Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 6:37



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Kłótnia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 02, 2021 10:06
Posty: 5
Post Kłótnia
Wczoraj wieczorem miałeś do zrobienia coś trudnego do szkoły. Trochę mi to nie wychodziło i wpadłem w lekka panike ( objawia sie ona u mnie stresem i potliwoscią), ale nie chciałem od rodziców pomocy tylko sam siedziałem i robiłem. Trochę tam rodzicom ponarzekałem i powiedzialem o tej rzeczy. To oni, że może mi pomogą, a ja że nie chce. No i robiłem dalej te zadania. I tata przyszedł i tam trochę zdenerowany powiedział, że mam zły sposób uczenia, bo już wieczorem to nie warto tego robić, że on mi pomoże i że jestem uparty i jest tak jak zawsze. I trochę się na mnie zdenerwował i z mamą też się trochę posprzeczał, ale przeprosiłem ich od razu za to, że się troche glupio zachowałem. No o nie wiem czy oni się jeszcze o coś sprzeczali czy nie. Rano tata jeszcze trochę ponarzekał, że przez mamę jest nie posprzątane itp itd, ale powiedział mi, żebym się tą całą sprawą nie przejmował, bo kłotnie się zdarzają, a po mamie to i tak spłynęło i o tym zapomniała i jak wroci z pracy to nawet nie będzie pamietała.

Ale ja strasznie się tym przejmowałem, że przezemnie mieli zły humor czy coś i że się może pokłócili i to moja wina i w ogóle. Nie wiem czy to nie przesada bo chyba nie powinienem się zadręczać takimi rzeczami

Czy w tej sytuacji mógłbyć jakiś grzech ciężki? Ja nie chciałem wywołać kłotni ani nic im zrobić. Po prostu czasem „niszczy” mnie perfekcjonizm, bo chce zawsze zrobić wszystko bardzo dobrze


Pn lis 29, 2021 17:20
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Kłótnia
Polecam zapoznać się z tekstem: viewtopic.php?f=50&t=27097. Ponieważ forum to nie konfesjonał, temat zamykam

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pn lis 29, 2021 19:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL