twoich postów, ale sposobu argumentacji - wklejanie tekstów wulgarnych, które nie mogą być argumentami, bo nie mają wartości naukowej i nie dowodzą niczego. Jeśli chcesz usunąć swój profil, możesz zrobić to sama. Twój stosunek do ostrzeżeń świadczy o Twoim stosunku do rozmówców i całego forum. Jeśli jeszcze raz zastosujesz ad personam lub ujawnisz lekceważący stosunek do innych, otrzymasz kolejne ostrzeżenie. Zbigniew]

I proszę o modlitwę o osoby LGBT, to jest to co można dla nich zrobić najlepszego, powierzyć ich Bogu i jego Miłosierdziu, jak i siebie samych i siebie nawzajem.


Pn lip 20, 2020 7:22
Post Re: Nienawiść do homoseksualistów pod przykrywką wiary
[Powtarzam: odwoływanie się do cudzej orientacji seksualnej jest ad personam i jest niedopuszczalne na tym forum. W tym wątku to ja, i nie tylko ja, prosiłem Cię o konkretne i rzeczowe argumenty. Wstawianie anonsów i odwoływanie się do osoby rozmówcy nie jest rzeczowym argumentem. Uwagi dotyczące działań moderatora proszę zamieszczać w dziale do tego przeznaczonym. Zbigniew]


Pn lip 20, 2020 8:35
Post Re: Nienawiść do homoseksualistów pod przykrywką wiary
[Proszę zwrócić się do Administracji. Nie przypominam sobie, żebym się wypowiadał publicznie o mojej orientacji, ale jeśli nawet to zrobiłem, nie jest to żaden powód do tego, żeby w tym wątku stosować to jako ad personam. Posty będę usuwał według tych zasad, które podałem. Jeśli jeszcze raz zamieścisz post, dostaniesz trzecie ostrzeżenie. Zbigniew]


Pn lip 20, 2020 8:44
Post Re: Nienawiść do homoseksualistów pod przykrywką wiary
Jeśli jeszcze raz skasujesz mój post, odniosę się do administracji. Sorry, ale za dużo sobie pozwalasz. Nie mam do Ciebie nic, i jako chrześcijanina obowiązuje mnie zasada miłości bliźniego, mam ją w sercu, ale Twoje zachowanie nie jest w porządku.


Pn lip 20, 2020 8:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Nienawiść do homoseksualistów pod przykrywką wiary
Jeżeli ktoś ma potrzebę kontynuacji poruszanych ostatnio wątków dotyczących homoseksualizmu, proszony jest o skorzystanie z forumowej wyszukiwarki. Temat ZAMYKAM.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pn lip 20, 2020 17:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL