Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 29, 2024 1:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Pytanie do zwolenników New Age 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 20:07
Posty: 441
Post 
Sareneth napisał(a):
To może ja się wypowiem?

Wierzę, że mogą istnieć Plejadanie. Znane są spotkanie ludzi z Plejadnmi, podobnie jak przekazy od nich.


Wiek Plejad jest oceniany na ok. 100 milionów lat:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plejady

Czy nie sądzisz, że to za mało, aby zdążyły tam wyewoluować jakiekolwiek inteligentne istoty?
Od powstania Ziemi upłynęło ok. 4,5 miliarda lat, zanim pojawili się ludzie (45 razy więcej czasu).

_________________
Wiara jest tylko tam, gdzie nie ma wiedzy


Wt lut 24, 2009 20:57
Zobacz profil
Post 
No przecież mogli się tam po prostu przeprowadzić ;).


Wt lut 24, 2009 21:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 20:07
Posty: 441
Post 
Racja. Ciekawe skąd ?? Jaki jest ich macierzysty układ planetarny ?? ;)

_________________
Wiara jest tylko tam, gdzie nie ma wiedzy


Wt lut 24, 2009 21:21
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Czas jest wielkością względną,jego bieg pomiędzy Plejadami ,z Ziemia jest nieporównywalny.


Śr lut 25, 2009 0:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 17:18
Posty: 156
Post 
na Plejadach czas płynie inaczej. Tamte plejady które widzimy są niezamieszkane. taki szczegół - wszystkie ich przepowiednie się sprawdziły :}


Śr lut 25, 2009 10:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 20:07
Posty: 441
Post 
Cyryl napisał(a):
Czas jest wielkością względną


To prawda

Cyryl napisał(a):
...jego bieg pomiędzy Plejadami ,z Ziemia jest nieporównywalny.


To już nie jest prawdą. Żadna z gwiazd należąca do Plejad ani nie porusza się z prędkością relatywistyczną (porównywalną z prędkością światła) ani nie znajduje się w ekstremalnie silnym polu grawitacyjnym. Z teorii względności wynika więc, że czas płynie tam prawie tak samo, jak na Ziemi.

_________________
Wiara jest tylko tam, gdzie nie ma wiedzy


Śr lut 25, 2009 21:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt paź 10, 2008 18:38
Posty: 44
Post 
Moim skromnym zdaniem plejadianie, obce cywilizacje, porwania przez UFO, wiążą się z tematem 'projekcji astralnej' (uczone słowo, a chodzi konkretnie o 'świadomy sen' lub 'doznania pozacielesne' i tego typu sprawy) Na ich gruncie wyrastają 'odważne' spekulacje o wyższych wymiarach, subtelnych częstotliwościach, tajemniczych energiach, plus obowiązkowo 'odkrycia fizyki kwantów' jako dowód na spirytualistyczny charakter rzeczywistości.


Śr lut 25, 2009 21:58
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Teoria względności jak sama nazwa wskazuje była i pozostaje teorią.


Śr lut 25, 2009 22:31
Zobacz profil
Post 
Cyryl napisał(a):
Teoria względności jak sama nazwa wskazuje była i pozostaje teorią.

Zakładam, że pisząc coś tak głębokiego i pełnego treści, znasz znaczenie słowa "teoria" w sensie naukowym, a nie tylko potocznym?


Śr lut 25, 2009 22:45
Post Ks. Ezechiela.
poczytajcie Pismo Święte. tam jest opisane to.co być opisane powinno.


N mar 15, 2009 12:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 12, 2008 18:56
Posty: 1927
Post 
Super... A skąd taka pewność? I przypominam, że temat to pytania, więc proszę jakieś zadawać...

_________________
...lecz kiedy Jedyny opuścił swych czcicieli, jego Słowo pozostało...

...i nadejdzie dzień, kiedy powróci Jedyny. I znów rozlegnie się dźwięk Sarenetha...


N mar 15, 2009 13:29
Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 28, 2009 20:25
Posty: 26
Post 
Jaki jest ostateczny cel życia ziemskiego?Czy są rzeczy ostateczne i jakie?

_________________
żyjmy normalnie.


Pn mar 23, 2009 9:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 22:33
Posty: 470
Post 
Sareneth napisał(a):
To może ja się wypowiem?

Wierzę, że mogą istnieć Plejadanie. Znane są spotkanie ludzi z Plejadnmi, podobnie jak przekazy od nich.

Taak... Najbardziej znany taki "przypadek" to oczywiste FAŁSZERSTWA Billy meiera. Nawet gdy byłem w new-age to nie wierzyłem w opowiadane przez niego bajki. A w tzw. "przesłania" niestety wierzyłem - od innych cywilizacji. Potem jednak się przekonałem jak fałszywa jest cała ta ideologia. Ale jest bardzo wielu ludzi naiwnych, którzy wierzą w te opowiastki.

_________________
"I nie masz w żadnym innym zbawienia; albowiem nie masz żadnego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które byśmy mogli być zbawieni." (Dzieje Apostolskie 4, 12)

Pomóż naszej Elizce! - http://www.baptist.gniezno.pl/aktual/Elizy2


Pt maja 01, 2009 13:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 17:18
Posty: 156
Post 
Cytuj:
Taak... Najbardziej znany taki "przypadek" to oczywiste FAŁSZERSTWA Billy meiera


Meier to jedyne wiarygodne źródło jeśli chodzi o Plejaran. Wszystkie przepowiednie przez niego podane (autorstwa plejaran) się spełniły. Wystarczy poszukać w google.


N maja 03, 2009 10:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 22:33
Posty: 470
Post 
Och, oczywiście jest wielce "wiarygodny". Tak samo, jak ci, którzy opowiadają o krasnoludkach, smokach, wróżkach i elfach. Nie, no co ty - starczy popatrzeć na "rewelacyjne" zdjęcia tego człowieka, żeby się śmiać do rozpuku. Latające spodki wyciągnął z jakiejś składnicy złomu i zrobił kasę na NAIWNYCH, którzy mu uwierzyli! Długo wierzyłem, ale potem dorosłem i spojrzałem trzeźwo na sprawę. Wyrosłem z tego tak samo jak z bajek o sierotce Marysi, Śpiącej królewnie, Smoku Wawelskim... Nikt trzeźwo myślący nie traktuje serio tego człowieka!

_________________
"I nie masz w żadnym innym zbawienia; albowiem nie masz żadnego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które byśmy mogli być zbawieni." (Dzieje Apostolskie 4, 12)

Pomóż naszej Elizce! - http://www.baptist.gniezno.pl/aktual/Elizy2


Wt maja 12, 2009 22:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL