Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 12:54



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
 o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotworów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:31
Posty: 50
Post 
Właśne wczoraj dostałam dobrą wiadomość ?
Odczekałam w kolejce swoje 6 miesięcy, wyznaczono mi już dokładny termin na operację kręgosłupa. Mogę też dokonać wyboru lekarza z pośród dwóch. Zrobiłam mały wywiad i okazuje się, że jeden lubi popijać i często biesiaduje do 1 lub 2 w nocy, natomiast drugi specjalista jest hindusem, ma w domu jakiś swój ołtarzyk z bożkiem i tam odczynia modły.
Stoję przed dylematem kogo wybrać. Muszę się szybko zdecydować, może ktoś mi poradzi co mam zrobić.

_________________
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus


So wrz 05, 2009 5:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Mówimy o operacji kręgosłupa, zatem o wiedzy i umiejętnościach medycznych. Ewentualnie stanie psychofizycznym. To nie jest wybór między medycyną klasyczną a "niekonwencjonalną".

Proponowałabym się dowiedzieć PRZEDE WSZYSTKIM, jakie są umiejętności obu lekarzy w wykonywanym zawodzie i skutki już wykonanych zabiegów. Nie ich zwyczaje w życiu prywatnym. Chyba, że jeden z nich operuje pijany czy na kacu wtedy bezpieczniej z jego usług nie korzystać.

Zasadniczo imprezowanie do 2 w nocy, nawet z alkoholem, w czasie wolnym, na stan psychofizyczny wpływać nie musi. Zwłaszcza jeśli nie odbywa się w przeddzień zabiegu, a picie nie ma charakteru nałogowego.

Ale ponieważ w polskim systemie taka sytuacja jak opisana, wyboru operatora, chyba praktycznie się nie zdarza, zakładam, że pytanie jest czysto teoretyczne. W dodatku niezwiązane z tematem ;-)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So wrz 05, 2009 6:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2009 12:25
Posty: 3
Post 
Ja wybieram się do Krakowa na tą Eucharystię prowadzoną przez o. Witko. Byłam już na innej z intencją o uzdrowienie i nie wiedziałam, że w Kościele można tak wspaniale spędzać czas! :-) I to ponad 2 godziny. Nie chodzi o samo uzdrowienie, ale o atmosferę panującą podczas takich nabożeństw - miłość, uwielbienie, radość! Polecam wszystkim, nie tylko tym, co mają problemy zdrowotne .. :-)
Aha, i zgłaszam postulat, aby zmienić kategorię tego postu! Przecież to nie ma żadnego związku z New Age! Tylko z prawdziwą, głęboką wiarą.


Cz wrz 24, 2009 14:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2009 12:25
Posty: 3
Post 
I przykre jest to, że niektórzy tak bardzo uwzięli się na o. Witko... No cóż, Jezusowi też nie wszyscy wierzyli i nazywali go księciem demonow. To samo ma miejsce z w/w ojcem.. "Małowierni!"


Cz wrz 24, 2009 14:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:24
Posty: 63
Post będziemy mieć fałszywych proroków
wesolasarenka napisał(a):
I przykre jest to, że niektórzy tak bardzo uwzięli się na o. Witko... No cóż, Jezusowi też nie wszyscy wierzyli i nazywali go księciem demonow. To samo ma miejsce z w/w ojcem.. "Małowierni!"

Kpią Ci, którym się wydaje że wszystko wiedzą i rozumieją. Wiara w rzekome uzdrawianie odrywa nas od rzeczywistości. To co sie teraz zaczyna dziać w kościołach, to cofanie się do średniowiecza. To było już dawno powiedziane i zapisane, że takie czasy przyjdą, że zło będzie brane za dobro, że będziemy mieć fałszywych proroków, kaznodziejów.


Śr paź 21, 2009 5:16
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Agnieszka 55.Od wieków w kościołach występowały uzdrowienia,wystarczy odwiedzić Częstochowę albo np.Gidle.Nie jest to żadne cofanie sie do średniowiecza ale wyraz wiary i bożego miłosierdzia.
Fakt,ze tej wiary dawniej w ludziach jakoś wiecej było i może taki powrót do sredniowiecza by się teraz przydał.Jesli Bóg chce to może powoływac takich pośredników jak o.Witko,ale nie wszystkim jest przeznaczone zostać wyleczonymi.


N lis 01, 2009 12:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:24
Posty: 63
Post 
Cyryl napisał(a):
Jesli Bóg chce to może powoływac takich pośredników jak o.Witko,ale nie wszystkim jest przeznaczone zostać wyleczonymi.

I tu się z tobą bardzo zgadzam, Bóg ma powoływac, a nie żadrn biskup.
Tak jest w KK.


N lis 01, 2009 12:43
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Myślę,że biskup jako przedstawiciel Boga tu na ziemi może jednak ma prawo powoływać....................
Ale tak uzdrawiać nie musi wcale osoba duchowna .


N lis 01, 2009 14:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:24
Posty: 63
Post re
Cyryl napisał(a):
Ale tak uzdrawiać nie musi wcale osoba duchowna .


Tu też stokroć się z tobą bardzo zgadzam.
Ale z tym "przedstawiciel Boga tu na ziemi to lekko przesadzasz". To jest tylko wymysł właśnie biskupów. Oni sami ustanowili sobie takie prawo. Bóg tego nie ustanowił.


Pn lis 02, 2009 5:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Dla porządku: uzdrawia zawsze Bóg... Nie żaden człowiek.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn lis 02, 2009 21:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 6:32
Posty: 115
Post Re:
wesolasarenka napisał(a):
Ja wybieram się do Krakowa na tą Eucharystię prowadzoną przez o. Witko.

Dlaczego akurat mamy dawać wiarę np. ojcu Witko (deklaruje, że to nie on uzdrawia tylko Bóg). Szatan jest niezwykle przebiegły, może zawładnąć każdym, wtym i księdza prowadzącego mszę wstawieniczą. Właśnie szczególnie on jest największym celem jego działania. Za jego przyczyną może to udzielać się wszystkim wiernym zgromadzonym na tej mszy.


Pn lut 22, 2010 4:48
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N wrz 21, 2008 10:05
Posty: 1111
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotworów
przecież chyba są jakieś warunki rozeznania prawdziwości uzdrowienia?


Pn lut 22, 2010 7:51
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re:
jo_tka napisał(a):
Dla porządku: uzdrawia zawsze Bóg... Nie żaden człowiek.



Tak, tylko BÓG Uzdrawia, natomiast tacy Charyzmatycy jak Pokorny franciszkanin o. Witko są tylko Instrumentami w RĘKU BOGA. NA Mszach tych są też i inne Instrumenty.

I jest na Nich ogrom Uzdrowień, ogrom Wielkich Cudów BOŻYCH.


Pn lut 22, 2010 23:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 6:32
Posty: 115
Post Re: Re:
frater napisał(a):
jo_tka napisał(a):
Dla porządku: uzdrawia zawsze Bóg... Nie żaden człowiek.



Tak, tylko BÓG Uzdrawia, natomiast tacy Charyzmatycy jak Pokorny franciszkanin o. Witko są tylko Instrumentami w RĘKU BOGA. NA Mszach tych są też i inne Instrumenty.

I jest na Nich ogrom Uzdrowień, ogrom Wielkich Cudów BOŻYCH.

Ja też sie z tobą zgadzam, że tylko sam Bóg trwale uzdrawia. Ale np. o. Witko czy Jan Paweł II już nie.
Ostatnie doniesienia na google są dowodem na to.

Cytuj:
WSZYSCY SŁYSZELI, ŻE MNISZKA MARIE-SIMON PIERRE OZDROWIAŁA ZA WSTAWIENNICTWEM PAPIEŻA Z CHOROBY PARKINSONA. TEN PRZYPADEK JEST PODSTAWĄ BEATYFIKACJI JANA PAWŁA II.
TYMCZASEM ZAKONNICA MA OBECNIE GWAŁTOWNY NAWRÓT CHOROBY. WATYKAN NIE WIE CO POCZAĆ
!


Wt lut 23, 2010 7:33
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotworów
Każdy może się Modlić o Uzdrowienie danej osoby.

W naszym Kościele niejedna osoba ma Charyzmat Uzdrawiania.

ale moim zdaniem, by dana osoba została Uzdrowiona Charyzmatyk musi mieć Wiarę jak ziarnko gorczycy i być osobą Nawróconą i czuć się tylko i wyłącznie Instrumentem w RĘKACH BOGA.
Ręce Charyzmatyka są wtedy Błogosławione. Można powiedzieć, że jest to także Łaska RĄK PANA JEZUSA.
Jak skupisz się na tym co dzieje się podczas gdy o. Witko się Modli z Wiernymi dostrzeżesz, że PAN BÓG Posługuje się niejednym Charyzmatykiem ( także o. Witko) podczas Modlitwy.

Bardzo często zdarza się też , że BÓG Uzdrawia daną osobę w jej domu bez obecności innych osób, nierzadko nawet bez wielkich próśb o Uzdrowienie osób Wierzących w BOGA.

Ja także po to chcę Wzbudzić w Was pragnienie Charyzmatów, by jeszcze więcej było Uzdrowień i byśmy Rozszerzali Nasz Kościół na całą Europę. Do tego Powołuje nas PAN JEZUS.



Podobnie jest jak prosimy o wstawiennictwo Dusze, które Odeszły do Nieba w Opinii Świętości.



Natomiast spekulacje medialne zostaw mediom. Nadto to nie jest jedyny Dowód na Świętość Jana Pawła II.


Wt lut 23, 2010 23:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL