Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Nasz dom 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Nasz dom
NolanBl1 napisał(a):
Absolutnie nie rozumiałem tego filmu, dlaczego biblijne motywy są tam tak modyfikowane, nie podoba mi się sposób ich przedstawienia, ogólne wrażenie filmu jest takie, jakbym wpadł w kałużę i byłem cały mokry i brudny, to lepiej bym siedziała w domu i nie wychodziła


To nie jest film na podstawie Biblii, to jest film na podstawie ludzkich wizji Nieba, a tych wizji było bardzo wiele, i jedna przeczy drugiej, więc nie łatwo było zrobić z tego normalny film, ale powiem ci że jak na to dziś patrzę, to faktycznie tam jest wizja Nieba, i ta wizja Nieba oparta jest na reinkarnacji, bo końcowym celem jest powrót do życia doczesnego, w postaci kolejnego wcielenia, i jak dla mnie to jest prawdziwe Niebo, w końcu świat z życia doczesnego, jest najlepszą wersją świata jaka może istnieć, bo ma sie określoną ilość lat życia, które trzeba jak najlepiej wykorzystać, i jak sie popełni błąd, to już nie będzie możliwości żeby go naprawić, ta jedna szansa jaką sie ma przedstawia sobą bardzo dużą wartość, natomiast w takim katolickim Niebie, tych szans będzie nieskończenie wiele, dodatkowo nie wszystko będzie tam wolno robić, więc to katolickie Niebo, jest miejscem dużo gorszym niż życie doczesne.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz cze 03, 2021 14:21
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Nasz dom
Nieciekawy ten dom,nic dziwnego że dusze, które tam się znajdują reinkarnują się ;-)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


So sie 07, 2021 16:43
Zobacz profil
Post Re: Nasz dom
Za specjalnie to mi się nie podoba ta wizja. Jak tutaj piszecie się reinkarnacją.


Cz wrz 30, 2021 18:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL