Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Diabełek walentynkowy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lut 16, 2021 10:49
Posty: 4
Post Diabełek walentynkowy
Witajcie Kochani!

Dostałem prezent od swojej dziewczyny na walentynki - było tam kilka pierdółek a w nich mały breloczek diabełek - walentynkowy niby nic a jakoś mnie to ruszyło tym bardziej że mojej dziewczynie bardzo zależało abym nosił go przy kluczach samochodowych...

Jestem osobą bardzo przywiązaną do Boga powiedziałem swojej dziewczynie ze mi się to nie podoba i że nie chce tego nosić bo nie jest to dla mnie pozytywna postać (nosić diabła na co dzień)

Dodam jeszcze ze ciezko ją wyciągnąć do koscioła, czasem chodzi czasem nie
Co myślicie o tym? przesadzam?


Wt lut 16, 2021 11:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Diabełek walentynkowy
Myślę, że diabełka bym nie przypinał do kluczyków mej fury. To takie jeziorańskie, no chyba, że fura też jeziorańska.
A z dziewczynami to tak już jest, jedną nie można wyciągnąć do kościoła, inną na seks. Jedyna nadzieja w tym, że kobieta zmienna jest.


Wt lut 16, 2021 13:19
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Diabełek walentynkowy
jedynytaki napisał(a):
Jestem osobą bardzo przywiązaną do Boga powiedziałem swojej dziewczynie ze mi się to nie podoba i że nie chce tego nosić bo nie jest to dla mnie pozytywna postać (nosić diabła na co dzień)
Dodam jeszcze ze ciezko ją wyciągnąć do koscioła, czasem chodzi czasem nie
Co myślicie o tym? przesadzam?

Dobrze że jesteś świadectwem wobec swojej dziewczyny. Nie ulegaj jej jak Salomon swoim żonom, ale niech zrozumie że Bóg jest dla Ciebie na pierwszym miejscu, przed nią. Jak się obrazi, to znaczy że to nie ta dziewczyna.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Wt lut 16, 2021 13:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Diabełek walentynkowy
jedynytaki napisał(a):
niby nic a jakoś mnie to ruszyło


Skoro Cię to ruszyło, to należy o tym mówić. Mniejsza o przedmiot. Jeśli miałaby być w przyszłości Twoją żoną, to nie powinno się niczego przemilczać, ani zatajać.
Z małej rzeczy, na przykład nawykowego pozostawiania nieuprzątniętej po myciu zębów umywalki, może kiedyś wybuchnąć wojna domowa. Tako rzecze forumowicz z 18-letnim stażem małżeńskim ;)

_________________
Tylko Bogu chwała


Śr lut 17, 2021 8:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Diabełek walentynkowy
białogłowa napisał(a):
jedynytaki napisał(a):
niby nic a jakoś mnie to ruszyło


Skoro Cię to ruszyło, to należy o tym mówić. Mniejsza o przedmiot. Jeśli miałaby być w przyszłości Twoją żoną, to nie powinno się niczego przemilczać, ani zatajać.
Z małej rzeczy, na przykład nawykowego pozostawiania nieuprzątniętej po myciu zębów umywalki, może kiedyś wybuchnąć wojna domowa. Tako rzecze forumowicz z 18-letnim stażem małżeńskim ;)


Jak na moje oko to jego dziewczyna nie będzie chciał ślubu kościelnego, no i jedynytaki ją wtedy zostawi, no i problem się rozwiąże sam.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr lut 17, 2021 9:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL