Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Spowiedz ,Nowa droga,pomoc 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn maja 18, 2020 15:56
Posty: 2
Post Spowiedz ,Nowa droga,pomoc
Witam wszystkich serdecznie.

To moje wołanie o pomoc i spowiedź.

Mam na imię Dariusz wiek już 45 lat.

Jako młody człowiek oprócz szkoły liczyli się dla mnie tylko koledzy i oddaliłem się od Pana Boga.

Skończyli się koledzy bo założyli rodziny I każdy miał inne obowiązki niż imprezowanie.

W wieku 20 lat Podjąłem pracę,liczyła się dla mnie tylko praca,nadużywają alkoholu i tak sobie

żyłem bez Pana Boga.Uporałem się nadużywaniem alkoholu i od roku czuję w sobie wielką potrzebę

oddać całe swoje życie tylko pan Bogu bo ufam jemu wiem że mi wybaczy bo mnie kocha.

Piszę wam o tym bo chciałem się z kimś tym podzielić i prosić was o porady,pomoc w sprawie takiej :

chciałbym od początku wszystkiego się dowiedzieć i nauczyć o Panu Bogu,Czytam Pismo Święte,

ale zapomniałem jakie są grzechy duże,główne i tym podobne,Czy możecie mi polecić od czego mam zacząć

,bo jak mi się wydaje nie ma zajęć religii dla dorosłych A chce wszystkiego się od początku nauczyć.

Otworzyłem przed wami serce i duszę i prosząc o pomoc.

Dziękuję wam bracia i siostry za pomoc.

Jezu ufam tobie.


Wt cze 30, 2020 15:54
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2603
Post Re: Spowiedz ,Nowa droga,pomoc
W Katechizmie Kościoła Katolickiego znajduje się część trzecia o tytule: "Życie w Chrystusie". W tej części jest dział pierwszy: "Powołanie człowieka: życie w Duchu Świętym", a tam znajdujemy rozdział pierwszy - "Godność osoby ludzkiej", a tam artykuł ósmy o tytule: "Grzech". Znajduje się tam definicja grzechu oraz wyjaśnienie na czym polega podział na grzechy śmiertelne i powszednie.
Katechizm Kościoła Katolickiego (KKK) znajduje się w internecie oraz w wielu bibliotekach. Można również skorzystać z Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego.

Warto zadbać o wspólnotę - rozejrzyj się jakie są wspólnoty w Twojej okolicy.

_________________
MODERATOR


Wt cze 30, 2020 19:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL