Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 20:10



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
 o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotworów 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 6:32
Posty: 115
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
szuba napisał(a):
Ja podałam świadectwo. Chodzę na te Msze od kilku lat..

Ktoś musi te twoje świadectwa potwierdzić, inaczej są niewiarygodne, zmyślone, na potrzeby...


So lis 24, 2012 4:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 6:27
Posty: 141
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Archa napisał(a):
szuba napisał(a):
Żaden z nich nie mówi, że to on uzdrawia. Uzdrawia Chrystus.

Tak się składa, że czytałam na naszym forum o Pani T. jest bioenergoterapeutką, która mówi :
Cytuj:
Nie mówię, że ich wyleczę. Bo nie ode mnie to zależy. Jak Bóg pozwoli, to im pomogę. Pani T. mówi o przeżywaniu mszy św., czerpaniu z eucharystii siły do życia. Mówi o modlitwie do Maryi, o Chrystusie, powierzaniu mu swoich trosk.

Kto jest fałszywy w swoim mówieniu.....jeden nas zapewnia i druga nas zapewnia ?

Dla mnie to ta pani jest uczciwa bo przeżywa mszę św. a z eucharystii czerpie siły do życia. Natomiast coraz więcej duchownych przeżywają msze po pijaku, topią smutki i rozgoryczenie w alkoholu. Oglądałam właśnie program jak to księża odprawiają msze pod wpływem alkoholu i nie tylko.

_________________
Boskość Moja Pozdrawia Boskość wszystkich ludzi.


So lis 24, 2012 6:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Ale osoba, która czerpie z Eucharystii idzie za Jezusem i należy do KOŚCIOŁA.
I SŁUCHA KOŚCIOŁA.
Przeczytaj sobie książkę "zawód: egzorcysta" tam wiele znajdziesz na temat właśnie takich Pań.

Ps. Nie wiem, czy "coraz więcej" księży odprawia Msze po pijaku. Nie jestem Bogiem, aby to sądzić i oceniać.
Modlę się codziennie za MÓJ KOŚCIÓŁ, którego jestem członkiem, i który osłabiają MOJE grzechy.
Za kapłanów też... o świętość.

ravello, trzeba spojrzeć szerzej na takie sprawy - ja miałam baaardzo przykrą relację z kapłanem, niszczył mi życie dosłownie. I ciągle to jego obwiniałam, albo Boga. Aż w końcu znalazłam kapłana, który mi powiedział: "podziękuj Bogu". DZIĘKUJ, BĄDŹ WDZIĘCZNA BOGU - za wszystko - to wola Jezusa względem nas.
Wtedy otworzyły się nowe horyzonty i zobaczyłam, że ta relacja musiała zaistnieć - że to był Boży plan, bym ja mogła się uporządkować.


So lis 24, 2012 10:43
Zobacz profil
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Cytuj:
Dla mnie to ta pani jest uczciwa bo przeżywa mszę św. a z eucharystii czerpie siły do życia.

Jakim sposobem, metodą, można poznać w jaki sposób inna osoba przezywa Mszę św?
Chyba, że mówisz o sobie.


So lis 24, 2012 11:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:31
Posty: 50
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Skoro ten o.Witko posiada tajemnicę uzdrawiania to niech choć trochę swoimi modłami pomoże Dyrektorowi Radia Maryja, ostatnio duchowny ma problemy zdrowotne, które utrudniają mu poruszanie się. Inny znany arcybiskup Józef M. nie może się wysikać, ostatnio był widziany u onkologa. Czemu Pan Jezus o nich zapomniał.

_________________
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus


N lis 25, 2012 3:07
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Nie o. Witko Uzdrawia, a BÓG. A o. Witko Modli się tylko Wstawienniczo Posługując Charyzmatem Uzdrawiania.

I Uzdrowienia są po to by rozwijał się KK. By osoby letnie Duchowo stawały się gorliwe, a gorliwe jeszcze gorliwsze. Natomiast nie jest celem samym w sobie Uzdrowienie ( na ogół). My Posługujący Charyzmatami mamy wiele cierpień, których czasami nie widać. Są One pomocne we wzroście w Świętości i są Wielką Łaską BOŻĄ.


N lis 25, 2012 19:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 6:32
Posty: 115
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
frater napisał(a):
Nie o. Witko Uzdrawia, a BÓG. A o. Witko Modli się tylko Wstawienniczo Posługując Charyzmatem Uzdrawiania.

I Uzdrowienia są po to by rozwijał się KK. By osoby letnie Duchowo stawały się gorliwe, a gorliwe jeszcze gorliwsze. Natomiast nie jest celem samym w sobie Uzdrowienie ( na ogół). My Posługujący Charyzmatami mamy wiele cierpień, których czasami nie widać. Są One pomocne we wzroście w Świętości i są Wielką Łaską BOŻĄ.

Może ty frater zająłbyś sie modlitwą w intencji o.dyrektora, masz charyzmat i posługujesz.


N lis 25, 2012 20:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Myślę, że rozmówcy w tym temacie po prostu sobie kpią, nie chcą się niczego dowiedzieć.

A Ewangelia mówi, by nie wchodzić, między świnie...


N lis 25, 2012 21:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:31
Posty: 50
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Ewelinka napisał(a):
frater napisał(a):
Nie o. Witko Uzdrawia, a BÓG. A o. Witko Modli się tylko Wstawienniczo Posługując Charyzmatem Uzdrawiania.

I Uzdrowienia są po to by rozwijał się KK. By osoby letnie Duchowo stawały się gorliwe, a gorliwe jeszcze gorliwsze. Natomiast nie jest celem samym w sobie Uzdrowienie ( na ogół). My Posługujący Charyzmatami mamy wiele cierpień, których czasami nie widać. Są One pomocne we wzroście w Świętości i są Wielką Łaską BOŻĄ.

Może ty frater zająłbyś sie modlitwą w intencji o.dyrektora, masz charyzmat i posługujesz.

Moja koleżanka z kółka różańcowego powiedziała, że ci charyzmatycy to błaznów z siebię robią bo nawet najwyżsi hierarchowie nie korzystają z ich usług tylko opętany czarną mocą ciemny lud, np. kard. Glemp to sprowadził sobie za niemałe pieniądze uzdrowicielkę aż z Syrii.

_________________
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus


Pn lis 26, 2012 3:41
Zobacz profil
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Archa napisał(a):
Ewelinka napisał(a):
frater napisał(a):
Nie o. Witko Uzdrawia, a BÓG. A o. Witko Modli się tylko Wstawienniczo Posługując Charyzmatem Uzdrawiania.

I Uzdrowienia są po to by rozwijał się KK. By osoby letnie Duchowo stawały się gorliwe, a gorliwe jeszcze gorliwsze. Natomiast nie jest celem samym w sobie Uzdrowienie ( na ogół). My Posługujący Charyzmatami mamy wiele cierpień, których czasami nie widać. Są One pomocne we wzroście w Świętości i są Wielką Łaską BOŻĄ.

Może ty frater zająłbyś sie modlitwą w intencji o.dyrektora, masz charyzmat i posługujesz.

Moja koleżanka z kółka różańcowego powiedziała, że ci charyzmatycy to błaznów z siebię robią bo nawet najwyżsi hierarchowie nie korzystają z ich usług tylko opętany czarną mocą ciemny lud, np. kard. Glemp to sprowadził sobie za niemałe pieniądze uzdrowicielkę aż z Syrii.

Koleżanka z kółka różańcowego - jakie jeszcze równie "wiarygodne" źródła podacie by pisać totalne bzdury i szkalować duchownych.
Nie uczciwiej było by napisać w osobie pierwszej - uważam, że charyzmatycy to....


Pn lis 26, 2012 9:49

Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 6:32
Posty: 115
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Alus napisał(a):
Koleżanka z kółka różańcowego - jakie jeszcze równie "wiarygodne" źródła podacie by pisać totalne bzdury i szkalować duchownych.
Nie uczciwiej było by napisać w osobie pierwszej - uważam, że charyzmatycy to....

To nie jest żaden wstyd jak ktoś podaje plotki z kółka różańcowego, w każdej plotce jest odrobina prawdy.


Wt lis 27, 2012 6:10
Zobacz profil
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Ewelinka napisał(a):
Alus napisał(a):
Koleżanka z kółka różańcowego - jakie jeszcze równie "wiarygodne" źródła podacie by pisać totalne bzdury i szkalować duchownych.
Nie uczciwiej było by napisać w osobie pierwszej - uważam, że charyzmatycy to....

To nie jest żaden wstyd jak ktoś podaje plotki z kółka różańcowego, w każdej plotce jest odrobina prawdy.

Zepsuty zegar też dwa razy na dobę wykazuje prawdę.


Wt lis 27, 2012 19:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 6:27
Posty: 141
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Czy Pan Bóg najpierw powinien uwolnic prowadzącego od ducha wampiryzmu ?


Dowodem na to są wierzacy.

_________________
Boskość Moja Pozdrawia Boskość wszystkich ludzi.


Pn gru 03, 2012 7:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2011 13:48
Posty: 13
Post Re: o.Witko mówi ludziom, że mogą zostać uzdrowieni z nowotw
Proponowałabym trzymanie się tematu, bo powoli ciężko stwierdzić czy dyskusja tyczy się konkretnego o. Witko, wszystkich księży charyzmatyków, wszystkich charyzmatyków czy grzechów księży.
Co do koleżanki z kółka różańcowego, czy miała na myśli Myrnę Nazzour, syryjską mistyczkę? Nie uzdrowicielkę i nie gościa prymasa Glempa. Przybyła do Polski na zaproszenie stowarzyszenia Charyzmatycy.pl. Więcej informacji tutaj: http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-sw ... owine.html . Proszę sprawdzić w wiarygodnych źródłach, zanim poda się na forum jakąś informację.


Wt gru 04, 2012 0:55
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re:
Agnieszka55 napisał(a):
.. niektórzy tracą przytomność i osuwają się na ziemię. Jedni cucą się po chwili, inni leżą kilka a nawet kilkanaście minut, wygląda to strasznie.
o szkodliwości tych praktyk swiadczą
Oto fragment "Nie chodzę tam od czasu, kiedy zaczęłam głuchnąć... I
jeszcze gorsze rzeczy mówią, ale ja nie będę powtarzać. Msze takie mają znamiona manipulacji. Ludzie, którzy twierdzą, że zostali uzdrowieni podczas nabożeństw mogą udawać uzdrowienia, by stać się sławni w swoim środowisku. Władze kościelne nie potwierdzają tych uzdrowień."

Czy to wszystko jest naprawdę aby dziełem Boga? Czy to nie jest czasem sprawka szatana?


Wt gru 04, 2012 8:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL