Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Gdzie w Częstochowie można się porządnie wyspowiadać? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr wrz 27, 2023 1:03
Posty: 1
Post Gdzie w Częstochowie można się porządnie wyspowiadać?
Cześć, mocno się pogubiłem w życiu, odbudowuje się powoli... Dojrzewam krok po kroku do spowiedzi ( próby spowiedzi). Doradźcie proszę miejsce gdzie mógłbym się porządnie, wyspowiadać w Częstochowie lub w Katowicach? Mam do zrzucenia tak z 15 lat ciężkich tematów ( Pozwólcie, nie będę się tu wynurzał), i dlatego konfesjonał w mojej parafii... Nie to nie to... Nie będzie to 15 minut, raczej strzelam tak lekko pod godzinę. Przy okazji potrzebuje normalnie pogadać, pogubiłem się w wielu sprawach, ale jeden temat to nie daje mi żyć - kij z tym - mogę to napisać: Jezus Chrystus czasami jawi mi się jako egoista i konformista - nie Bóg ( Jakoś tak interpretuję te fragmenty ewangelii z radia Em dosłownie, nie wiem czemu, to nie znika jest z tyłu głowy i już, ale z tym walczę, chociaż modlitwa to mi jeszcze nie idzie - za duży Chaos w głowie) Raczej nie liczę na rozgrzeszenie, ale spróbuję - co mi tam? To nie jest prowokacja czy coś, a jak temat nie pasuje do działo śmiało usuwajcie i banujcie. Aha i nie chciał bym być zwyzywany, ani tutaj ani w konfesjonale - rozmównicy "Nie odpuszczam ci grzechów odejdź" - To jest coś co jestem w stanie zrozumieć i właściwie czego się spodziewam. Od wyzwisk to jest kierownik w pracy...

Szczęść Boże !


N gru 17, 2023 22:54
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3796
Post Re: Gdzie w Częstochowie można się porządnie wyspowiadać?
Spróbuj w Watykanie tam się jeszcze porządniej wyspowiadasz.


Wt kwi 16, 2024 20:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 09, 2015 13:51
Posty: 616
Post Re: Gdzie w Częstochowie można się porządnie wyspowiadać?
JPA_41 napisał(a):
Doradźcie proszę miejsce gdzie mógłbym się porządnie, wyspowiadać w Częstochowie lub w Katowicach?

Nie znam tych miast. Ale doradzałbym poszukanie dominikanów. Albo jezuitów.
W tej konkretnej sytuacji doradzam, aby najpierw porozmawiać poza konfesjonałem. Pogadać na temat tego, kiedy i jak się przygotować. Umówić się na konkretny termin. Przecież przez godzinę nie będziesz klęczał w konfesjonale, bo zaczniesz bardziej myśleć o bolących kolanach, niż o problemach. A jak się umówisz, to przy stoliku, na siedząco, spokojnie. Bez obawy, że ktoś czeka i się niecierpliwi.
Możesz też spróbować się umówić mailowo.

Doradzam też skorzystanie z https://www.pogotowieduchowe.pl/. Spróbuj, dowiesz się więcej i z lepszego źródła.

_________________
Wierzący chrześcijanin, w szczególności katolik to ktoś,
kto codziennie i permanentnie stara się być coraz lepszym.


Śr kwi 17, 2024 8:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL